Nelli Rokita porzuci Sejm. Skorzysta z tego jej mąż?

| Aktualizacja:

Słowa Nelli Rokity brzmią wręcz sensacyjnie. To byłaby największa polityczna niespodzianka roku. Posłanka PiS zamierza porzucić miejsce w Sejmie, aby dać szansę powrotu Janowi Rokicie.

wróć do artykułu
  • ~sympatyk PiSu
    (2011-01-11 12:08)
    Przyjęcie do PiSu J. Rokity, byłoby największym błędem politycznym . Partia ta straciłaby na wiarygodności i obrazie jako partia ludzi uczciwych. Nie zapomina się słów i czynów w wykonaniu J. Rokity.
  • ~rada
    (2011-01-11 12:16)
    Z JMR trzeba być ostrożnym. To Jaś wędrowniczek.
  • ~Babilończyk
    (2011-01-11 12:17)
    Jasiu
    Czekamy na Ciebie!
    Lufthansa und SLD
  • ~iks
    (2011-01-11 12:20)
    nareszcie zaczynaja znikac mierni politycy, czy okret pisu tonie?
  • ~były pis obecnie bez przewodników stada
    (2011-01-11 12:20)
    Ozdoba pis skrajny debilizmu jasiu ratuj bo twa stara kompromitacja parlamentu.jasiu ucz polskiego najdroższą.Karykatura ale i tak lepsza od innych ciemnych żołnierzy.Pozdrawiającego jarka z pochodniami.od tych pochodni światłości nie będzie.Sprawdzić wawel ,może zostanie puste miejsce i zachowa swa królewskość
  • ~Stif
    (2011-01-11 12:20)
    Widać, że nawet PIS-dzielce...mają dość... porąbanej Nelly, - w kapeluszu i białych rękawiczkach...baby, żyjącej w swoim własnym wyimaginowanym świecie.
  • ~papa wacia
    (2011-01-11 12:21)
    pis to partia ludzi wykolejonych par normalnych alepo tez nie lepsze hohsztaplerzy znad wisły barkanmi woza piach
  • ~jaspa
    (2011-01-11 12:23)
    Nareszcie, chyba Bóg ją olśnił, bo dotychczasowa inteligencja była bardzo niska. Ta pani nie potrafiła sklecić po polsku choćby zdania.
  • ~bob
    (2011-01-11 12:24)
    wyjście z Sejmu to najlepszy pomysł Nelli w tej kadencji chociaż będzie smutniej, natomiast wejście Rokity do sekty byłoby jego degradacją i kompromitacją
  • ~poselstwo
    (2011-01-11 12:26)
    Impertynentów zniesmaczonych jest i tak za dużo w Sejmie. Nie jest wogóle tam potrzebny.
  • ~oj , joj
    (2011-01-11 12:30)
    Oj, joj .Zamienić siekierkę na kijek .Zamienić diabełka na rokitę .Oj , joj
  • ~kukorytku
    (2011-01-11 12:31)
    Zadna to sensacja. Szkoda naszych pieniędzy na utrzymanie takiego p (o)sła.
    Lepszy będzie już Jaśko. Choć nie jest aż takim frajerem by wsiadać do tonącego okrętu.Ale , ale ,Jeśli Lepper zgodził się współpracować z Jarosławem . . . to kto wie ?
  • ~marek_sam1
    (2011-01-11 12:34)
    mam wiele zastrzeżeń do przeszłych działań Rokity w polityce, ale uważam, że może jeszcze dużo dobrego zrobić i powinien razem z Gowinem wesprzeć w przyszłych wyborach PJN
  • ~Wittorio
    (2011-01-11 12:39)
    Szkoda.Było od czasu do czasu śmiesznie,a teraz będzie ponuro-tym gorzej dla PiS-u.Ciekawe jak długo będzie trwać zgoda z panem Jarosławem -o ile do tej pory dotrwa na stanowisku szefa.Pan Jan jest mocno wygłodzony brakiem aktywności w poityce i jak pamiętam aspiracjami do stanowiska szefa rządu,a o tym samym marzy pan Jarosław.A moż będzie wesoło?
  • ~zgrywus
    (2011-01-11 12:39)
    tak jak Jaro plac przed belwederem i Wawel,tak Nelly i Jasio chcą zawłaszczyc Sejm.Ależ heca,śmiechu warte!!!.
  • ~zrospaczony pis
    (2011-01-11 12:43)
    Jak to rozwodu nie będzie, a tylko porzucenie, a fe.
  • ~hyzio
    (2011-01-11 12:43)
    Ta kobieta to wcielenie głupoty - idealnie pasuje do pisu.
  • ~Sejm wzięty?
    (2011-01-11 12:45)
    Nelli chce dąć miejsce Janowi w Sejmie ? To zupełnie jak w rodzinnym geszefcie. Czyżby w polskim Sejmie miejsca już rozparcelowano po między kasty i klany rodzinne?
  • ~giga
    (2011-01-11 12:51)
    zamienia stryjek siekierkę na kijek
  • ~jjk
    (2011-01-11 12:52)
    ani ona ani jej mąż dosyć juz.

Może zainteresować Cię też: