Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~Badzcie czujni!!!
    (2012-02-24 09:42)
    W mediach wiadomego nadania wzmozona czujność jak w PRL przeciwko Radiu Wolna Europa i innym tzw. "ośrodkom dywersyjnym" Niedługo nowy sondaz ze wzrostem POparcia...!!! Jak długo będzie trwał ten festiwal niekompetencji?? Pawlak niby... przejezyczony wg tuska ostrzega by nie liczyć na państwo, ZUS, afera stadionowa i szabrownictwo kasy przykrywane pod brudny dywan a wszystko obwiniany PIS??? Do tego ataki na niezalezne media a szczególnie na o. Rydzyka które ujawniaja te łgarstwa. To dzieki RM i TV Trwam Polacy na całym świecie maja kontakt z ojczyzną i sa wdzieczni co nie moga znieść wrogowie ludzi ąierzacych i Kościoła!!! Widac to także na tym forym jak zamiast argumentów wylewane sa POmyje!!!
  • ~Można i tak!!!
    (2012-02-24 09:35)
    Dalej wspieraj POmatolstwo!
    Co możesz zrobić w tej stuacji gdy głosowałeś na kanciarzy???::

    POpieraj dalej rząd czynem
    Umieraj przed terminem!!!
  • ~NorvidNH
    (2012-02-24 09:34)
    Najlepsza w Urolandzie drużyna naszego Putina Goluma
    Nasz domowy Putin jest największy we wszystkim. Od afer po demolowanie i okradanie najsłabszych i najbiedniejszych
  • ~kontakton
    (2012-02-24 09:29)
    PO tych nowych tzw "wyborach" dojdzie do władzy Centrolewica (SLD i Palikot)...oczywiście z woli narodu...ha.ha.ha.ha.ha
  • ~Tofik
    (2012-02-24 09:22)
    Tusk źle zaczął, ale może dobrze skończyć" - Olechowski o nowej kadencji
    Panie Olechowski; wystarczy nam rzadow PO,Pis Lewicy i zawszej tej samej opowiesci o dobrobycie,Najlepiej jak wszyscy pojda na zasluzona emeryture,
  • ~kargul
    (2012-02-24 09:21)
    ZAPRZANCY I ZLODZIEJE
  • ~gryf
    (2012-02-24 09:10)
    Jak widać metody prymitywne ale skuteczne, na kraj taki jak Polska. trzeba mieć nadzieję, że dziennikarze nie kupią tej taniochy. Lis i Durczok urabiają opinię publiczną i to oni razem z premierem forsują niedorzeczne pomysły.
  • ~kontakton
    (2012-02-24 09:06)
    Komuchy planują sobie wcześniejsze wybory ...do tego jest im potrzeby spadek poparcia...ha.ha.ha
  • ~bono
    (2012-02-24 09:05)
    A co ten trampkarz POtrafi ...oprocz ...WSCIEKLIZNY???
  • ~ZbyszekD
    (2012-02-24 09:02)
    Do: ,,rabnat" pogonić kościół usiłowali już twoi plugawi przodkowie jeden z Niemiec drugi z z sowietów - barbarzyńcy XXw. i to im się nie udało, więc ty malutki śmierdzący robaczek możesz sobie tylko popiszczeć, ale to ci tylko zostało, jeżeli masz odrobinę mózgu (żadnej pewności) to wiesz o tym doskonale.
  • ~sokular
    (2012-02-24 09:00)
    Rzeczywiście.Konieczne są zmiany kadrowe.CZYNNIK LUDZKI w rządzeniu jest decydujący o skuteczności...no i najbliższe otoczenie...
  • ~AK
    (2012-02-24 08:59)
    Kluczem do sukcesu Tuska i całej platformy jest agent Kaczyński.
    Gdyby nie upur prezesa Kaczyńskiego było by już dawno po Tusku i platformie.
    No cuż Prezes Kaczyński ma jednak odmienne zdanie.
    Tylko tak dalej Jarku, a Tusk bądzie Ci wdzięczny do grobowej deski.
  • ~słupki w dół
    (2012-02-24 08:58)
    i bardzo dobrze, a co tu chwalić i szanować?
  • ~OBSERWATOR
    (2012-02-24 08:56)
    CI MŁODZI I " WYKSZTAŁCENI " Z WIELKICH MIAST TO MATOŁY RWĄCE SIĘ DO PIWA I UŻYWEK , KOMBINUJĄCE JAK ŚCIĄGNĄĆ Z INTERNETU INFORMACJE ( PLAGIAT ) DO SWOICH PRAC ZADANYCH NA UCZELNI , OBIJAJĄCE SIĘ I WYDZIERAJĄCE SIĘ ŻE IM SIĘ NALEŻY.

    ZNAM TAKICH TUMANÓW Z PAPIERKIEM mgr , MAJĄCYCH Z TEGO POWODU MNIEMANIE IŻ SĄ PĘPKIEM ŚWIATA. - W ŁEPETYNIE SIECZKA I NAWÓZ
  • ~jeremi
    (2012-02-24 08:55)
    To jest oszust , oszust ,oszust,oszust,oszust,oszust,oszust
  • ~trol
    (2012-02-24 08:51)
    Tusk robi konferencję prasową.
  • ~Wstajesz i Łżesz
    (2012-02-24 08:49)
    Czy pustak nadaje sie na fundamenty? Piwnicy z niego nie zrobisz tu potyrzebny jest konkret wytrzymały, pracowity muł -bloczek. Z pustaka to można ściankę działową zrobić
  • ~Wstajesz i Łżesz