Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~jacek2011
    (2012-02-24 15:43)
    Tusk to wywrotowiec.
  • ~Publicysta
    (2012-02-24 15:09)
    Do cna wyprzedaje ten rząd wszystko co POLSKIE. tylko dziwne, że nie chcą tego widzieć wyborcy PO, widocznie im i ich rodzinom żyje się dobrze, ale powinni mieć tego świadomość, że to do czasu. Coraz więcej jest niezadowolenia, tylko że jak przychodzą wybory to ludzie mają klapki na oczach i zbyt łatwo dają się nabierać na fałszywe obietnice.
  • ~d....k
    (2012-02-24 14:53)
    Co Ty pieprzysz i straszysz mnie ? Jaka ruina systemu emerytalnego. Do ruiny to Ty donku doprowadziłeś nie tylko system emerytalny ale i całą gospodarkę, sprzedawałeś za pól darmo dobra narodowe, pozwalałeś zawierać szkodliwe dla Naszego narodu kontrakty menadźerskie, Twoje wypady wekendowe kosztowały Nas podatników masę pieniędzy, afery zamiatane pod dywan, ciche podwyżki, nagrody, które nie powinny być przyznawane !!! jest wiele Tobie do zarzucenia. A od mojego kapitału uzbieranego przez lata pracy odpieprz się !!! Chcę mieć natychmiast założone Indywidualne Konto Emerytalne i przelane na niego całe moje uzbierane, pobierane przez ZUS pieniądze. Nie potrzebuję wtedy łaski Twojej, ZUS i Państwa. Stac mnie będzie na wiele - a i rodzina na tym skorzysta dziedzicząc CO MOJE !!!
  • ~wkurzona
    (2012-02-24 14:47)
    Guzik mnie obchodzą jego słupki. Na taczkę z nim - rozgrabił i sprzedał Polskę PO kawałku. Za to co zrobił i co chce zrobić Nam emerytom ludzie wyjdą na ulicę - donek niecvh wraca na kominy - może tam się wykaże do 67 roku życia !!!
    Co Ty pieprzysz i straszysz mnie ? Jaka ruina systemu emerytalnego. Do ruiny to Ty donku doprowadziłeś nie tylko system emerytalny ale i całą gospodarkę, sprzedawałeś za pól darmo dobra narodowe, pozwalałeś zawierać szkodliwe dla Naszego narodu kontrakty menadźerskie, Twoje wypady wekendowe kosztowały Nas podatników masę pieniędzy, afery zamiatane pod dywan, ciche podwyżki, nagrody, które nie powinny być przyznawane !!! jest wiele Tobie do zarzucenia. A od mojego kapitału uzbieranego przez lata pracy odpieprz się !!! Chcę mieć natychmiast założone Indywidualne Konto Emerytalne i przelane na niego całe moje uzbierane, pobierane przez ZUS pieniądze. Nie potrzebuję wtedy łaski Twojej, ZUS i Państwa. Stac mnie będzie na wiele - a i rodzina na tym skorzysta dziedzicząc CO MOJE !!!
  • ~gosc
    (2012-02-24 14:38)
    Slupki juz od dawna leca w dol ,tylko teraz bardziej je uwidaczniaja w prasie,po malu sie nawracaj pismaki ,to dory znak.
  • ~kasienka----asienka
    (2012-02-24 14:18)
    Zalosny tandeciarz.
  • ~XYZ
    (2012-02-24 13:48)
    Przeszczepił sobie włosy, to jest jego najnowszy sposób. Zaczeska już nie starczała i świecił zakolami z tą nędzną wytapirowaną kępką po środku czoła. Dziennikarze udają,że nic nie widza, szkoda.
  • ~Gawron
    (2012-02-24 13:24)
    Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół?
    Robi pod siebie
  • ~Robnad
    (2012-02-24 13:04)
    Edward Gd - Osowa

    wam się towarzyszu upiekło jak widać,POtem zwialiście ze Szczynukowiczem na Litwę.
  • ~don carlito
    (2012-02-24 13:01)
    człowiek z dodatnim IQ nigdy nie będzie traktował poważnie tusków i jemu podobnych.
  • ~Tofik
    (2012-02-24 12:11)
    Coś ostatnio przynajmniej przestał machać łapami jak cepami, ale mina mu rzednie, co wywiad to gęba coraz POdobniejsza do zdechłego skunksa.
  • ~mark
    (2012-02-24 12:05)
    PR górą! Przykryć - przyklepać - poczekać, aż samo zaschnie, ludzie zapomną, przyjazne media nakręcą coś innego...
  • ~zbk44
    (2012-02-24 12:00)
    "lokaj" z Nocnej Zmiany coraz bardziej się pogrąża a Pawlaczek robi za błazna.
  • ~Balonik z helem
    (2012-02-24 11:49)
    Czy błazen może cokolwiek poza cyrkiem zreformować?
  • ~Balonik z helem
    (2012-02-24 11:48)
    Bywają takie dni, że słupki lecą w dół i wiagra nie pomaga
  • ~spied
    (2012-02-24 11:45)
    Może mu zaśpiewamy , żeby chłopina się nie wysilał -

    Nie pomoże już nic
    Nic się nie zmieni,
  • ~Bazuki
    (2012-02-24 11:44)
    Oblecze na grzbiet swoją kurtałkę i jak fircyk zacznie machać ludziom rączkami. Czyli wytłumaczy ręcznie.
  • ~todd
    (2012-02-24 11:44)
    każdy głupek patrzy w słupek... to że "durnia mamy za premiera" to już chyba dotarło do tresowanej platformerskiej gawiedzi ... bo tylko idiota POświęca dobro ludzi w zamian za POklepywanie PO pleckach
  • ~kontakton
    (2012-02-24 11:39)
    Tysk to typowy picer nic co mów ...nie jest zgodne z prawdą...ha.ha.ha
  • ~Janusz
    (2012-02-24 11:22)
    Pijarowskie , pod publiczkę zagranie Tuska z przepytanki ministrów ( przed kameramim TV) na nic się nie zda. Tusk zapomniał, że do rozmów z ministrami zwołuje się posiedzenia Rady Mininstrów, na których wyjaśnia się sprawy które interesują premiera. Cały ten cyrk ośmiesza Tuska jeszcze bardziej. Widać, że facet się miota i nie wie co robić. A odpowiedź jest prosta: DYMISJA.