PiS zapowiada manifestację. Partia walczy z planami rządu

| Aktualizacja:

To, co dzieje się w Polsce to teatr z "aktorem Tuskiem" - twierdzi prezes PiS. Dlatego też Jarosław Kaczyński zwołuje w marcu wielką demonstrację. Protest ma skończyć się pod kancelarią premiera.

wróć do artykułu
  • ~Kwidzyniak
    (2012-02-29 14:23)
    Oj Jarek ile ty demonstracji już zrobiłeś :):):):):) Demonstrujesz już od 20 lat i co?
    Gó wno :):):):):)
  • ~ed
    (2012-02-29 14:28)
    Niszczenie demokratycznie wybranego rządu to jedyny program patrioty i obrońcy katolicyzmu
  • ~pytam bo niemam
    (2012-02-29 15:02)
    Czy bedzie pochod z pochodniami czy z krzyzami?
  • ~Kazik
    (2012-02-29 15:04)
    Manifestacja roznych sil,
    jak mam to rozumiec?
    beda slabi i mocni?
    czy glupi i glupsi.
    czy pipi i kupka?
  • ~Kazik
    (2012-02-29 16:02)
    brac sie za tych nieudacznikow bo zruinuja caly kraj jak beda takie autostrady robić i sciemiać ze pracuja do 67 lat
  • ~Kazik
    (2012-02-29 16:05)
    ten Tusk KONTYNULUJE POLITYKIE Walesy Robotnikow puszci w skarpetkach ale PO 67 rokiem
  • ~byku
    (2012-02-29 16:08)
    powinien się koniecznie udać do psychiatry może jeszcze kaczynski ma szanse się wyleczyć bo wygląda to już tragicznie bo wiadomo że dla niego białe nie jest białe a czarne nie jest czarne do szpitala z nim
  • ~mucha plujdźka
    (2012-02-29 16:34)
    Pokaz kacza istoto JENDĄ głęboką kieszeń , do której siegnąłeś za swoich nierządów?
    Zmniejszenie podatku od darowizn, zmniejszenie dochodowego bogatym dało krocie , biednym NIC.
    Zapluty hipokryta, gdzie taką ciemnotę wstawiać publicznie?
  • ~wer
    (2012-02-29 16:47)
    ta POdczerwien to wykancza POLAKOW PREMNIE 500 tyś złodzieistwo w zywe oczy a drozyzna kipi dziennikarze od 30 do 70 za propagande kto to wytszyma
  • ~Jeden z oszukanych 9.10.2011r.!!!
    (2012-02-29 16:49)
    Demonstracja jest w naszym kraju forma okazania sprzeciwu obywatelskiego w sytuacji POozornych , szkodliwych działań rzadu!! I oszustw, równiez wyborczych bo w wyborach 9.X.2011r. nic nie wspomniano o zamiarach zmiany emerytur dla Polaków! PO prostu ukryto ten zamiar!!! Taka decyzja byłaby istotna przy urnach wyborczych ale nie mozna było tego wykorzystać bo wyborcy zostali oszukani!! Ja również!! Dlatego demonstracja z wielu POwodów ale i tego jest potrzebna jak najbardziej!!!
  • ~PATRIOTA
    (2012-02-29 17:18)
    PO PARTSZUSTÓW,TUSK -ŻALOSNY KŁAMCA,USTAWA REFUNDACYJNA -OKRADANIE I WYKAŃCZANIE CHORYCH
  • ~TadF
    (2012-02-29 18:14)
    ~wer2012-02-29 16:47

    ta POdczerwien to wykancza POLAKOW PREMNIE 500 tyś złodzieistwo w zywe oczy a drozyzna kipi dziennikarze od 30 do 70 za propagande kto to wytszyma

    Jak widac pis nie "wytszyma", ale moze ludzie myslacy "wytrzymaja" kolejna "zadyme" prezesa... Tonacy brzytwy sie chwyta... czekam kiedy prezes zrozumie, ze "ostal mu sie ino..."
  • ~gaga
    (2012-02-29 18:27)
    Nasz Kaczorek pojjdzie na czele pochodu ,z pochodnia lub nie, wszystko jedno,ale jak stanie pod kancelaria premiera , jak tupnie nozka to dopiero tusk zapamieta.
  • ~silesian
    (2012-02-29 18:30)
    on nic innego nie potrafi tylko szwędać sie po ulicach
  • ~stary pacjent
    (2012-02-29 18:34)
    co ten dziadunio gada juz raz zrobili rozpierduche zenada
  • ~sara
    (2012-02-29 18:48)
    ZBURZYĆ PAŁAC NAMIESTNIKOWSKI - SYMBOL ROZBIORÓW I PONIŻANIA POLAKÓW A TERAZ SŁUŻĄCY JEMU NAJWIĘKSZEMU LENIWCOWI.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 20:36)
    Ciekawe czy manifestacja będzie z pochodniami i paleniem kukły ,bo jak nie to się nie liczy ...
    TO WINA TUSKA , ŻE PIS NIE RZĄDZI ...Jarosław,
    ząb se wstaw!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 20:37)
    ,...każda manifestacja antyrządowa organizowana przez PIS będzie skutkować wzrostem poparcia dla PO...
    Najlepszym sposobem odsunięcia PO od władzy byłaby deklaracja wycofania się z polityki przez PIS ...))))))))
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 20:38)
    "Mieliśmy lata nieodpowiedzialnej polityki, rozrzucania pieniędzy. Teraz musimy za to płacić..."

    Czy to nie przypadkiem PiS, gdy zaczynał się kryzys, żądał stymulacji gospodarki wydatkami z budżetu. Czy to nie przypadkiem PiS z Jarosławem - głównym kontestatorem - na czele nie pozostawiał na PO i Tusku suchej nitki za zaciskanie pasa i nie rozrzucanie pieniędzy z budżetu?

    Żenada prezesa Jarosława osiągnęła dno...
  • ~OSZUKANA
    (2012-02-29 23:25)
    UWAŻAM ŻE TO BARDZO DOBRZE ŻE W KOŃCU MOŻNA POWIEDZIEĆ PRAWDĘ ŻE NASZ KOCHANY RZĄD ROBI DOBRZE ALE TYLKO DLA SWOICH.
    MOŻNA ROZMAWIAĆ O PÓŻNIEJSZYCH EMERYTURACH POD WARUNKIEM ŻE BĘDZIE PRACA DLA LUDZI PO 50. BO OBECNIE TO NIKT LUDZI STARSZYCH DO PRACY NIE CHCE. JUŻ PRZED 50 ZWALNIAJĄ ŻEBY SIĘ POZBYĆ KŁOPOTU. A JEŚLI Z WIELKIEJ ŁASKI ZATRUDNIĄ TO TYLKO NA CZARNO TO W JAKI SPOSÓB BEZ PŁACENIA SKŁADEK EMERYTURA MA BYĆ WYŻSZA??? MOŻE JAKIŚ MĄDRY EKONOMISTA SIĘ ODEZWIE, KTOŚ POWIE ŻE NIE MUSI SIĘ NA TO GODZIĆ A CO MA ZROBIĆ JAK RACHUNKI TRZEBA PŁACIĆ MA MIESZKAĆ POD MOSTEM I DZIADOWAĆ PO PROŚBIE??? JAK STRACISZ MIESZKANIE TO I PRACY NIE DOSTANIESZ BO NAWET NIE BĘDZIESZ MIAŁ ZAMELDOWANIA