"Władze PiS chciały, bym kablował"

Europoseł PiS Michał Kamiński ujawnił w TVN24, że dostał telefon od jednego z członków władz partii z propozycją, aby zdradził o czym rozmawiał na tajnym spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak. "Nie jestem donosicielem i kablem!" - stwierdził Kamiński.

wróć do artykułu
 • ~lesdan
  (2010-11-10 19:15)
  ..tego sie po nim nie spodziewalam.
 • ~Motek
  (2010-11-10 23:30)
  re debilowaty bezjajowiec wiesio13


  To Ty wiesz kto to był Bolek?
  Wiesio13 debilu a linia wielbionej przez Ciebie partii zrobiła z niego mędrca Europy a Ty tego nie wiesz i kolesia Donka czy Bronka obrażasz psie
 • ~helena
  (2010-11-10 22:26)
  wstydziłbyś się kaminski!!! pamietaj polacy nie lubią kretów i zdrajców!!!
 • ~DAC
  (2010-11-10 22:36)
  MU KABLEM PO DOOPIE. ZEBY NIE PYSKOWAL PRZEMADRZALY.
 • ~kaktus
  (2010-11-10 22:40)
  Kaminski zaprzecza sam sobie mowiac , ze nie jest kablem ? A czymze jest fakt , ze polecial na skarge do bardzo "zyczliwie" nastawionego do PIS TVN-u ? Toz kablowanie w najohydniejszej postaci na wlasne srodowisko polityczne podzas kampanii wyborczej. Gdyby mial czyste sumienie tospokojnie czekalby na rozwoj wypadkow.A jak nazwac informacje o telefonie (jesli naprawde mial miejsce) ze strony zyczliwej mu osoby ? To w takim razie co jest do cholery kablowaniem ?
 • ~nuncjusz
  (2010-11-10 23:39)
  SAMO PÓJŚCIE DO TVN DYSKWALIFIKUJE.

  TO TAK, JAKBYŚ POSZEDŁ WYSPOWIADAĆ SIĘ DO URBANA.

  A FE!
 • ~Ambasada Prusakow
  (2010-11-10 22:55)
  To nie kapowanie a lojalne informowanie Prezesa do czego kazdy wierny towarzysz partyjny jest zobowiazany z mocy kodexu honorowego czlonkow partii zawnej PiS-em. pan Kaminski nie odroznia donosicielstwa od informowania. Pan Prezes powinien jednak natychmiast wyrzucic go z PiS aby zaprowadzic dyscypline i porzadek a tu najlepsza strategia to ,,, sila przez strach,,.
 • ~xxx
  (2010-11-11 01:35)
  Czytam komentarze i widzę tylko fanatyków :) Już Was w polityce nie ma... jadem plujecie i nic... (Wam to nie da)
 • ~Giaur
  (2010-11-11 00:16)
  reWiesio 13...Ty masz nadzieję że ktoś to czyta ?osobiście pierwsze wersy! a wiersz dlaczego ?bo ktoś cię podrabia ciekawi mnie jego inwencja twórcza)jestem przeciwny takim zagrywką ,to zwykłe CHAMSTWO.!!!Obojętnie kto to robi jest dla mnie CHAMEM!!!
 • ~FMan
  (2010-11-10 23:40)
  PiS, PiS i jeszcze raz PiS. A gdzie rząd? Że rząd nie robi nic konstruktywnego, to i tak wiadomo. Ale mający odrobinę szacunku dziennikarz nie będzie kopał tego, kto od dawna nie ma wpływu na rządy i co raz mniej , wg piszącego, znaczy. Pieniądze na pewno nie cuchną?
 • ~as1
  (2010-11-10 23:24)
  "Władze PiS chciały, bym kablował...

  a ja wolę być wierny razwiedce i dlatego podkablowałem władze PiSu do TVN"

  maly Michaś
 • ~Wiesio13 bicz na pisiory
  (2010-11-10 23:33)
  Dzin Ziobry...
  Gdyby PiS wygrał wybory, to mielibyśmy normalnie faszyzm/komunizm w naszym kraju. Ci ludzie są obłąkani. Chcą, żeby każdy donosił na każdego. To jest po prostu nienormalne.
  Gdyby była IV RP to rano budząc się odpalałbym radio i słuchał w wiadomościach kogo dzisiaj wsadzili do paki za np. brak lojalności.
 • ~kazik
  (2010-11-10 23:21)
  w koncu chlop z pis.u i to z jajami, malo tam takich.
 • ~Wiesio13 bicz na pisiory
  (2010-11-10 23:35)
  PiS, Melex, Wódka, Karski, Cypr...rozroba PIS na Cyprze po pijaku i
  tchorzowskie klamstwa potem...
  Poziom czlonków PiS i sluzb stworzonych przez twórców IV RP, jest taki
  jak poziom forumowiczów zafascynowanych PiS .
  Szeregowe ,szare , wyprane partyjne pisiory. - lemingi .zazdroszcza
  balanki na Cyprze karskiemu zwanym krasnalem z czerwonym nosem...zaimponowal im .
  a tak z ciekawosci ?
  dlaczego w pisie modne jest porównanie do malych dziewczynek? Kaminski , Kaczynski..
  ... czyzby to bylo to co mysle?


  będziemy głosować na Palikota,to jedyny poseł który ma odwagę i mówi to co większość Polaków uwaza za słuszne. Jedyny poseł który nie okrada podatników i nie bierze pieniędzy w sejmie.Panie Palikot jest Pan GOŚĆ !!!
 • ~ten co ich wyłapie
  (2010-11-11 00:06)
  PO to DNO, moralne dno
 • ~Sprinter
  (2010-11-10 23:36)
  Kamiński wie gdzie kablować i zakablował za wynagrodzenie w postaci czasu antenowego. Wynagrodzenie kiedyś płaciła ubecja w różnej postaci pieniędzy czy też paczek żywnościowych a teraz następcy?? ubecji?? dają czas antenowy i dziennikarz jaki miły???

  Tylko kablować na PIS a wszystko się zmienia i jest cacy, ale czy na pewno?

  Niech Kaczyński oczyści PIS z takich jak Kamiński, Jakubiak a nie bedzie koterii w tej partii i handlowania stanowiskami. Efekty przyjdą za parę lat, bo ludziom znudzi się mały piłkarzyk wzrostem jak i umiejętnościami o imieniu Donald i pogonia całe PO badziewie jak pogonili KOMUNę i oby nigdy więcej Michników, no może więcej takich w PO a szybciej upadną a dno dla PO już się zbliża
 • ~pies na pis
  (2010-11-11 00:30)
  re kasienka ...-to ty powonienie pasz w oczach czy oczy pod pachami ?
 • ~petri
  (2010-11-10 23:50)
  Jak to powiedział jeden pis^dzielec Prezes musi być o wszystkim informowany.
  A więc jakies gumowe ucho z kierownictwa pis"dnietej sekty zaszantażowało Kamińskiego, kabluj albo wylatujesz.
  Moralność pis^dzielcza sięgnęła bruku.
  A Kamiński nie zamierza się zeszmacić kablowaniem, bo ma honor i godność.
  PIS to pomyje , kablowanie,donosy,kary, prowokacje,niszczenie niepokornych, wojenki, spiski, a MY utrzymujemy do bagno z naszych pieniędzy.
  I to jest problem największy w tym wszystkim, utrzymujemy twór zdegenerowany, który zajmuje się linczowaniem niezaleznych,madrych, myślących z troską o kraju posłów, zamiast zajmowac się punktowaniem władzy rządzącej i dbac o sprawy Polski.
  Zamiast opozycji mamy gniota frustratów,włazidup, na usługi swojego cesarza jarosława mściwego.
  Won z polityki.
 • ~Gabriel P.
  (2010-11-11 00:41)
  Takiej szczerości po Panu Kamińskim się nie spodziewałem.
 • ~knebel
  (2010-11-10 23:58)
  CZYTAJCIE UWAŻNIE:

  WKRÓTCE WSZYSTKIE POLSKIE LASY BĘDĄ OGRODZONE.

  BO BĘDĄ WŁASNOŚCIA KUMPLI TUSKA.

  Pozbawienie Lasów Państwowych samodzielności finansowej przez rząd to pierwszy krok do sprywatyzowania lasów w naszym kraju - twierdzi środowisko leśników.

  Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe", pod którego zarządem znajduje się 78 proc. polskich lasów, zostało od nowego roku pozbawione przez rząd samodzielności finansowej i włączone do sektora finansów publicznych. Wiąże się to z przejęciem przez resort finansów pieniędzy Lasów Państwowych, przeznaczonych na gospodarkę leśną i ochronę drzewostanu, i wrzuceniem ich do wspólnego budżetowego kotła pod pretekstem konsolidacji finansów publicznych.

  Przejęcie lasów może grozić powrotem do sytuacji z lat 20-tych ubiegłego wieku, gdy lasy masowo wycinano w celu pozyskania drewna i nikt nie zajmował się odbudową drzewostanu. Wykupienie przez państwo polskie tysięcy hektarów lasów z rąk prywatnych zapobiegło wówczas całkowitej degradacji zasobów.

Może zainteresować Cię też: