Minister Kopacz ratowała kobietę w środku miasta

| Aktualizacja:

Traf chciał, że przejeżdżała akurat w tym miejscu i akurat o tej porze. Minister zdrowia zza szyby służbowego auta zauważyła, że ktoś leży na chodniku. Ewa Kopacz zatrzymała się i pomogła bardzo cierpiącej kobiecie.

wróć do artykułu
  • ~henryk lat 72
    (2011-03-17 11:15)
    mam nadzieję, że była przy tym ekipa TVN /też przypadkiem/? Szkoda żeby tak heroiczny czyn się zmarnował.
  • ~Bond
    (2011-03-17 11:15)
    Propaganda gorsza niz za komuny, wtedy tez pierwszy sekretarz wszystkim pomagal
  • ~bolkowa
    (2011-03-17 11:18)
    no no ale rewelka
  • ~Wiedzący
    (2011-03-17 11:22)
    hahahaha Panie -henryku lat 72-to samo miałem napisać-Ta banda POrypańców posuwa się do śmieszności.Nawt gdyby to był przypadek to każdy będzie miał wątpliwości.Pijar odbija im się czkawką!
  • ~któś
    (2011-03-17 11:23)
    Po pierwsze, Kopacz powinna częściej jeździć służbowym samochodem po mieście.
    Po drugie, staruszka została potrącona przez mężczyznę z wózkiem z zakupamia, tak więc Kopacz zapewne jechała służbowym samochodem na zakupy do marketu.
    Po trzecie, i tak nie zmienię zdania o Kopacz.
  • ~oz
    (2011-03-17 11:24)
    To była inscenizacja do reklamy jak to minister ratuje ludzi żeby notowania zaczęły rosnąc, bo lecą na łeb na szyję Tonący brzydko się chwyta
  • ~qwerty
    (2011-03-17 11:26)
    do tak żałosnej propagandy nawet Gierek się nie POsuwał. No może Gomułka. a tak nawiasem czy tefałeniarze bo dziennikarzami ich nie nazwę inwigilują panią Kopacz że tak "przez przypadek" byli tam gdzie ona ;)
  • ~kilenia
    (2011-03-17 11:27)
    Na miejscu staruszki pozwał bym Warszawę do sądu o odszkodowanie, za tą wystającą płytę.
  • ~RIMET
    (2011-03-17 11:28)
    PIEKNA USTAWKA... DO CZEGO JESZCZE TEN RZAD SIE POSUNIE...
  • ~ddd
    (2011-03-17 11:29)
    Idą wybory wiec propaganda idzie na całego. Po prostu PRL.
  • ~felek
    (2011-03-17 11:30)
    To normalne. Każdy lekarz postąpiłby tak samo. Trzeba o tym pisać w gazetach?
  • ~lol
    (2011-03-17 11:30)
    Jej słowa o ruskich: z niezwykłą starannością przekopywali ziemię w Soleńsku
  • ~hi hi hi ...
    (2011-03-17 11:30)
    Największy sukces III RP !!! lekarz pomógł choremu !!! Dobrze że czujni TVN-niarze zwani niewiedzieć czemu dziennikarzami byli na miejscu i utrwalili ten doniosły moment, bo jak rozumię na miejscu byli oczywiście przypadkiem...
  • ~RIMET
    (2011-03-17 11:30)
    TERAZ DOWIADUJE SIE, ZE TA OSOBA ZMARLA, Z POWODU KOMPLIKACJI PO RATOWANIU...
  • ~pitekd
    (2011-03-17 11:33)
    ty prymitywni złośnicy, nie potraficie sie powstrzymac nawet w takiej sytuacji
    oczywiscie gdybyście to wy byli na miejscu staruszki lub wasza babcia to wtedy byscie do konca zycia opowiadali i wychwalali pania Kopacz
  • ~hi hi hi ...
    (2011-03-17 11:34)
    to minister jeździ do pracy z kocem termoizolacyjnym i wenflonem ???
  • ~hrumhrumhrum
    (2011-03-17 11:37)
    menister już 10-krotnie ratowała chorych na ulicach - zastanawiam się co np. grabarczyk może po-kazać na drodze albo w pociągu
  • ~Kasander
    (2011-03-17 11:37)
    podobno dla stwierdzenia
    zasłabnięcia przyczyny
    koparka kopie na metr
    w tym miejscu od godziny
  • ~Polon
    (2011-03-17 11:38)
    Ciesze sie, ze mamy taka pania minister!
    Brawo!
  • ~Wyborca PO
    (2011-03-17 11:41)
    Musi co Kopaczowa, to wnuczka Stalina, też był taki czuły na ludzką niedolę

Może zainteresować Cię też: