"Władze PiS chciały, bym kablował"

Europoseł PiS Michał Kamiński ujawnił w TVN24, że dostał telefon od jednego z członków władz partii z propozycją, aby zdradził o czym rozmawiał na tajnym spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak. "Nie jestem donosicielem i kablem!" - stwierdził Kamiński.

wróć do artykułu
  • ~lesdan
    (2010-11-10 19:15)
    ..tego sie po nim nie spodziewalam.
  • ~Motek
    (2010-11-10 23:30)
    re debilowaty bezjajowiec wiesio13


    To Ty wiesz kto to był Bolek?
    Wiesio13 debilu a linia wielbionej przez Ciebie partii zrobiła z niego mędrca Europy a Ty tego nie wiesz i kolesia Donka czy Bronka obrażasz psie
  • ~helena
    (2010-11-10 22:26)
    wstydziłbyś się kaminski!!! pamietaj polacy nie lubią kretów i zdrajców!!!
  • ~DAC
    (2010-11-10 22:36)
    MU KABLEM PO DOOPIE. ZEBY NIE PYSKOWAL PRZEMADRZALY.
  • ~kaktus
    (2010-11-10 22:40)
    Kaminski zaprzecza sam sobie mowiac , ze nie jest kablem ? A czymze jest fakt , ze polecial na skarge do bardzo "zyczliwie" nastawionego do PIS TVN-u ? Toz kablowanie w najohydniejszej postaci na wlasne srodowisko polityczne podzas kampanii wyborczej. Gdyby mial czyste sumienie tospokojnie czekalby na rozwoj wypadkow.A jak nazwac informacje o telefonie (jesli naprawde mial miejsce) ze strony zyczliwej mu osoby ? To w takim razie co jest do cholery kablowaniem ?
  • ~nuncjusz
    (2010-11-10 23:39)
    SAMO PÓJŚCIE DO TVN DYSKWALIFIKUJE.

    TO TAK, JAKBYŚ POSZEDŁ WYSPOWIADAĆ SIĘ DO URBANA.

    A FE!
  • ~Ambasada Prusakow
    (2010-11-10 22:55)
    To nie kapowanie a lojalne informowanie Prezesa do czego kazdy wierny towarzysz partyjny jest zobowiazany z mocy kodexu honorowego czlonkow partii zawnej PiS-em. pan Kaminski nie odroznia donosicielstwa od informowania. Pan Prezes powinien jednak natychmiast wyrzucic go z PiS aby zaprowadzic dyscypline i porzadek a tu najlepsza strategia to ,,, sila przez strach,,.
  • ~xxx
    (2010-11-11 01:35)
    Czytam komentarze i widzę tylko fanatyków :) Już Was w polityce nie ma... jadem plujecie i nic... (Wam to nie da)
  • ~Giaur
    (2010-11-11 00:16)
    reWiesio 13...Ty masz nadzieję że ktoś to czyta ?osobiście pierwsze wersy! a wiersz dlaczego ?bo ktoś cię podrabia ciekawi mnie jego inwencja twórcza)jestem przeciwny takim zagrywką ,to zwykłe CHAMSTWO.!!!Obojętnie kto to robi jest dla mnie CHAMEM!!!
  • ~FMan
    (2010-11-10 23:40)
    PiS, PiS i jeszcze raz PiS. A gdzie rząd? Że rząd nie robi nic konstruktywnego, to i tak wiadomo. Ale mający odrobinę szacunku dziennikarz nie będzie kopał tego, kto od dawna nie ma wpływu na rządy i co raz mniej , wg piszącego, znaczy. Pieniądze na pewno nie cuchną?
  • ~as1
    (2010-11-10 23:24)
    "Władze PiS chciały, bym kablował...

    a ja wolę być wierny razwiedce i dlatego podkablowałem władze PiSu do TVN"

    maly Michaś
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2010-11-10 23:33)
    Dzin Ziobry...
    Gdyby PiS wygrał wybory, to mielibyśmy normalnie faszyzm/komunizm w naszym kraju. Ci ludzie są obłąkani. Chcą, żeby każdy donosił na każdego. To jest po prostu nienormalne.
    Gdyby była IV RP to rano budząc się odpalałbym radio i słuchał w wiadomościach kogo dzisiaj wsadzili do paki za np. brak lojalności.
  • ~kazik
    (2010-11-10 23:21)
    w koncu chlop z pis.u i to z jajami, malo tam takich.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2010-11-10 23:35)
    PiS, Melex, Wódka, Karski, Cypr...rozroba PIS na Cyprze po pijaku i
    tchorzowskie klamstwa potem...
    Poziom czlonków PiS i sluzb stworzonych przez twórców IV RP, jest taki
    jak poziom forumowiczów zafascynowanych PiS .
    Szeregowe ,szare , wyprane partyjne pisiory. - lemingi .zazdroszcza
    balanki na Cyprze karskiemu zwanym krasnalem z czerwonym nosem...zaimponowal im .
    a tak z ciekawosci ?
    dlaczego w pisie modne jest porównanie do malych dziewczynek? Kaminski , Kaczynski..
    ... czyzby to bylo to co mysle?


    będziemy głosować na Palikota,to jedyny poseł który ma odwagę i mówi to co większość Polaków uwaza za słuszne. Jedyny poseł który nie okrada podatników i nie bierze pieniędzy w sejmie.Panie Palikot jest Pan GOŚĆ !!!
  • ~ten co ich wyłapie
    (2010-11-11 00:06)
    PO to DNO, moralne dno
  • ~Sprinter
    (2010-11-10 23:36)
    Kamiński wie gdzie kablować i zakablował za wynagrodzenie w postaci czasu antenowego. Wynagrodzenie kiedyś płaciła ubecja w różnej postaci pieniędzy czy też paczek żywnościowych a teraz następcy?? ubecji?? dają czas antenowy i dziennikarz jaki miły???

    Tylko kablować na PIS a wszystko się zmienia i jest cacy, ale czy na pewno?

    Niech Kaczyński oczyści PIS z takich jak Kamiński, Jakubiak a nie bedzie koterii w tej partii i handlowania stanowiskami. Efekty przyjdą za parę lat, bo ludziom znudzi się mały piłkarzyk wzrostem jak i umiejętnościami o imieniu Donald i pogonia całe PO badziewie jak pogonili KOMUNę i oby nigdy więcej Michników, no może więcej takich w PO a szybciej upadną a dno dla PO już się zbliża
  • ~pies na pis
    (2010-11-11 00:30)
    re kasienka ...-to ty powonienie pasz w oczach czy oczy pod pachami ?
  • ~petri
    (2010-11-10 23:50)
    Jak to powiedział jeden pis^dzielec Prezes musi być o wszystkim informowany.
    A więc jakies gumowe ucho z kierownictwa pis"dnietej sekty zaszantażowało Kamińskiego, kabluj albo wylatujesz.
    Moralność pis^dzielcza sięgnęła bruku.
    A Kamiński nie zamierza się zeszmacić kablowaniem, bo ma honor i godność.
    PIS to pomyje , kablowanie,donosy,kary, prowokacje,niszczenie niepokornych, wojenki, spiski, a MY utrzymujemy do bagno z naszych pieniędzy.
    I to jest problem największy w tym wszystkim, utrzymujemy twór zdegenerowany, który zajmuje się linczowaniem niezaleznych,madrych, myślących z troską o kraju posłów, zamiast zajmowac się punktowaniem władzy rządzącej i dbac o sprawy Polski.
    Zamiast opozycji mamy gniota frustratów,włazidup, na usługi swojego cesarza jarosława mściwego.
    Won z polityki.
  • ~Gabriel P.
    (2010-11-11 00:41)
    Takiej szczerości po Panu Kamińskim się nie spodziewałem.
  • ~knebel
    (2010-11-10 23:58)
    CZYTAJCIE UWAŻNIE:

    WKRÓTCE WSZYSTKIE POLSKIE LASY BĘDĄ OGRODZONE.

    BO BĘDĄ WŁASNOŚCIA KUMPLI TUSKA.

    Pozbawienie Lasów Państwowych samodzielności finansowej przez rząd to pierwszy krok do sprywatyzowania lasów w naszym kraju - twierdzi środowisko leśników.

    Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe", pod którego zarządem znajduje się 78 proc. polskich lasów, zostało od nowego roku pozbawione przez rząd samodzielności finansowej i włączone do sektora finansów publicznych. Wiąże się to z przejęciem przez resort finansów pieniędzy Lasów Państwowych, przeznaczonych na gospodarkę leśną i ochronę drzewostanu, i wrzuceniem ich do wspólnego budżetowego kotła pod pretekstem konsolidacji finansów publicznych.

    Przejęcie lasów może grozić powrotem do sytuacji z lat 20-tych ubiegłego wieku, gdy lasy masowo wycinano w celu pozyskania drewna i nikt nie zajmował się odbudową drzewostanu. Wykupienie przez państwo polskie tysięcy hektarów lasów z rąk prywatnych zapobiegło wówczas całkowitej degradacji zasobów.

Może zainteresować Cię też: