Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~Tofik
    (2012-02-24 07:38)
    7* - nie kradnij.
    *-nie dotyczy Kościoła Katolickiego w Polsce

    Kościelnym trzeba wystawić rachunek za wszystkie świadczenia które otrzymali od państwa:renty ,opieka zdrowotna,remonty kościołów i powinni zapłacić wszystkie podatki od zarobków i od majątków.Mieli ulgi cłowe na przywożone samochody z zagranicy nikt takich ulg nie miał powinni teraz nadpłacić .Jak już zwrócą wszystko wtedy powinii czegoś rządać.Pazerność ,pycha kościelnych i zakłamanie nie zna granic.
  • ~mlody wykrztalcony
    (2012-02-24 07:25)
    nasz gluwny wrug to emeryci i inne stare pruchno ktore smie zyc POnad wiek emerytalny!!
  • ~Tofik
    (2012-02-24 07:21)
    Czarna mafia smiertelnym zagrozeniem dla Polakow
    Kościół wciąż chce odszkodowań. 230 mln za posiadłości na Krakowskim Przedmieściu
    Rok po rozwiązaniu Komisji Majątkowej instytucje Kościoła są w ofensywie. W sądach - wynika z danych Prokuratorii Generalnej - jest ponad 120 spraw, które są kontynuacją tych z komisji. To sprawy, w których nie uzgodniła ona orzeczenia albo nie zaspokoiła apetytów
    Zakony, parafie domagają się nieruchomości lub odszkodowań liczonych w setkach milionów. Na przykład Zgromadzenie Księży Misjonarzy św. Vincenta a Paulo za nieruchomości utracone przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie żąda rekordowych 238,5 mln zł!
  • ~Grecki emeryt
    (2012-02-24 07:29)
    Wielki Eksterminator Polskich Emerytów i Bezbronnych Polaków. Twórca ustawy refundacyjno_Eutanazyjnej. Urządza Polskie Obozy Pracy dla milionów Polaków. Za oszczędności za leki i nasze składki ZUS wypłaca milionowe premie dla PO- kolesiów. Dosyć kłamstw i socjotechnicznych zagrywek. Tusku - Odejdź. !!!
  • ~kw
    (2012-02-24 07:14)
    A propos wścieklizna nadal jest nieuleczalna i zawsze kończy się śmiercią.
  • ~STOP TUSK
    (2012-02-24 07:12)
    Wskazać wroga w dzisiejszym wydaniu - nauczyciele.
  • ~.
    (2012-02-24 07:04)
    Premier rozpoczął kolejną ofensywę (medialną). Ciemny lud znów to kupi?
  • ~alex.
    (2012-02-24 10:30)
    2 lewicowa ;i ty w to wierzysz co piszesz .
  • ~-------------------------------------Rolex
    (2012-02-24 06:51)
    Chyba tylko ktoś głupi zechce przejąć władze po Platformie!


    Takim może być tylko Palikot
  • ~jazu
    (2012-02-24 06:47)
    "Premier się wściekł". - kiedys ta choroba byla nie uleczalna. Szkoda...
  • ~jazu
    (2012-02-24 06:38)
    "konsultacje i zła opozycja"- wlasnie, wlasnie - to jak zwykle wina PIS-u i nie zyjacego juz Prezydenta Lecha Kaczynskiego.

    Sam sobie rudy wuju jestes winny - trzeba byc kims aby byc. T yznikasz na szczescie. Sam sie postaw na dywanik i odlec do peru na przyklad.
    Albo sobie motloch zmien...
  • ~PRZED EMERYTURA
    (2012-02-24 07:55)
    WLASNIE, MASZ RACJE ---Rolex---wpis 06:51---chyba tylko ktos glupi zechce przejac wladze po Tusku,kraj doszczetnie zrujnowany, brak zakladow pracy i miejs pracy, mlodzi z dyplomami siedza w domu, bo nie maja pracy, zdrowi,mlodzi,silni---a rzad chce przedluzac prace dla starych ,schorowanych,zmeczonych polityka ostatnich lat ludzi.Dobry gospodarz nigdy by do tego nie doprowadzil,zeby swoje kopalnie zamykac i zwaalniac ludzi z pracy,a kupowac drogi wegiel od sasiada, albo kupowac najdrozszy gaz tez od sasiada.Wynikla duza dziura budzetowa,to teraz emeryci maja ja zatkac? nie trzeba bylo prowadzic wirtualnej ksiegowosci,tylko realna,to teraz pomoc emerytow nie bylaaby potrzebna.
  • ~Ku pokrzepieniu serc
    (2012-02-24 10:23)
    "...Kolejnym manewrem jest organizowanie konsultacji. Umożliwiają premierowi ucieczkę do przodu i pokazanie, że wsłuchuje się w różne opinie. Na konsultacje Tusk zapraszał opozycję, chcąc pokazać gotowość do debaty i rozczarowanie, gdy porozumienia nie było. Na początku poprzedniej kadencji zarządził biały szczyt w ochronie zdrowia, konsultował się także z internautami. Konsultacje miały uspokajać nastroje, innym razem były próbą pozyskania przychylności określonej grupy. Już w tej kadencji, w przypadku internautów po aferze z ACTA, konsultacje nie przyniosły zamierzonego efektu..."

    ...;;;...

    Debatyzm to w prostej linii pochodna bandytyzmu!
    Politycznego oczywiscie!
    A konsultyzm to pochodna okultyzmu (politycznego oczywiscie!).
    Taka mieszanina gangsterstwa i szamaństwa!!!
    Pamietam taki wiec w czerwcu 1976 roku, ktory odbył sie na pracowicie zlikwidowanym obecnie kosztem 2 miliardów Stadionie Dziesieciolecia, a wiec ten mial sluzyc "debacie" z warchołami z Radomia w sprawie cen żywności!
    Spedzono wowczas 60 000 antywarchołow z ORMO i ZOMO i w imieniu Towarzysza Piotra mlody wystraszony robotnik, mylac sie co chwila "na niekorzysc" systemu ogłupiania narodu (bo serce dyktowało mu zupełnie inne słowa niż te, co miał napisane na kartce) i popadając co chwila w niezbyt smieszne lapsusy polityczne, za ktore mu pewnie na najblizszym zebraniu zakladowej organizacji nieżle złojono odwłok, dobrnął jakos wśród ogólnej wrzawy do końca!
    ORMO-wcy z ZOMO-wcami wzniesli na zakonczenie serię wyuczonych niewybrednych okrzyków, dając tym samym "zdecydowany odpór warchołom"!
    I sprawy po tym absurdalnym wiecu popłynęły jak stare szambo dalej, aż do roku 1980, kiedy zatrzymane zostało na bramie Stoczni Gdanskiej!
    Dalszy ciag wszyscy znamy:
    WIRUJĄCY STOLIK, BOLEK, "NOCNA ZMIANA", MAGDALENKA, DRAWSKO, OLEK, OLIN, LIKWIDACJA DUZYCH ZAKLADOW PRODUKCYJNYCH I DEMONTAZ JEDYNEJ W POLSCE REALNEJ SIŁY, JAKĄ BYŁA WIELOMILIONOWA KLASA ROBOTNICZA, KOLEJNE REFORMY "SZKOLNICTWA", DZIEKI CZEMU MAMY WIELE MILIONÓW "WYKSZTAŁCONYCH TUMANÓW Z WIELKICH I MAŁYCH MIAST I MIASTECZEK", KTÓRYCH NIELICZNA RZECZYWISTA ANONIMOWA ELITA DOPIERO ZACZYNA CZUC SWOJĄ SIŁĘ I UCZY SIĘ ORGANIZOWAC I KOMUNIKOWAC MIĘDZY SOBĄ!!!

    Może kiedys odzyskamy razem nasz utracony złoty róg, ale trzeba sprzedawczykom i siepaczom patrzec na brudne łapska, a kiedy tylko mamy ich pod obcasem - nie popuszczac i metodycznie wdeptywac w glebę jak stonkę i polewac metasistoxem jak mszyce i gnidy!!!
  • ~janmil
    (2012-02-24 06:36)
    nie lękajcie się... leming zagłosuje na kolejną ściemę... POlikota...
  • ~doświadczony
    (2012-02-24 06:12)
    W zasadzie premier rządzi cały czas pod dyktando ministra finansów z podwójnym obywatelstwem, który obecnie mówi, że od roku 2015 z wypłatą emerytur ma być coraz gorzej a wicepremier-koalicjant godzi się na wydłużenie wieku emerytalnego dla ratowania PSL-owski stołków w rządzie. Jak widać wybrana władza robi swoich wyborców w konia.
  • ~kontakton
    (2012-02-24 11:39)
    Tysk to typowy picer nic co mów ...nie jest zgodne z prawdą...ha.ha.ha
  • ~jeremi
    (2012-02-24 08:55)
    To jest oszust , oszust ,oszust,oszust,oszust,oszust,oszust
  • ~trol
    (2012-02-24 08:51)
    Tusk robi konferencję prasową.
  • ~Wstajesz i Łżesz
    (2012-02-24 08:46)
    Co robi Donald? - po prostu zmienia korkotrampki
  • ~do boju
    (2012-02-25 10:32)
    Dla poprawienia nastroju włączam sobie z Jou Tube " POLSZEWIKI JADĄ"
    Obdzierają nas POpaprańcy ze skóry i twierdzą, że to dla naszego dobra.