Minister Kopacz ratowała kobietę w środku miasta

| Aktualizacja:

Traf chciał, że przejeżdżała akurat w tym miejscu i akurat o tej porze. Minister zdrowia zza szyby służbowego auta zauważyła, że ktoś leży na chodniku. Ewa Kopacz zatrzymała się i pomogła bardzo cierpiącej kobiecie.

wróć do artykułu
  • ~Polon
    (2011-03-17 11:38)
    Ciesze sie, ze mamy taka pania minister!
    Brawo!
  • ~vh
    (2011-03-17 13:09)
    Lekarze i ratownicy w przeszlosci pomagali cierpiacym podjac zawyzona dawke pavulonu i nie respirujac takich osob - ktos sie orientuje co teraz podaja lekarze i ratownicy by ulzyc cierpieniu?
  • ~qwerty
    (2011-03-17 11:57)
    hej "niezależni" dziennikarze a nie mogliście napisać że staruszka potknęła się o znicz pozostawiony przez "obrońców krzyża", wtedy była by to ewidentna wina Kaczyńskiego ...POkemony nawet mogły by domagać się kategorycznie gaszenia zniczy przez chłopaków "gronkiewiczaków" natychmiast po ich zapaleniu... a tak może się kilku zastanowić dlaczeg ta płyta chodnikowa wystawał i kto za to odpowiada...
  • ~dor
    (2011-03-17 12:04)
    Łoooo matko!!! cóż za heroizm ze strony tłustowłosej!!! Jestem pod wrażeniem.

    Trzeba by jej chyba Order Orła Białego dać?
  • ~Ciekawski
    (2011-03-17 12:08)
    Patrzcie się POrypańcy"Staruszka poznała minister Kopacz!Q...a jak długo jeszcze tego Pijar,u.POlszewicy jak nie umrze po zabiegach Kopacz to na jesień macie moherową zwolenniczkę.Jaki to żałosne!
    Ciekawe gdyby to była PiSiorka?Kopacz pewnie by ją kopnęła!
  • ~qwerty
    (2011-03-17 12:09)
    a minister Grabarczy jak jechał samochodem i zobaczył dziurę w jezdni to się zatrzymał i ją zasypał bo w bagażniku wozi plecak z piachem i tak już zrobił 10 razy !!!
  • ~Zośka
    (2011-03-17 12:13)
    ... ależ popełniła błąd pani Kopacz ! Powinna zatrzymać samochód i powiedzieć:"spieprzaj dziadu". Gdzieś to już słyszeliśmy...
  • ~dor
    (2011-03-17 12:17)
    RE:~rzad fachowców od zadłuzania2011-03-17 11:49
    REWELACJA! :) Pozdrawiam autora
  • ~tak przypuszczam
    (2011-03-17 12:36)
    -re Zosika-gdyby ta staruszka była nie POdstawiona nie byłoby Kopaczki w tym miejscu.Jesteś tępa kulfonie moralny .
  • ~gość
    (2011-03-17 13:03)
    To bujda, by poprawić wizerunek kopaczki. Widzę codziennie jak staruszki i starcy umierają w kolejce w jedynej przychodni szpitalnej, bo wszystkie rejonowe pracują do 18 i nie mają od stycznia nocnych dyżurów. Wczoraj zmarły 2 osoby - czemu tam nie było tej co skopała służbę zdrowia, by ich uratować? Nawet zdrowy nie wytrzymałby kilkugodzinnej kolejki do pokoiku 3-4 m, gdzie przeprowadza się wszystkie zabiegi.
  • ~Miroslaw 157.
    (2011-03-17 13:18)
    W planach Ostachowicza przygotowano nastepne scenariusze min .sprawiedliwosci unieszkodliwi golymi rekami gang ,ktory zaatakowal staruszke ,a tfusk gdy zrobi sie cieplej uratuje tonacego ,oczywiscie zupelnym przypadkiem.Sloneczne patrole platformy ,beda krazyc rzadowymi limuzynami i udzielac doraznej pomocy kazdemu potrzebujacemu.
  • ~rzad fachowców od zadłuzania
    (2011-03-17 11:49)
    Grabarczyk przelatywał na trakcja kolejową i zobaczył z helikoptera że tory są poluzowane - ponieważ zawsze ze sobą wozi spychacz i dzwig w teczce do pracy to nalazał wylądować - chociaż pilot był symatykiem PISU i nie chciał a nawigator SLD i tez nie chcxiał to jednak grabarczyk zmusił go siekierą z logiem PO bo zawsze taką ma majtkach jak idzie do pracy i po wylądowaniu nbaprawił nasyp kolejpwy i tory koparką . Za min jechał pociąg z 33 tys chnskich robotników do budowy autrostrad i 100 plakami na roboty do niemiec. Grabarczyk bohateram = takie tytuły na całym swiecie w gazetach juz są i FINANCIAL TIMES. Lis już robi program w TVP
  • ~Obywatel
    (2011-03-17 13:27)
    TO JEJ PSI OBOWIAZEK ,U KOMORUSKIEGO CZEKA BIALY ORDER DLA NIEJ ZA ODWAGE .
  • ~Pablo
    (2011-03-17 13:31)
    Żal mi tych co tu wypisują pierdoły !!!1 Człowiek pomógł człowiekowi i tak trzymać :)
    a oszołomy od razu piszą o wyborach i PO. Mam nadzieję , że Wam się noga podwinie i wtedy zobaczymy co powie prezes PiS przejeżdżając... ja wiem co powie :)
  • ~Tuskowisizm
    (2011-03-17 13:32)
    Spektakularne, jednorazowe popisowy to jak najbardziej, ale jak sie zabrac za degrengolade e sluzbie zdrowia - to juz nie!
  • ~wstyd
    (2011-03-17 13:48)
    A dlaczego nie pokazali i nic nie napisali o lekarzu ktory pomogl mi w samolocie?
    Wstydzic sie powinna taka minister ze pozuje jeszcze do fotki za pomoc medyczna, a fuj. To chyba jest kochanica ...
  • ~rentner w Europie
    (2011-03-17 14:13)
    Ludzie - wyszlismy ze swiata zwierzat i chwilowo doszlismy do nieludzkiego.Tak mozna tylko stwirdzic!
  • ~umordowany_głupotą
    (2011-03-17 14:19)
    Kobiecie pomogła lekarz Kopacz, a nie minister Kopacz. To był jej podstawowy obowiązek. Może powinna wrócić do zawodu bo co wyprawia jako minister widzi i czuje każdy!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<<<
    (2011-03-17 13:49)
    CZEKAM JUŻ PRAWIE TRZY LATA NA OBIECANY KOSZYK USŁUG GWARANTOWANYCH DLA KLIENTA , ŚMIESZNA-mynyster-kołpacz ...PYTAM KIEDY BĘDZIE , BO CZAS MAFII-tuska DOBIEGA KOŃCA ...
  • ~Miroslaw 157.
    (2011-03-17 16:45)
    Zeby jej oddac sprawiedliwosc to chwale ja za to ze do zdjecia umyla wlosy,a niektorzy zarzucaja mi ze nie potrafie powiedziec nic dobrego o peo.

Może zainteresować Cię też: