Episkopat atakuje sztandarowy pomysł PiS

| Aktualizacja:

Rzecznik Episkopatu ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego i jego najnowszy pomysł. Wzywa polityków, by przeczytali "więcej niż jedno zdanie" z Katechizmu i przestali wybiórczo cytować wypowiedzi papieży.

wróć do artykułu
 • ~hans
  (2011-12-01 18:28)
  Co wy gamonie z tym "atakowaniem"? Najpierw tytuł, że papież atakuje, teraz episkopat. Umiecie pisać w sposób zgodny z prawdą? Gdzie tu atak? Co za miernoty wymyślają te tytuły...
 • ~general
  (2011-12-01 18:55)
  Ja jeszcze bym byl za tym zeby ksiezy kastrowac i nie pozwalac im przebywac z dziecmi sam na sam, albo niech by sie w koncu zenilii mieli wlasne rodziny
 • ~krysu
  (2011-12-01 18:51)
  Wiadomo bylo juz od dawna ze kosciol to PIS i wszyscy ksieza i biskupi poieraj a kaczynskie w jego dazeniach do wladzy i zawsze tak bylo, ze jaki tylko pisowiec wystepowal zawsze wiedzial wiecej na temat wladzy jak ksieza. Widzialem taki program a bylo chyba to u lisa jak redaktor terlikowski pouczal ksiedza jak to jest w katechezie. Wiec nie dziwmy sie kaczynskiemu jak jego popierajacy kosciol przez 8lat dawal mu mowic co chcial na temat wiary poniewieral on krzyzem to teraz to on jest biskupem a nie biskupi. Napewno zgodze sie z tym bo on moze nie wie jak uzywac tego co ma miedzy krotkimi nozkami i jak to robic, a biskupi to wiedza bo niektorzy z nich maja nawet dzieci, a on mial tylko kota i ten z tej rozpaczy padl. Ja jestem za kara smierci i tu popieram kaczynskiego chodz nigdy jego nie rozumialem nawet o czym on mowi
 • ~ola
  (2011-12-01 18:55)
  a co z tymi mordercami w klinikach aborcyjnych
 • ~vp
  (2011-12-01 19:22)
  A ja już myślałem .że niektórzy purpuraci będą błogosławić katów przed wyjściem do pracy. Wypowiedż Michalika skłoniła mnie do takiego spojrzenia na rolę jaką do odegrania mają purpuraci.
 • ~emik
  (2011-12-01 20:40)
  Proponuje zamiast kary smierci,umieszczac skazanego na dozywocie w zakonie bez prawa opuszczania go.
 • ~moher jak ta lala.
  (2011-12-01 20:51)
  Sorry ze pytam, ale kto jest teraz prymasem? :) Pytam, bo zapomniałem:) Słuchaj Kloch. odchodzę od takliego kościoła, w którym co niedziela ksiądz każe mi się modlić za zdrowie i powodzenie bogatych(serio) a o zdrowiu biednych ani mru, mru. Wdowi grosz macie w de...:)
 • ~hania
  (2011-12-02 01:36)
  PiS z wolna staje się sektą para katolicką. Do tego wyraźnie faszyzującą. Nienawiść ciągle podsycana prowadzi do szaleństwa. To wyraźny sygnał dla tych zwolenników, którzy jeszcze nie stracili samodzielnego oglądu rzeczywistości.
 • ~pis-OWCA
  (2011-12-02 07:35)
  ---TRAKTAT LIZBONSKI-gdzie POLSKA ZRZEKA SIE CZESCI SUWERENNOSCI NA RZECZ UNI--PODPISAL J> KACZYNSKI--w traktacie tym POLSKA nie moze wprowadzic kary smierci ale jak zwykle KACZYNSKI NIE WIE CO PODPISAL-,,NIE WDAJE SIE W SZCZEGOLY""to jego ulubione powiedzenie!!---a po za tym --WIADOMO WSZEM I WOBEC ZE JEDYNA OSOBA NA SWIECIE KTORA WIE ABSOLUTNIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ---JEST---J.KACZYNSKI---wiec co tam JAN PAWEL 2-BENEDYKT 16-i kosciol katolicki---Jaroslaw wie lepiej---I J U Z!!!
 • ~hypatia k.łyszczyński
  (2013-01-27 13:37)
  "podejmowanie coraz to nowych nicjatyw "-a nie wyeliminowania kary smierci;?