Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~olo
    (2012-02-24 17:49)
    Premier pokazal pomysl na rzady w drugiej kadencji . Trzeba "dowalic" juz ledwo dyszacemu "kowalskiemu" i to czyni .To nie premier to NIEOBLICZALNY SADYSTA .Co gorsza siedzi w tym sejmie juz 20 lat i mu niezle odbilo . Pytanie : KTO GO POWSTRZYMA ?
  • ~panna
    (2012-02-24 18:44)
    wodowstręt i piana na ryjuu ?
  • ~mark
    (2012-02-24 12:05)
    PR górą! Przykryć - przyklepać - poczekać, aż samo zaschnie, ludzie zapomną, przyjazne media nakręcą coś innego...
  • ~Tofik
    (2012-02-24 18:07)
    Pewnie znowu skopał kwiatek, tylko na to stać tego Rudzielca.
  • ~Publicysta
    (2012-02-24 15:09)
    Do cna wyprzedaje ten rząd wszystko co POLSKIE. tylko dziwne, że nie chcą tego widzieć wyborcy PO, widocznie im i ich rodzinom żyje się dobrze, ale powinni mieć tego świadomość, że to do czasu. Coraz więcej jest niezadowolenia, tylko że jak przychodzą wybory to ludzie mają klapki na oczach i zbyt łatwo dają się nabierać na fałszywe obietnice.
  • ~d....k
    (2012-02-24 14:53)
    Co Ty pieprzysz i straszysz mnie ? Jaka ruina systemu emerytalnego. Do ruiny to Ty donku doprowadziłeś nie tylko system emerytalny ale i całą gospodarkę, sprzedawałeś za pól darmo dobra narodowe, pozwalałeś zawierać szkodliwe dla Naszego narodu kontrakty menadźerskie, Twoje wypady wekendowe kosztowały Nas podatników masę pieniędzy, afery zamiatane pod dywan, ciche podwyżki, nagrody, które nie powinny być przyznawane !!! jest wiele Tobie do zarzucenia. A od mojego kapitału uzbieranego przez lata pracy odpieprz się !!! Chcę mieć natychmiast założone Indywidualne Konto Emerytalne i przelane na niego całe moje uzbierane, pobierane przez ZUS pieniądze. Nie potrzebuję wtedy łaski Twojej, ZUS i Państwa. Stac mnie będzie na wiele - a i rodzina na tym skorzysta dziedzicząc CO MOJE !!!
  • ~wkurzona
    (2012-02-24 14:47)
    Guzik mnie obchodzą jego słupki. Na taczkę z nim - rozgrabił i sprzedał Polskę PO kawałku. Za to co zrobił i co chce zrobić Nam emerytom ludzie wyjdą na ulicę - donek niecvh wraca na kominy - może tam się wykaże do 67 roku życia !!!
    Co Ty pieprzysz i straszysz mnie ? Jaka ruina systemu emerytalnego. Do ruiny to Ty donku doprowadziłeś nie tylko system emerytalny ale i całą gospodarkę, sprzedawałeś za pól darmo dobra narodowe, pozwalałeś zawierać szkodliwe dla Naszego narodu kontrakty menadźerskie, Twoje wypady wekendowe kosztowały Nas podatników masę pieniędzy, afery zamiatane pod dywan, ciche podwyżki, nagrody, które nie powinny być przyznawane !!! jest wiele Tobie do zarzucenia. A od mojego kapitału uzbieranego przez lata pracy odpieprz się !!! Chcę mieć natychmiast założone Indywidualne Konto Emerytalne i przelane na niego całe moje uzbierane, pobierane przez ZUS pieniądze. Nie potrzebuję wtedy łaski Twojej, ZUS i Państwa. Stac mnie będzie na wiele - a i rodzina na tym skorzysta dziedzicząc CO MOJE !!!
  • ~gosc
    (2012-02-24 14:38)
    Slupki juz od dawna leca w dol ,tylko teraz bardziej je uwidaczniaja w prasie,po malu sie nawracaj pismaki ,to dory znak.
  • ~lis
    (2012-02-24 18:00)
    niech zastosuje BEZPIECZNY SEX z donaldem u putina juz to dziala
  • ~XYZ
    (2012-02-24 13:48)
    Przeszczepił sobie włosy, to jest jego najnowszy sposób. Zaczeska już nie starczała i świecił zakolami z tą nędzną wytapirowaną kępką po środku czoła. Dziennikarze udają,że nic nie widza, szkoda.
  • ~jacek2011
    (2012-02-24 15:43)
    Tusk to wywrotowiec.
  • ~kasienka----asienka
    (2012-02-24 14:18)
    Zalosny tandeciarz.
  • ~Gawron
    (2012-02-24 13:24)
    Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół?
    Robi pod siebie
  • ~Robnad
    (2012-02-24 13:04)
    Edward Gd - Osowa

    wam się towarzyszu upiekło jak widać,POtem zwialiście ze Szczynukowiczem na Litwę.
  • ~don carlito
    (2012-02-24 13:01)
    człowiek z dodatnim IQ nigdy nie będzie traktował poważnie tusków i jemu podobnych.
  • ~Badzcie czujni!!!
    (2012-02-24 09:42)
    W mediach wiadomego nadania wzmozona czujność jak w PRL przeciwko Radiu Wolna Europa i innym tzw. "ośrodkom dywersyjnym" Niedługo nowy sondaz ze wzrostem POparcia...!!! Jak długo będzie trwał ten festiwal niekompetencji?? Pawlak niby... przejezyczony wg tuska ostrzega by nie liczyć na państwo, ZUS, afera stadionowa i szabrownictwo kasy przykrywane pod brudny dywan a wszystko obwiniany PIS??? Do tego ataki na niezalezne media a szczególnie na o. Rydzyka które ujawniaja te łgarstwa. To dzieki RM i TV Trwam Polacy na całym świecie maja kontakt z ojczyzną i sa wdzieczni co nie moga znieść wrogowie ludzi ąierzacych i Kościoła!!! Widac to także na tym forym jak zamiast argumentów wylewane sa POmyje!!!
  • ~NorvidNH
    (2012-02-24 09:34)
    Najlepsza w Urolandzie drużyna naszego Putina Goluma
    Nasz domowy Putin jest największy we wszystkim. Od afer po demolowanie i okradanie najsłabszych i najbiedniejszych
  • ~i tyle
    (2012-02-24 08:28)
    Tusk jest beznadziejny
  • ~julka
    (2012-02-24 06:40)
    Jak on ciężko pracuje szkoda,że bez efektów.Gdzie nie spojrzeć to kicha
  • ~NorvidNH
    (2012-02-24 07:45)
    TO CO ROBIĄ CHAMY TO,ŻE ZAPOMNIELI SIĘ OD CZASU WYGRANYCH WYBORÓW TO KONIEC TAKIE SĄ TERAZ ELITY KTÓRE NAZWAŁY SIĘ SZAMBEM NAJWYŻSZYCH WARTOŚCI!

    Panowie Obłędni czyli dom wariatów rządzi! Są
    za WIELCY aby odejść. Zachwycają się swoimi porażkami. Każą nam jako biedakom podziwiać do końca swoje ohydne partactwo Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi w rzecz niebywałą PO wydaje się ,że maja zawsze i we wszystkim racje. Także w tym, że są
    durniami!