Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~doświadczony
    (2012-02-24 06:12)
    W zasadzie premier rządzi cały czas pod dyktando ministra finansów z podwójnym obywatelstwem, który obecnie mówi, że od roku 2015 z wypłatą emerytur ma być coraz gorzej a wicepremier-koalicjant godzi się na wydłużenie wieku emerytalnego dla ratowania PSL-owski stołków w rządzie. Jak widać wybrana władza robi swoich wyborców w konia.
  • ~janmil
    (2012-02-24 06:36)
    nie lękajcie się... leming zagłosuje na kolejną ściemę... POlikota...
  • ~jazu
    (2012-02-24 06:38)
    "konsultacje i zła opozycja"- wlasnie, wlasnie - to jak zwykle wina PIS-u i nie zyjacego juz Prezydenta Lecha Kaczynskiego.

    Sam sobie rudy wuju jestes winny - trzeba byc kims aby byc. T yznikasz na szczescie. Sam sie postaw na dywanik i odlec do peru na przyklad.
    Albo sobie motloch zmien...
  • ~julka
    (2012-02-24 06:40)
    Jak on ciężko pracuje szkoda,że bez efektów.Gdzie nie spojrzeć to kicha
  • ~jazu
    (2012-02-24 06:47)
    "Premier się wściekł". - kiedys ta choroba byla nie uleczalna. Szkoda...
  • ~-------------------------------------Rolex
    (2012-02-24 06:51)
    Chyba tylko ktoś głupi zechce przejąć władze po Platformie!


    Takim może być tylko Palikot
  • ~.
    (2012-02-24 07:04)
    Premier rozpoczął kolejną ofensywę (medialną). Ciemny lud znów to kupi?
  • ~STOP TUSK
    (2012-02-24 07:12)
    Wskazać wroga w dzisiejszym wydaniu - nauczyciele.
  • ~kw
    (2012-02-24 07:14)
    A propos wścieklizna nadal jest nieuleczalna i zawsze kończy się śmiercią.
  • ~Tofik
    (2012-02-24 07:21)
    Czarna mafia smiertelnym zagrozeniem dla Polakow
    Kościół wciąż chce odszkodowań. 230 mln za posiadłości na Krakowskim Przedmieściu
    Rok po rozwiązaniu Komisji Majątkowej instytucje Kościoła są w ofensywie. W sądach - wynika z danych Prokuratorii Generalnej - jest ponad 120 spraw, które są kontynuacją tych z komisji. To sprawy, w których nie uzgodniła ona orzeczenia albo nie zaspokoiła apetytów
    Zakony, parafie domagają się nieruchomości lub odszkodowań liczonych w setkach milionów. Na przykład Zgromadzenie Księży Misjonarzy św. Vincenta a Paulo za nieruchomości utracone przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie żąda rekordowych 238,5 mln zł!
  • ~mlody wykrztalcony
    (2012-02-24 07:25)
    nasz gluwny wrug to emeryci i inne stare pruchno ktore smie zyc POnad wiek emerytalny!!
  • ~Grecki emeryt
    (2012-02-24 07:29)
    Wielki Eksterminator Polskich Emerytów i Bezbronnych Polaków. Twórca ustawy refundacyjno_Eutanazyjnej. Urządza Polskie Obozy Pracy dla milionów Polaków. Za oszczędności za leki i nasze składki ZUS wypłaca milionowe premie dla PO- kolesiów. Dosyć kłamstw i socjotechnicznych zagrywek. Tusku - Odejdź. !!!
  • ~Tofik
    (2012-02-24 07:38)
    7* - nie kradnij.
    *-nie dotyczy Kościoła Katolickiego w Polsce

    Kościelnym trzeba wystawić rachunek za wszystkie świadczenia które otrzymali od państwa:renty ,opieka zdrowotna,remonty kościołów i powinni zapłacić wszystkie podatki od zarobków i od majątków.Mieli ulgi cłowe na przywożone samochody z zagranicy nikt takich ulg nie miał powinni teraz nadpłacić .Jak już zwrócą wszystko wtedy powinii czegoś rządać.Pazerność ,pycha kościelnych i zakłamanie nie zna granic.
  • ~NorvidNH
    (2012-02-24 07:45)
    TO CO ROBIĄ CHAMY TO,ŻE ZAPOMNIELI SIĘ OD CZASU WYGRANYCH WYBORÓW TO KONIEC TAKIE SĄ TERAZ ELITY KTÓRE NAZWAŁY SIĘ SZAMBEM NAJWYŻSZYCH WARTOŚCI!

    Panowie Obłędni czyli dom wariatów rządzi! Są
    za WIELCY aby odejść. Zachwycają się swoimi porażkami. Każą nam jako biedakom podziwiać do końca swoje ohydne partactwo Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi w rzecz niebywałą PO wydaje się ,że maja zawsze i we wszystkim racje. Także w tym, że są
    durniami!
  • ~gościo
    (2012-02-24 07:54)
    Gratulacje dla wyborców PO !!! jak się macie młodzi, wykształceni z duzych miast i jeszcze inteligentni...;-) Jak najszybciej naprawcie swój błąd bo wkrótce będzie za późno na wszystko.
  • ~PRZED EMERYTURA
    (2012-02-24 07:55)
    WLASNIE, MASZ RACJE ---Rolex---wpis 06:51---chyba tylko ktos glupi zechce przejac wladze po Tusku,kraj doszczetnie zrujnowany, brak zakladow pracy i miejs pracy, mlodzi z dyplomami siedza w domu, bo nie maja pracy, zdrowi,mlodzi,silni---a rzad chce przedluzac prace dla starych ,schorowanych,zmeczonych polityka ostatnich lat ludzi.Dobry gospodarz nigdy by do tego nie doprowadzil,zeby swoje kopalnie zamykac i zwaalniac ludzi z pracy,a kupowac drogi wegiel od sasiada, albo kupowac najdrozszy gaz tez od sasiada.Wynikla duza dziura budzetowa,to teraz emeryci maja ja zatkac? nie trzeba bylo prowadzic wirtualnej ksiegowosci,tylko realna,to teraz pomoc emerytow nie bylaaby potrzebna.
  • ~psycholog
    (2012-02-24 07:55)
    Tzw. "grzechy mlodosci", czyli rozwydzona glupota tych mniej inteligentnych, zglaszaja sie na starosc i szmaca swoich wlascicieli. Tak oto zglasza sie teraz owczesne spozywanie narkotykow przez Tuska i , blokujac mu mozg, sprawia, ze mamy do czynienia z efektem POdartych przemowien i zdartej plyty PO, bo Tusk juz nie POtrafi byc oryginalny. Za jakis czas to samo wystapi u Obamy, ktory tez w mlodosci byl cpunem.
  • ~And192
    (2012-02-24 07:59)
    Ja spokojniutko - przypiąłem kartkę do lodówki z odręcznym napisem: "nie głosować już na Platformę!" A okazji będzie. Wybory samorządowe, parlamentarne i prezydenckie. Dać się oszukać można tylko raz.
  • ~moherek
    (2012-02-24 08:03)
    Wyznawcy Yuska i jego kamaryli zgotowali sobie i Nam straszny los.
    Za co POmatoły się zabiorą to spierzą i rozwalą.
    A w kraju coraz większa bieda,i już nie wiadomo co jest prawdą a co propagandą.
    Tuska i jego PO odsunąć jak najprędzej od władzy.
    By żyło się nam Polakom lepiej.
  • ~Zbigniew
    (2012-02-24 08:05)
    NAROD MOZNA OSZUKIWAC DO CZASU. NIEUDACZNICTWO TEZ MOZNA UKRYWAC DO CZASU. RZUCANIE HASLAMI WYSZLO Z MODY. ROZMAWIA Z MINISTRAMI, ALE OCZYM? NAZYWAJA TO KOKTAJLOWYMI SPOTKANIAMI. NASTEPNA SCIEMA TUSKA.

Może zainteresować Cię też: