Nowy spot Kaczyńskiego. "Dokończymy jego dzieło"

| Aktualizacja:

Tydzień przed rocznicą katastrofy smoleńskiej PiS na swojej stronie opublikował krótki film ku pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Spot nosi nazwę "Elegia. Puste miejsce".

wróć do artykułu
  • ~GRAB
    (2011-04-06 02:59)
    To, ktore ;;DZIELO ::, mamy dokonczyc???
    Nic nie rozpoczal, to i nie ma co konczyc!
    Jego spuscizna - to Marta, ona jest ;;biegla ;;, wcale nie bede zdziwiony, ze Dubieniecki ma ;;mokrego szwagra ;;!
  • ~Salcia
    (2011-04-06 02:50)
    Zawiodlam sie, bylam przekonana, ze ;nelli rokicina;- jest takim ;wybrykiem natury; i glupoty !
    A tu na forum jeszcze jedna ; neli ;, w dodatku jeszcze bardziej uposledzona !
    Jak sie zglosisz z prosba, to podam ci adres dobrego medyka do leczenia
    ;;glupoty ;; !
  • ~painkiler
    (2011-04-04 11:50)
    Jak patrzę na ten filmik propagandowy to dziękuję Platformie, że zakazała emisji płatnych spotów wyborczych.
  • ~Mark Twain
    (2011-04-04 11:38)
    Jakie dzielo?
    Czy ktos pamieta organizowana przez Prezydenta Kaczynskiego Rocznice Niepodleglosci?
    Czy ktos pamiera,ile zaproszonych glow panstw olalo ta uroczystosc?
    Nawet najwieksi przyjaciele: Juszczenko i Saakaszwili wyjechali w trakcie uroczystosci.
    Bez przesady z tymi zaslugami.
    Sama tragiczna smierc to jeszcze nie zadna zasluga.
    Dla rownowagi dodam,ze wedle mnie nikt z politykow nie zasluguje na jakies szczegolne wyroznienie.
    Nie mitologizujmy ludzi ze wszystkimi ich wadami tylko dlatego,ze kiedys tam pelnili jakies wysokie funkcje.
  • ~cd
    (2011-04-04 09:50)
    Ciekawe, dlaczego nie pokazał jak głowy państw unikają ich jak zarazy?
  • ~cd
    (2011-04-04 09:48)
    Kończ pan, WSTYDU oszczędź!
  • ~azo
    (2011-04-04 08:30)
    no co ? mgła ! pękasz ? my nigdy ! no więc ? strzelę focha ! zuch !
  • ~aber
    (2011-04-04 08:24)
    spot zboczenca dla zboczenców typu klempa i knur z powiedzym że
  • ~krzychu
    (2011-04-04 08:18)
    jakie dzieło czy go powaliło,dać mu wiagry...
  • ~oddziałowa
    (2011-04-04 07:59)
    Jarosław zajmie puste miejsce po prezydencie, tylko w innym szpitalu, bo w Tworkach mamy juz 3 prezydentów . Jarosław za nic nie chce być Napoleonem . Dlatego będzie przewieziony do innego szpitala, gdzie nie ma jeszcze prezydenta.
  • ~zdziwiony wyborca PIS
    (2011-04-04 07:49)
    do neli --- Jarosław Kaczyński przecież jest kawalerem , a ty mówisz że ON jest mężem .Czyim?
  • ~warzny wyboraca PIS
    (2011-04-04 07:46)
    Kontynóacja dzieła śp.L. K to walka z TELETUBISIAMI ,walka Z DZIADAMI [spiepżaj dziadó] i wiele wiele innych .L.K był znany na świecie np był dobże znany na Marsie ,nieźle znali go na Jowiszu .Dlatego sądzę ,rze ja i O. Dyrehtor jesteśmy za pomnikiem
  • ~neli
    (2011-04-04 07:38)
    Jarosław Kaczyński to wielki Mąż Stanu.Obrzucanie Go błotem przez PO niczego nie zmieni.Sto lat dla pana Kaczyńskiego.
  • ~Jarosław..k
    (2011-04-04 07:15)
    A jakie to dzieło Kaczyńskiego??? Może ktoś przytoczy kilka linijek jego osiągnięć?Jestem bardzo zainteresowany,bo nawet Marta Kaczyńska toć mówiła na ten temat,ale ani słowem co to było.
    A jeszcze pomnik,tylko za co ??? co dokonał ten nigdzie nieznany prezydent,na świecie nikt nic o nim nie wie,no może troszeczkę w Mongolii.
    Proszę o jakieś konkrety
  • ~Drzazga 101
    (2011-04-04 05:01)
    O Matko, ale sercoskowycznyj zlepek faktów i zdarzeń, którego finałem jest przesłanie: - dokończmy jego DZIEŁO, oczywiście w domyśle zrobię to ja, Jarosław Kaczyński, gdy mnie Ludzieńki i Naród wybiorą. Nie no fajny spocik, na pewno oddziaływujący na wyobraźnię niektórych. Z tym, że mnie osobiście nie przekonuje do jakiegoś ZRYWU, żeby dokończyć to DZIEŁO, bo doprawdy nie wiem o czym mowa. Za co się mam brać, jakim tropem zmierzać, co robić, to bym się NA PEWNO jakoś zadeklarował. Zwłaszcza jakby to DZIEŁO wzięły na sztandary jakieś inne partie, np. Eseldmany, Peeselmany, Kluziki, czy jakieś stowarzyszenia i głosiły je wszem i wobec, że to jest nasz wspólny, narodowy CEL. Ale jeżeli za tym DZIEŁEM stoi TYLKO Jarkowycz z pretorianami, to węszę w tym zwykły koniunkturalizm, streszczający się w porzekadle: - Po trupach do władzy. Hej !-
  • ~--__--<<>>--__--
    (2011-04-04 03:00)
    Beda nagrywane dalsze odcinki ; RANCHO; i rezyser zmienia obsade !
    Role wojta i proboszcza bedzie gral prezes, bo on lepiej potrafi ;;robic ;; za dwoch !
  • ~~Werty
    (2011-04-04 02:53)
    Spuscizna i dzielem naukowym PiSdenta-gamonia-samobojcy i mordercy 95 osob, byl udzial w sympozjum naukowym - 1/ slownie: jeden / raz !
    Nie zabieral glosu, nie wyglosil referatu, dowodem uczestniczenia jest podpis na liscie obecnosci !
    Dostep do pracy doktorskiej zostal , zablokowany ! Dlaczego???
    Doktorat takiego ;;mysliciela ;;powinien byc rozpowszechniony w milionach egzemplarzy, niech sie ;;ciemny lud ;; uczy ! ! !
  • ~Salcia
    (2011-04-04 02:42)
    J. K. zalatwil z S. Dziwiszem, WAWEL dla tego ;; mazgaja ;;, to powinien tez zalatwic BEATYFIKACJE ! ! !
  • ~ja
    (2011-04-04 00:39)
    do ma lina --- nie mów tak,jednak L.Kaczyński walczył z TELETUBISIAMI to juz cos
  • ~mela
    (2011-04-04 00:38)
    ta paranoja Kaczyńskiego trwa i końca nie widać. Z miernego brata prezydenta chce na siłę zrobić bohatera narodowego i wielkiego męża stanu. Niestety Lech Kaczyński był przeciętnym prezydentem i nic nie zdążył zrobić. Zapamiętaliśmy miły uśmiech tego człowieka i nic więcej. Dostąpił niesamowitego honoru, że pochowano go na Wawelu i niech to rodzinie wystarczy bo na pomniki nie zasłużył - żądanie ich to grzech pychy i zarozumiałość.