Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~bolek
    (2012-02-25 10:32)
    "Gdybym ustąpił w sprawie ACTA,
    musiałbym podać się do dymisji"
  • ~do boju
    (2012-02-25 10:32)
    Dla poprawienia nastroju włączam sobie z Jou Tube " POLSZEWIKI JADĄ"
    Obdzierają nas POpaprańcy ze skóry i twierdzą, że to dla naszego dobra.
  • ~Gogo
    (2012-02-25 10:21)
    to nie lekki Down, a raczej bierze jakieś używki, które powodują, że źrenice są rozszerzone...może jest na haju?
  • ~irpu
    (2012-02-25 02:29)
    A mi to obojętne czy mu spada, czy wzrasta. Wybory dopiero za 4 lata, więc premier i reszta śpią spokojnie. Taka jest prawda. A ja też śpię spokojnie. Nie wiem na kogo zagłosuje i w tym momencie G...o mnie ten cały cyrk obchodzi. Obecnie myślę, że polityka prorodzinna to priorytet, ale tego nie widać w żadnym aspekcie. Chyba się pogodzili z tym, że będzie jak na zachodzie. Mało dzieci, dużo starców. Przykre
  • ~tadek
    (2012-02-24 23:52)
    Zauważyliście, że ma wzrok taki, jakby miał lekkiego Downa?
  • ~abc
    (2012-02-24 22:42)
    Nie wiedziałem, że on taki rudy. a rudy to wredny lis.
  • ~scorpion
    (2012-02-24 22:24)
    On nie miewa problemów, przecież za ten syfilis w środku Europy, zapłaci
    głupkowata POlska tłuszcza. Kuglarz opanował już tę strategię golgoty Narodu
    przez 20 lat... "no i co my panstwo zrobita?"
  • ~r
    (2012-02-24 22:17)
    Co robi Tusk gdy slupki leca? Zazywa viagre i slupek leci do gory.
  • ~k
    (2012-02-24 19:25)
    wyżucić tego śmiecia
  • ~kicha
    (2012-02-24 19:13)
    Zauważyliście, że tych peowskich baranów nie zapraszają z wizytą inne kraje?
    Zobaczcie Tusk i Komorowski siedzą w Polsce cały czas na doopach - nigdzie nie jeżdżą - ciekawe dlaczego? Mają do nich wstręt?
  • ~szantal
    (2012-02-24 19:11)
    Jak nie zapomni kudłów ufarbować szamponem koloryzującym, to jest rudy jak cholera. Zobazczcie! To narcyz, spioch i leń, latający za moje nygus jeden.
    No i papiery o zdrowiu, zwłaszcza psychicznym niech przesatawi.
  • ~bydlaszewski
    (2012-02-24 19:08)
    gdy slupki leca to donaldinio atakuje bramke na przeciw, kopiac po drodze arabskiego po lydkach i pyzdzie.
  • ~beza
    (2012-02-24 19:05)
    gdzie sa te wandy co niemca nie chcialy?
  • ~panna
    (2012-02-24 18:44)
    wodowstręt i piana na ryjuu ?
  • ~Andrzej
    (2012-02-24 18:21)
    Gdy słupki lecą w dól, ob. D. Tusk należy wybrać nowy Naród.
  • ~Tofik
    (2012-02-24 18:07)
    Pewnie znowu skopał kwiatek, tylko na to stać tego Rudzielca.
  • ~lis
    (2012-02-24 18:00)
    niech zastosuje BEZPIECZNY SEX z donaldem u putina juz to dziala
  • ~olo
    (2012-02-24 17:49)
    Premier pokazal pomysl na rzady w drugiej kadencji . Trzeba "dowalic" juz ledwo dyszacemu "kowalskiemu" i to czyni .To nie premier to NIEOBLICZALNY SADYSTA .Co gorsza siedzi w tym sejmie juz 20 lat i mu niezle odbilo . Pytanie : KTO GO POWSTRZYMA ?
  • ~Bronek K.
    (2012-02-24 16:33)
    Jak rzyć panie ,premierze jak rzyć ?
  • ~Prawda czasu,prawda ekranu
    (2012-02-24 16:28)
    Najnowszy film Agnieszki Holland "W ciemności" opisujący historię Polaka, który uratował kilkunastu Żydów jest obrzydliwie zakłamanym obrazem, fałszującym historię.

    Manipulacja jest dobrze ukryta, a jej celem było zapewne pozyskanie sympatii wpływowego lobby żydowskiego, które ma dużo do powiedzenia przy przynawaniu oscarów. Ale do rzeczy.

    Oto mamy Lwów pod niemiecką okupacją. Z jednej strony słaniających się na nogach z głodu Żydów, z drugiej strony spasionych Polaków, którzy chodzą do sklepu, wypisz wymaluj takich jak obecne osiedlowe, kupują, jak gdyby nigdy nic, wędlinkę, owoce, pieczywo itp. Każdy przyzwoity człowiek oglądając to myśli sobie: cholera, a nie mógli kupić więcej i dać Żydom, aby nie umarli z głodu? Takie same wrażenie robią ubrania. Żydzi w łachmanach, Polacy jakby wyszli z przedwojennego pisma o modzie.