Samobójstwo Leppera. "Ten sznurek nie znalazł się tam przypadkowo"

| Aktualizacja:

Brak jest sygnałów, że do śmierci Andrzeja Leppera przyczyniły się osoby trzecie - twierdzi prokuratura. Ujawniła, że pętla, na której wisiały zwłoki, była sporządzona ze sznura od snopowiązałki. Śledczy czekają na billingi byłego wicepremiera i szefa Samoobrony.

wróć do artykułu
  • ~adwokat
    (2011-09-21 09:57)
    Ten fakt pokazuje, ze byle esbeki nie tylko morduja, ale tez zastraszaja, bo ten sznur od snopowiazalki to jest ostrzezenie dla polskich chlopow, ze jezeli beda dochodzili swoich spraw, to ich byle polskie SB wymorduje.
  • ~ula
    (2011-09-15 17:06)
    Skoro drzwi były zamknięte od środka to jakim cudem zięć dostał się do środka.
  • ~NUTRE
    (2011-09-14 12:49)
    JAK TAK SIĘ LIKWIDUJE LUDZI TO JUŻ NIE PAŃSTWO TO MAFIA
  • ~MKIUYTR
    (2011-09-14 12:36)
    JUŻ PO TYM SZNURKU WIDAĆ ŻE GO POWIESZONO KTOŚ PRYMITYWNY CHCIAŁ SKIEROWAĆ WYPADEK NA SAMOBUJSTWO OCZYWIŚCIE POWIESZONO GO NA SZNURZE Z SNOPOWIĄZAŁKI TO WTEDY MOTŁOCH UWIERZY W TE BZDURY
  • ~rozgoryczony 30-latek
    (2011-09-12 20:22)
    Robotę wykonali fachowcy szkoleni w dobrej , blisko stuletniej szkole .
    A prokurator też dostał POlecenie , aby nie spieszył się z sekcją zwłok ; dziwna sprawa , same przypadki , takie same jak samobójstwa zbirów od mokrej roboty w
    więzieniach , może przedszkolaki w to wierzą .
  • ~gp
    (2011-09-12 19:15)
    k... najpierw go udusil poduszka a potem mu zalozyl stryczek i tyle. wystarczylo ze facio byl silniejszy i juz. wielka filozofia.
  • ~1OO procent
    (2011-09-07 19:58)
    Nigdy nie uwierzymy by Lepper swiadomie wieszał sie na tak cieńkim sznurku który wręcz odcina głowe chyba że celowo to zrobiono by była 100 procentowa pewnosć ze sie nie uratuje.
  • ~trew
    (2011-09-07 18:43)
    Hehe ... SZNUREK OD SNOPOWIĄZAŁKI ... kto k*rwa wierzy w te brednie?!! To tak jak z tymi KORANAMI zostawionymi pod WTC w samochodach TERRORYSTÓW ...baaa tam jeszcze CIA podłożyło INSTRUKCJĘ LATANIA BOEINGAMI. K*rwa ludzie jakimi idiotami wy jesteście że wierzycie w przypadkowe spotkania na cmentarzu i steki kolejnych kitów które codziennie sprzedaje Wam TV!!!
  • ~kiler
    (2011-09-07 10:50)
    skąd tyle szumu z powodu wisielca ?
  • ~Colombo
    (2011-09-06 18:58)
    Czy to był typowy , taki bialy sznurek, powszechnie stosowany ? Jak tak , to na takim sznurku pozostają odciski palców tego kto wiązał ten sznurek do łańcucha worka. Powinne tam być odciski palców pana Leppera i żadne inne. Jak nie było odcisków , to pan Lepper wiązał w rękawiczkach. A jak nie miał rękawiczek i tam nie było żadnych odcisków to w wiązanie tego sznurka był ktoś z otoczenia tego co prowadzi śledztwo i nie zabezpieczył odpowiednio dowodu, lub musiał tak postąpić by usunąć dowód, to też świadczy ,że nie wiązał tego sznurka pan Lepper a co za tym idzie nie mógł sam się powiesić nie wiążąc sznurka. Samobójstwo jest łatwo z preparować, : jak facet stoi, to trzeba go owinąć taśmą z kijem od szczotki na plecach aby był sztywny. Potem z takim sztywniachem można zrobić wszystko: postawić na stołeczku, uwiązać(jak nie było odcisków), zabrać stołeczek itp. Potem trzeba taśmę odwinąć i oznajmić sam się powiesił.A jeszcze zamknąć od środka drzwi (harcerze znają kilka sposobów, taki by nie zetrzeć odcisków też). Widząc wiszącego i od razu powiedzieć że sam się powiesił to może powiedzieć tylko morderca i jego otoczenie. Jeżeli sam się wieszał , to oprócz odcisków na sznurku będą ślady na szyi po próbie samowyzwolenia się spod ucisku, i też ich nie będzie jak rączki ktoś zawiązał. Czy ktoś sprawdził że nie był taśmą klejącą związany ? Nie mając mikroskopu , nie można po wejściu i oględzinach stwierdzić że to samobójstwo.( Taśma też nie musiała być klejąca, mogła być z materiału itp. wiele innych sposobów). Niech panowie prokuratorzy przemyślą , kto pierwszy( który uczony specjalista ) stwierdził że to samobójstwo, a mają tego co był w to zamieszany. Z miłymi pozdrowieniami. Colombo
  • ~ferro
    (2011-08-31 18:43)
    Samobójstwo Leppera wykluczone!!! Podobnie jak" samobójcy "w celach więziennych.
  • ~O ! Cienki Bolek!
    (2011-08-31 08:12)
    ~tet2011-08-31 05:01
    Taaak... facet, który ma w domu pistolet (syna), wiesza sie na sznurze do snopowiązałki...
    Pistolet... to byłoby za łatwo i za godnie.. a Lepper mial o sobie niskie mniemanie... taaak...
    Ja już w to posłusznie wierzę.

    Coś musiało nastąpić bezpośrednio przed zdarzeniem. Radziłbym prokuratorowi aby żądał akt sprawy od odpowiednich służb opatrzonych nagłówkiem "ściśle tajne " Andrzej Lepper. Oczywiście tylko teoretycznie, bo ten prokurator to oczywiście typowy Cienki Bolek do tej sprawy.
  • ~zmartwiony emeryt z Gdańska
    (2011-08-31 07:23)
    Szkoda , ze tego nie zrobił niesioł .
  • ~buc pitoli o zamiarach wisilca
    (2011-08-31 05:56)
    co to za sygiestja ze sznurek nie przypatkowo? ty BUCU jak niemasz nie zbite dowody to DURNY JOPKU nie pitol! ze jusz wiesz co lepper zamierzal w czesniej co za dziadostwo pod sad buca
  • ~tet
    (2011-08-31 05:01)
    Taaak... facet, który ma w domu pistolet (syna), wiesza sie na sznurze do snopowiązałki...
    Pistolet... to byłoby za łatwo i za godnie.. a Lepper mial o sobie niskie mniemanie... taaak...
    Ja już w to posłusznie wierzę.
  • ~niech slectwo odadza bialorusinom i murowane DNA
    (2011-08-31 03:50)
    co za kit to jest mentaLNOSC durnego jopka bucu czy wszystkie odciski i DNA sa zabezpieczone ile tych wizyt on mial zAcofane polactwo i te jopki co w ich aresztach powieszali podejzanych o smierci olejwnika dziadostwo glupek pitoli o sznurku od snopowiazalki niech buc solidnie pokaze kogo dna na sznurze jest
  • ~HRO
    (2011-08-31 02:55)
    Brak jest sygnałów, że do śmierci Andrzeja Leppera przyczyniły się osoby trzecie - twierdzi prokuratura.

    ________________

    Nie wszystkie "osoby trzecie" znaja alfabet Morse'a, a poza tym prawie zadna "osoba trzecia" nie zna czestotliwosci, na jakiej odbiera prokuratura! Osoby trzecie zyja sobie spokojnie i morderstw na zlecenie nie wykonuja!

    Natomiast "osoby drugie" - jak najbardziej!
  • ~rychu
    (2011-08-31 01:25)
    to jeszcze jeden sposob PiS-u na robienie zamentu i granie trumna Leppera !!! wzywanie prokuratora co tydzien zeby zdal sprawozdanie, bo PiS sie troszczy to jak wolanie dzieci w samochodzie, co chwila - czy juz dojechalismy ??!!! jest to bydlackie granie trumna, bo do sledztwa nic nie wnosi, a pokazuje ze PiS sie troszczy, chociaz tak na prawde to tylko przeszkadza !!! bydlackie, populistyczne granie trumna !!!
  • ~rp
    (2011-08-31 00:42)
    przy blidzie pojawił się pan kaczmarek i blida zginęła samobójstwo może nawet wpłyną na agentów abw z katowic aby tak przeprowadzili tę akcję
    przy leperze pan kaczmarek lepper nie żyje samobójstwo
    jak myślicie pomatoły po co pis przeprowadził taką akcję przeciw kaczmarkowi tak dla jaj?
  • ~henio
    (2011-08-31 00:21)
    Nigdy nie uwierze w samobojstwo Leppera !!! poszlaki:za pozna sekcja-poczatek kampanii wyborczej i decydujaca faza w sledzwach zwiazanych z "afera gruntowa"-rusztowanie i otwarte okno-pozny przyjazd policji i natychmiastowe nieuprawnione hypotezy o samobojstwie i jego przyczyny-dlaczego sznurek ma wskazywac na samobojstwo?-dlaczego odtworzenie billingow trwa tak dlugo-byly plotki o siniuku na nodze,czy to prawda?-brak listu pozegnalnego-Lepper byl prawdziwym katolikiem (biskup tez nie uwierzyl w samobojstwo,bo pozwolil na pogrzeb katolicki!)-mocny charakter Leppera -nie ujawniony wynik sekcji !-niejasny "trop" Sakiewicza.

Może zainteresować Cię też: