Nowy spot Kaczyńskiego. "Dokończymy jego dzieło"

| Aktualizacja:

Tydzień przed rocznicą katastrofy smoleńskiej PiS na swojej stronie opublikował krótki film ku pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Spot nosi nazwę "Elegia. Puste miejsce".

wróć do artykułu
  • ~Alcatraz
    (2011-04-03 14:51)
    No to szybko dokanczajcie
    i dajcie nam z tym swiety
    spokoj bo juz rzygac sie chce
  • ~Janmil
    (2011-04-03 14:42)
    Jarek
    odpowiedz jak się kończy to dzieło..."spieprzaj dziadu"?
  • ~"spieprzaj dziadu" i snij długo o pustym fotelu
    (2011-04-03 15:43)
    I o te puste miejsce czyli rozparcie d... na fotelu na stanowisku prezydenta chodzi tej pisowskiej miernocie.
    Za krótki jest hipokryta pochodniarz , ludzie nabrać się nie dadzą na kolejne populistyczne brednie.
    Skoro taki dokumentalny filmik, to nie zabrakło chyba scenki jak wsadza braciszek ksero d... do limuzyny i z pogardą rzuca do warszawiaka "spieprzaj dziadu".
    Gra w uśmiechy, przytulania nie zmaże prawdziwych odruchów pogardy dla ludzi.
  • ~Janmil
    (2011-04-03 14:45)
    do-ex ja
    coś slaby ten twój psychiatra którego polecasz , jak widać twój mózg nadal "robaczywy"...idzie ku całkowitej zgniliznie!
  • ~Dorota z Woli
    (2011-04-03 14:49)
    "Dokończymy jego dzieło" - a co ze słynną "krótką listą" Lecha Kaczyńskiego, na której znalazła się też Monika Olejnik? Będzie kontynuowana? rozszerzona?
  • ~cd
    (2011-04-04 09:48)
    Kończ pan, WSTYDU oszczędź!
  • ~Marcin
    (2011-04-03 09:59)
    Nie, dziękuje.
  • ~ex Ja
    (2011-04-03 15:59)
    ~re~Delikat2011-04-03 15:05
    RE : ~Polak2011-04-03 11:06
    " Byc' Polakiem, znaczy byc' uczciwym, wyrozumiałym i sprawiedliwym. "
    Widzisz, ludzie nie dzielá sié na Zydów, Polaków, Francuzów, Rosjan czy obywateli Czadu (jak to ty prominujesz), tylko na prawych i błádzácych.

    wszystko byłoby dobrze gdyby ze strony zwo9lenników PiS i prezesa nie
    padały słowa przeczące twoim założeniom
    bo założenia masz słuszne
    a co do Polaka
    o pochodzeniu zydowskim zapewne mówi w kontekscie oskarżen pod adresem Komorowskiego o ruską budę i Tuska ,że jest nie Polakiem a kaszubem i popiera nie Polaków a ślązaków
  • ~Bula Bul przy Nadzieji mnie reprezentuje
    (2011-04-03 13:51)
    Mimo wyborów prezydenckich, po Prezydencie Lechu Kaczyńskim pozostało puste miejsce. Bula Bul przy Nadzieji mnie reprezentuje.
  • ~ex Ja
    (2011-04-03 14:24)
    a dlaczego ten spot się tak zacina ?
    czyżby oddawał charakter prezydentury LK?
  • ~ex Ja
    (2011-04-03 15:08)
    re~Janmil2011-04-03 14:45
    oj janmilku
    dziecko ze szkoły specjalnej uchwyciłoby sens mojej wypowiedzi
    mój mózg ma się dobrze -nie jest zżarty nienawiścią i kompleksami ,które objawiają się manią wyższości-wiem coś na ten temat i z teorii i z praktyki
  • ~Delikat
    (2011-04-03 15:05)
    RE : ~Polak2011-04-03 11:06
    Tylko taka menda jak kaczor moze obrazac premiera naszego kraju insynulujac ze mial cos wspolnego z katastrofa a co wiecej ze w tym uczestniczyl nasz premier oraz premier i prezydent Rosji...
    Do czego jeszcze Kaczynski ,potomek rosyjskich gotowy jest zeby szkodzic Polsce?
    Cale towarzystwo sekty PIS, Dornbaum, sfatygowana, kursk, melex, brudny harry to potomkowie zydow, nic dziwnego ze wyznawcy zydowskiej religi a rydzyk tak bardzo ich popieraja, biznes to biznes
    ...
    Ech tam ! Zaden ty Polak nie jestes'. Byc' Polakiem, znaczy byc' uczciwym, wyrozumiałym i sprawiedliwym. Trzeba té ziemié w danych granicach, kochac' i budowac' ( nie rozgrabiac'), dla siebie, sásiadów i przyszłych pokolen'. Nie wszyscy, którzy urodzili sié w tym kraju sá jego godni. Sam znam i mys'lé , ze ty tez znasz wielu obcokrajowców, którzy wiékszymi polakami sá niz niejeden sk...ysyn tu urodzony.
    Widzisz, ludzie nie dzielá sié na Zydów, Polaków, Francuzów, Rosjan czy obywateli Czadu (jak to ty prominujesz), tylko na prawych i błádzácych. Zastanów sié, czy dzisiejsza polityka PO, sld (specjalnie z małej litery), rozgrabiania i wyprzedawania, za pół darmo wartos'ci narodowych i strategicznych firm, przynoszácych stały dewidendowy dochód do Skarbu Pan'stwa, to polityka pro polska ? Spytam co bédziemy sprzedawac' za 10 lat, my i nasi blizcy ? Czy bezmys'lne lizanie zadu, obcym prominentom, dla własnych przyziemnych celów (i by poklepano ich PO plecach) - a tym ponizanie własnego kraju, i degradowanie do "nienormalnos'ci" , to wedłóg ciebie propolskie ?
    Wiesz ja modlé sié za tobá i takim jak ty Do BOGA Pana naszego, bys' kiedys' stał sié prawdziwym POLAKIEM, a oni POLAKAMI..
  • ~pis=rak
    (2011-04-03 17:45)
    Jarek !
    idź do sklepu i odwal jakiś skeczyk.
    znowu będzie śmiesznie ...
  • ~tomadero
    (2011-04-03 16:37)
    jeżeli kontynuacją ma być zajęcie tego pustego miejsca przez Jara Kłamczyńskiego to jestem dziwnie spokojny, że nam to nigdy nie grozi.
    jedyną cechą wspólną tego miejsca po prezydencie i osoby Jara jest to, że i to pierwsze i ten drugi są puste ...
    to miejsce ma jednak szereg przewag nad Kłamczyńskim - podstawową jest to, że nie robi głupot.
  • ~Sybirak
    (2011-04-03 16:39)
    "Dokończymy jego dzieło". Ponieważ prezydencik niczego nie dokonał, więc dokończenie nie będzie trudne.
  • ~uwaga !!!
    (2011-04-03 17:16)
    zdarzyło się coś niesamowitego !
    Jarkowi Kaczyńskiemu wreszcie coś wyszło !
    WŁOSY !!!
    ha,ha,ha,ha ...
  • ~Bruno
    (2011-04-03 12:40)
    do annastasia
    jesteś typowym przykładem skrzywionej osobowości i nie widze dla ciebie nadziei.
    Mam zaś sporo wyrozumiałości ,ponieważ odnoszę wrażenie,że za publiczną kasę (innych żródeł finansowania chyba PIS nie ma...)piszesz propagandówki.
    żal mi ciebie...spieprzam dziadu...hahaha...
  • ~zibi
    (2011-04-03 18:41)
    to puste miejsce jest juz zajete, nie zauwazyl tego ten żoliborski tłuk.
  • ~XXX
    (2011-04-03 18:22)
    Do puki mocherowe berety będą głosować to Kaczyński utrzyma się przy władzy i nic na to nie poradzimy.Chyba że nie będziemy zwracać uwagi na Kaczyńskiego i jego (...)
  • ~ZenB