Nelli Rokita porzuci Sejm. Skorzysta z tego jej mąż?

| Aktualizacja:

Słowa Nelli Rokity brzmią wręcz sensacyjnie. To byłaby największa polityczna niespodzianka roku. Posłanka PiS zamierza porzucić miejsce w Sejmie, aby dać szansę powrotu Janowi Rokicie.

wróć do artykułu
  • ~Jaga
    (2011-04-27 16:52)
    Pani Nelli - Pani obowiązkiem jest BYĆ W PISIE DO KOŃCA !!! Pani jest filarem tej partii!!!
  • ~kleks
    (2011-01-12 03:39)
    Do jej słów odniósł się Joachim Brudziński, szef Komitetu Wykonawczego PiS. "Jesteśmy otwartą partią. Nie wykluczamy takiej współpracy"

    Czyli wspolpracy piesci ("Jojo") z nosem (zakatarzony Jasio).
    Brudzinski zyska nowy worek treningowy i przypomni sobie swoje kryminalne ekscesy z czasow szkolnych!
  • ~Operator
    (2011-01-12 03:35)
    ~hyzio2011-01-11 12:43

    Ta kobieta to wcielenie głupoty - idealnie pasuje do pisu.

    NO I IDEALNIE PASUJE DO SWOJEGO JASIA!

    A w PiS-ie zbieraja teraz wszelkie smieci!
    Niedlugo przyjma Ryszarda C.
    Jak tylko wyjdzie z psychiatryka!
  • ~Gabriel P.
    (2011-01-12 00:35)
    Obydwoje nie powinni znaleźć się w Sejmie. Pani Nelly najlepiej
    pasowała by do jakiegoś teatru. Musiałby to być bardzo nowoczesny teatr.
  • ~brudziński ustosunkuj sie do słów absmaka
    (2011-01-11 19:44)
    "Jan Maria Rokita popełnił bardzo ciężkie przestępstwo przeciwko demokracji. Poza mordami to jest najcięższe przestępstwo, jakie w ogóle można popełnić."
    Opis: wypowiedź JK dla dziennikarzy dotycząca sprawy tzw. „inwigilacji prawicy” w latach 1992–93, w okresie, gdy Jan Rokita był szefem Urzędu Rady Ministrów, na pokładzie samolotu powracającego do Polski ze szczytu wyszehradzkiego.
    Źródło: Gazeta Wyborcza, 11 października 2006

    "Jan Rokita powinien raz na zawsze zniknąć z polityki. "
    Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, stenogram wywiadu premiera JK dla „Dziennika”, 10 października 2006.

    Otwarta paria, nie wykluczają takiej współpracy...
    Oby was pogięło hipokryci i kłamcy.
  • ~adam
    (2011-01-11 16:45)
    no to będzie cyrk taki duet tylko nie powinni latać samolotami w obawie że ich kapelusze będą molestowane i za to mamy płacić my wszyscyi
  • ~Ateuszek aka Jezus Chytrus
    (2011-01-11 15:36)
    .


    jaka posłanka taki elektorat.. :)


    .
  • ~januszjanusz
    (2011-01-11 15:35)
    jednej glupiej mniej ... ale to dla wizerunku Polski bardzo dobra wiadomosc ... Zniknij i to jak najszybciej pokrako ...
  • ~as
    (2011-01-11 15:31)
    A ty Wiesiu siedzisz tylko ,pierdzisz w stołek i nieustannie wypisujesz te swoje głupoty. Chyba ,że ci płacą za to. Bo trzeba być nieźle ********* żeby za darmo tak szczuć
  • ~lecki
    (2011-01-11 15:09)
    Nie zgadzam się! Niech raczej wielki Kaczor odejdzie! Nelly!zostań! Polacy, raaaaatujcie PISS!
  • ~markus
    (2011-01-11 15:06)
    Nelli niech siedzi wdomu i pilnuje kapeluszy
  • ~henryk19444
    (2011-01-11 14:58)
    Nareszcie...tylko dlaczego tak długo ?
  • ~rentner w Europie
    (2011-01-11 14:44)
    Nie do wiary!!! Nelii odchodzi? Chwala Bogu! moim zdaniem ta pani "polityk w odcinkach serialowych" powinna wrocic skad przybyla! Ale uwaga pis-uary dla Was ta kobieta to jak pozyczka latwo zaciagnac, ale trudno splacic!
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-01-11 14:24)
    Nelly bedzie pielegnowac mame Jarka...)))
    klasyczny paranoik Kaczynski skupia wokól siebie malo rozgarnietych ludzi
    wierzacych w jego paranoiczne tezy.
    Takie zjawisko nazywa sie w psychiatrii paranoja indukowana.
    Dlaczego nasza sluzba zdrowia nie pomoze temu cierpiacemu czlowiekowi ?
  • ~Panama hat
    (2011-01-11 14:23)
    Niech zostawi kapelusz,żeby Jankowi nie zajęli miejsca
  • ~wyborca
    (2011-01-11 14:23)
    Jeszcze jednego klowna będzie mniej w cyrku PiSu.
  • ~bortek bez portek
    (2011-01-11 14:18)
    Nelly zjezdzaj ze sceny bos na nia za glupia. Jasiu twoja bufonade juz docenila Lufthansa
  • ~ste
    (2011-01-11 14:14)
    już dawno powinna się wycofać z polityki on jest beznadziejna jak ona weszła do polityki z taką wiedzą normalnie to śmiech na sali to skandal dla naszego pięknego krajużenada
  • ~SSman
    (2011-01-11 14:13)
    Premier z Krakowa" co go własna żona z polityki wyrolowała i ośmieszyła
    to rzeczywiście "poważy" i "mądry" polityk!
    No i ten "niemiecki" cyrk to taka kompromitacje że ja na jego miejscu spaliłby się ze wstydu i w życiu nie pokazał w żadnych mediach a także zakazał tej IDIOTCE Nelly wogóle otwierac publicznie gębe bo co pysk głupi rozdziawi to następna KOMPROMITACJA!!!
  • ~Prawdziwy Polak,nie Pisior
    (2011-01-11 14:12)
    szkoda,to była kupa śmiechu

Może zainteresować Cię też: