Samobójstwo Leppera. "Ten sznurek nie znalazł się tam przypadkowo"

| Aktualizacja:

Brak jest sygnałów, że do śmierci Andrzeja Leppera przyczyniły się osoby trzecie - twierdzi prokuratura. Ujawniła, że pętla, na której wisiały zwłoki, była sporządzona ze sznura od snopowiązałki. Śledczy czekają na billingi byłego wicepremiera i szefa Samoobrony.

wróć do artykułu
  • ~v12
    (2011-08-30 20:36)
    Aha, jak ze sznura do snopowiązałki to Lepper sam się powiesił? A jak by była ze sznura od bielizny? To co? ;/
  • ~ZBYCHO
    (2011-08-30 19:49)
    Sznurek przynieśli ludzie ze WSI
  • ~gorgona
    (2011-08-30 20:05)
    Wiara w POlską prokuraturę to Himalaje naiwności .
  • ~nsdapis
    (2011-08-30 20:40)
    Cisza nad ta trumną, PIS zmienia nazwę na Prawda i Sprawiedliwość... Kempa chce zmieniać Prawo, jak tylko jej przypasuje. Manipulacyjna zmienność Prawa (w nazwie PIS) nie pasuje już jej do nazwy Partii, a Prawda jak najbardziej. Po cholere Prawo, jak nie pasuje... Czarne też nie jest czarne w hymnie Wolski.
    Prawda, Prawda, skąd to się wzięło w tych kartoflanych łepetynach ??? Przecież to nazwa prasowego organu KC Komunisticzieskoj Partii Sowieckogo Sojuza ! Bingo !!! KOMUNIŚCI Z ODESSY - RODZINNEGO MIASTA NAJWIĘKSZEGO KARTOFLA ŚLĄ BRATNIE POZDROWIENIA SOJUSZNICZEJ PARTII "PRAWDA I SP..." I JEJ WODZU !!!
  • ~v12
    (2011-08-30 20:40)
    A gdyby tak coś się stało Tusku, to w weekend zrobiłby wyjątek zakład medycyny sądowej ? To jakaś kpina! Polityk umiera w dziwnych okolicznościach, a oni jaja sobie robią!
  • ~lis
    (2011-08-30 20:38)
    ABIGAIL MOKRASINSKI JESTES CODOWNYM NARRATOREM ,A poWWIEDZ NO MI ieno chlopcze jaki tymasz status u nowakam, a noze samego bronka i donka,bo cos mi sie wydaje ze schodzisz PO newlasciwym torze ,trodno mi nie zauwarzyc ze to PEWNO onuce putina i ciag stringow anodiny ale masz wech moje gratulacje
  • ~Agent Tomek i Aneta
    (2011-08-30 20:34)
    W TRUMNIE Wassermana znaleziono nie tylko szczątki człowieka! Znaleziono TESTAMENT Zbigniewa Wassermana! Pisze prawdę o polskiej polityce i o Smoleńsku i że to nie był zamach. Zobaczycie wkrótce miny POwców i ich mocodawców. Zaczęło się!
  • ~lis
    (2011-08-30 20:29)
    POLAK, na ciebie czeka twoj szef, jak nie wywiarzesz sie z obietnic ,natychmiast bierz snoPOwiazalke i wal w konkury bo PO wyborach nie dostaniesz takiej szansy ,jak POwiedzial tusk, ty bedziesz moj, razem bedziemy przezucac gnoj
  • ~ser
    (2011-08-30 20:07)
    Pamiętacie co mówili jak popełnil"samobójstwo" Sekuła? Otórz strzelił do siębie 3 razy i jeszcze pisał list pożegnalny.

    Leppera sprzątneli...
    Tylko PiS to moze wyjasnic. Ziobro wróc!
  • ~Max
    (2011-08-30 19:43)
    "Miałeś, chamie, złoty róg,/ miałeś, chamie, czapkę z piór:/ czapki
    wicher niesie,/ róg huka po lesie,/ ostał ci się ino sznur,/ ostał
    ci się ino sznur"
  • ~AS
    (2011-08-30 19:49)
    JAREK - BIERZ PRZYKŁAD HONOROWEGO ROZWIĄZANIA!
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-08-30 20:48)
    Lepper bal sie o swoje zycie - czytajcie ??
    Pewnie, mial procesy z prezesem klamczynskim... to sie bal PISsss
    .teraz na jego smierci trupojady z PISss co go zaszczuly chca jeszce zarobic...
    Zaraz sfrustrowane kundle pissowskie dostana apopleksji, hehehe
  • ~...
    (2011-08-30 19:41)
    Kurdupel i jego przydupas są winni!

    POLSCY CHŁOPI PAMIĘTAJĄ!
  • ~POLAK
    (2011-08-30 19:39)
    JAREK, ZBYSZEK - BIERZCIE PRZYKŁAD Z ANDRZEJA - POLSKA CZEKA!
  • ~ZNIESMACZONY
    (2011-08-30 19:36)
    ZGADZAM SIE - ZA POLTYCZNA SMIERC ANDRZEJA LEPPERA ODPOWIEDZIUALNY JEST JAROSLAW KACZYNSKI!
  • ~ja
    (2011-08-30 19:17)
    za przynajmniej polityczną śmierć Andrzeja Leppera odpowiedzialny jest jarosław kaczyński.
    kto twierdzi inaczej ten jest pisdzielskim matołem.
    amen.
  • ~WAM
    (2011-08-30 19:16)
    samobojstwo .. ha, ha, ha! nie pierwsze i nie ostnie takie "samobojstwo".
  • ~wiesio 13
    (2011-08-30 19:05)
    RE hakowy świrze tobą powinna zająć się prokuratura za takie słowa chamie sam dawno powinieneś się powiesić tylko weż dobry sznur od holowania samochodu bo takich trutni to szkoda karmić
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-08-30 20:48)
    PISie oszusty..
    nasylaly na Leppera koalicjanta... prowokatorów,
    zrobili to... wysokopólkowi Lech i Jaroslaw Kaczynscy. ...
    Polacy...pamietaja cie...prezesie.. swinski lbie prowokatorze do czego jestes zdolny...!
    Dlatego jestes przegrany...!!!
    Nigdy nie dorwiesz sie do koryta...!!!
    Po przegranych wyborach wykoncza cie najblizsi w twojej mafijnej grupie...!
  • ~arti
    (2011-08-30 21:06)
    Panie Kaczynski Dlaczego wykonczyles Lepera?Mosial miec naprawde haka na ciebie.

Może zainteresować Cię też: