PiS zapowiada manifestację. Partia walczy z planami rządu

| Aktualizacja:

To, co dzieje się w Polsce to teatr z "aktorem Tuskiem" - twierdzi prezes PiS. Dlatego też Jarosław Kaczyński zwołuje w marcu wielką demonstrację. Protest ma skończyć się pod kancelarią premiera.

wróć do artykułu
  • ~Tofik
    (2012-03-01 08:34)
    Teczowy PIS...! To mi sie podoba jak w NSDAP !!
    Jarus jest gejem na bank...!! poczytaj mi mamo...o PISsss.))))

    Byly prezydent Polski, laureat pokojowej nagrody Nobla, Lech Walesa, w dniu 10.10.2006 r. w audycji telewizyjnej stacji TVN, Teraz My!, prowadzonej przez Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego, po raz kolejny publicznie oswiadczyl, ze Jaroslaw Kaczynski cierpi na dosc wstydliwa w kregach PiS chorobe, czyli jest ukrywajacym sie homoseksualista...
    Podczas tej audycji Walesa dal do zrozumienia, ze Kaczynski potrzebowal blisko rok, aby oczyscic wszystkie "szafy" w Wolsce i teczki z IPN z zapisów na temat tej choroby seksualnej...
    Walesa, jako zdeklarowany homofob, demaskuje podejrzenia o chorobie ekspremiera od chwili, gdy ten wmieszal sie w niedoszly zamach na nobliste w 1992 roku. Wczesniej choroba Jaroslawa nie przeszkadzala Walesie.
    Wedlug Jerzego Nasierowskiego, mlody dzienniakrz, Pawel Rabiej "funkcjonowal" w 1992 jako partner w chorobie Jaroslawa. ...
    To o nim byla mowa w slynnym zdaniu o zaproszeniu: "Lecha Kaczynskiego z zona oraz Jaroslawa Kaczynskiego z mezem". ...Miejsce Pawla Rabieja w zyciu Jaroslawa Kaczynskiego opisal Jerzy Nasierowski w tygodniku "Nie" z 18.03.1993, w artykule pt. Maz Kaczynskiego oraz w jednej ze swoich ostatnich ksiazek: "Romeo & Romeo".
    Z kolei o chorobie Jaroslawa powiadomili Lecha Kaczynskiego (wówczas prezydenta, ale tylko Warszawy), równiez sami geje podczas warszawskiej Parady Równosci w dniu 10.06.2005. Niesli oni transparenty z napisem: "Prezydencie - gej Twoim bratem". ...
    Haslo interpretowano w wolskich mediach jako stwierdzenie, ze geje tez sa ewangelicznymi bliznimi prezydenta Warszawy i równiez zasluguja na gest ludzkiej litosci...
    Geje pytani o komentarz do hasla z demonstracji, odpowiadali niemal jak Poncjusz Pilat na sadzie Jezusa Chrystusa: "Co napisalismy, tosmy napisali!".
    Wiadomosc o chorobie homoseksualnej Jaroslawa Kaczynskiego widziano krazaca równiez po mediach zagranicznych, m.in. w Austrii.
    Jolanta Szczypinska nabywszy wiedze o chorobie Jaroslawa, postanowila dac wszystko z siebie jako pielegniarka i kobieta, i wziela na siebie trud wyleczenia ekspremiera z choroby. ...
    Kuracje trzeba uznac za nieudana, poniewaz ekspremier wciaz mieszka z matka, ma kota i nie ma konta w banku. Jak równiez nie posiada prawa jazdy.
    Szymon Niemiec w swej ksiazce pt. Teczowy koliber na tylku sugerowal, ze choroba ekspremiera zarazil sie równiez Zbigniew Ziobro. Nie ujawnil jednak w ksiazce od kogo pan Ziobro zarazil sie i jak do tego doszlo.
    Janusz Palikot publicznie, ale na swoim prywatnym blogu, w dniu 11.01.2009 w formie pytan dal odpowiedz na temat seksualnych problemów Jaroslawa Kaczynskiego. Mialo to zwiazek z publicznym pytaniem zadanym kilka dni wczesniej przez Nelly Rokite: "Czy Jaroslaw Kaczynski jest kobieta?""
    "Czy Jaroslaw jest Jaroslawa? Czy Jaroslaw Kaczynski jest kobieta – jak zasugerowala kilka dni temu Nelly Rokita? [...] Z czego wynika, ze bodaj jako jedyny z polskich premierów nie byl zonaty? Z porazek milosnych, z niecheci do instytucji malzenstwa, z odmiennych preferencji seksualnych?"
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 20:36)
    Ciekawe czy manifestacja będzie z pochodniami i paleniem kukły ,bo jak nie to się nie liczy ...
    TO WINA TUSKA , ŻE PIS NIE RZĄDZI ...Jarosław,
    ząb se wstaw!
  • ~oburzona
    (2012-03-07 05:27)
    Re---Tofik wpis o 8:34---jak widze nie proznujesz i rozsiewasz swoje plotki po wszystkich blogach i to od dawna, rozkoszujac sie tym niepomiernie. za slaby autorytet sobie znalazles, Walese znaja wszyscy i wiedza jak wykolowal 10 milionowa SOLIDARNOSC przy okraglym stole razem z Kiszczakiem i innymi,ktorzy mysleli tylko o tym jak sie na tym porozumieniu wzbogacic,a nie o narodzie. Walesa zawsze bedzie mowil zle o braciach kaczynskich ,bo oni znali bardzo dobrze jego przeszlosc,ale za to narod dobrze o nim tez nie mowi.
    ODSYLAM DO LEKTURY- DO KSIAZKI NAPISANEJ W 2007 ROKU PRZEZ SP. ANNE WALENTYNOWICZ,KTORA ZGINELA W KATASTROFIE SMOLENSKIEJ PT."MOJA SOLIDARNOSC" AUTORKA JEST OCZYWISCIE SAMA ANNA WALENTYNOWICZ. ZACHECAM DO PYTANIA W KSIEGARNIACH, BARDZO CIEKAWA LEKTURA.SZCZEGOLNIE DLA MLODYCH,KTORZY TAK LATWO DAJA SIE MANIPULOWAC.
  • ~abaddon666
    (2012-03-02 05:20)
    PiS to partia małych schorowanych na umyśle ludków, Po to jedne gów..o a PiS jeszcze gorsze...
  • ~krystyna
    (2012-03-07 05:14)
    JA TEZ BYM WOLALA MIEC NA MIEJSCU SZEFA RZADU AKTORA,ALE ZEBY SIE ON NAZYWAL RONALD REAGAN,KTORY DOPROWADZIL AMERYKE DO DOBROBYTU,ALE U NAS SIE NA TO NIE ZANOSI.
    PRZEZYLAM RZADY KACZYNSKIEGO I CHOCIAZ TEZ POPELNIAL BLEDY WOLE JEGO I JEGO PATRIOTYZM.
  • ~OBYWZTEL
    (2012-03-01 12:53)
    WOLE MIEC AKTORA JAK KLAUNA KTUREGO NAWET CYRK NIE CHCEMALO ZE GLUPI TO SZTYWNY JAK TYKA FASOLOWA ZLOSC GO Z ZERA JAK AKTOR DAJE RADY WSZYSTKIMI TRUDNOSCIAMI PREZES TO STWORZONY HIPOKRYTA ANI BIEGA TO ZLE SPIEWA NA DODATEK JESZCZE MLASKA JAK TA SWINIA
  • ~precz z liberalo-komuna
    (2012-03-01 08:56)
    Brawo Panie Jaroslawie.. na ten moment czekalem od 3 lat..
  • ~vp
    (2012-03-01 07:52)
    No to pan Jarosław wreszcie będzie robił to co potrafi . Czyli będzie pierwszym chuliganem IV RP brawo . Będę mu kibicował .
  • ~dick
    (2012-03-01 07:43)
    Szkoda butów na chodzenieLepiej wypuścić kota.
  • ~Gloria Perdenia
    (2012-03-01 07:17)
    PiS powinien ogłosic samorozwiazanie partii. Dla dobra Polski.
    Jar Kaczyński ? Ten gosc nigdy nie założył rodziny, nie ma dzieci, nie umie prowadzic samochodu, nie umie załozyc konta w banku, obsłuzyc bankomatu, ani poczty elektronicznej. Jego specjalnoscia jest zaś niszczenie i upokarzanie ludzi, intrygi polityczne, tumanienie ludzi, kłamstwa i obietnice bez pokrycia.
    Ale po trupach /Blida i Lepper/ rwie sie aby zbawic Polske i Polaków.
  • ~--__--<<>>--__--
    (2012-03-01 02:56)
    PiS walczy z planami Rzadu i idzie na manife ! ! !

    PiSdzielce ! Najpierw przedstawcie swoj plan na NAPRAWE POLSKI,
    a pozniej idzcie na manife !
    Manifa nic nie wygracie ! Czym chcecie przekonac biedny NAROD ???

    Czy udzial w manifie ;;mlodziencow;; 60+, otumanionych obiecankami
    PiSowskimi i ;;belzebuba;; z Rydzykowa / dawny TORUN/ moze cos dac POLAKOM???
    Te komusze , stalinowskie metody juz dawno NAROD odrzucil ! ! !

    NAROD oczekuje, parlamentu i Rzadu wybranego w <<<J O W>>> ! ! !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 23:39)
    PIS przy wladzy...???
    Juz raz byl i co?
    Naczelny idiota nie dal rade i po dwóch latach oddal wadze!
    Dobrowolnie oddal!!!
    PIS TO SWINSKI RYJ polskiej polityki...!
    ...jakich przestepców teraz poprze PIS... by zyskac kolejne punkty procentowe?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 23:35)
    Polskie społeczeństwo już zostało zaszczepione przeciwko Kaczyńskiemu dwoma latami jego rządów... i ta szczepionka uodparniająca stale działa!! ...

    To juz dno, partia co wychodzi na ulice nie ma nic do zaproponowania oprocz awantur.Biedny maly czlowieczek, tylko mu wspolczuc.
  • ~OSZUKANA
    (2012-02-29 23:25)
    UWAŻAM ŻE TO BARDZO DOBRZE ŻE W KOŃCU MOŻNA POWIEDZIEĆ PRAWDĘ ŻE NASZ KOCHANY RZĄD ROBI DOBRZE ALE TYLKO DLA SWOICH.
    MOŻNA ROZMAWIAĆ O PÓŻNIEJSZYCH EMERYTURACH POD WARUNKIEM ŻE BĘDZIE PRACA DLA LUDZI PO 50. BO OBECNIE TO NIKT LUDZI STARSZYCH DO PRACY NIE CHCE. JUŻ PRZED 50 ZWALNIAJĄ ŻEBY SIĘ POZBYĆ KŁOPOTU. A JEŚLI Z WIELKIEJ ŁASKI ZATRUDNIĄ TO TYLKO NA CZARNO TO W JAKI SPOSÓB BEZ PŁACENIA SKŁADEK EMERYTURA MA BYĆ WYŻSZA??? MOŻE JAKIŚ MĄDRY EKONOMISTA SIĘ ODEZWIE, KTOŚ POWIE ŻE NIE MUSI SIĘ NA TO GODZIĆ A CO MA ZROBIĆ JAK RACHUNKI TRZEBA PŁACIĆ MA MIESZKAĆ POD MOSTEM I DZIADOWAĆ PO PROŚBIE??? JAK STRACISZ MIESZKANIE TO I PRACY NIE DOSTANIESZ BO NAWET NIE BĘDZIESZ MIAŁ ZAMELDOWANIA
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 20:38)
    "Mieliśmy lata nieodpowiedzialnej polityki, rozrzucania pieniędzy. Teraz musimy za to płacić..."

    Czy to nie przypadkiem PiS, gdy zaczynał się kryzys, żądał stymulacji gospodarki wydatkami z budżetu. Czy to nie przypadkiem PiS z Jarosławem - głównym kontestatorem - na czele nie pozostawiał na PO i Tusku suchej nitki za zaciskanie pasa i nie rozrzucanie pieniędzy z budżetu?

    Żenada prezesa Jarosława osiągnęła dno...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-02-29 20:37)
    ,...każda manifestacja antyrządowa organizowana przez PIS będzie skutkować wzrostem poparcia dla PO...
    Najlepszym sposobem odsunięcia PO od władzy byłaby deklaracja wycofania się z polityki przez PIS ...))))))))
  • ~sara
    (2012-02-29 18:48)
    ZBURZYĆ PAŁAC NAMIESTNIKOWSKI - SYMBOL ROZBIORÓW I PONIŻANIA POLAKÓW A TERAZ SŁUŻĄCY JEMU NAJWIĘKSZEMU LENIWCOWI.
  • ~stary pacjent
    (2012-02-29 18:34)
    co ten dziadunio gada juz raz zrobili rozpierduche zenada
  • ~silesian
    (2012-02-29 18:30)
    on nic innego nie potrafi tylko szwędać sie po ulicach
  • ~gaga
    (2012-02-29 18:27)
    Nasz Kaczorek pojjdzie na czele pochodu ,z pochodnia lub nie, wszystko jedno,ale jak stanie pod kancelaria premiera , jak tupnie nozka to dopiero tusk zapamieta.