Minister Sawicki zadowolony z akcji CBA w sprawie jaj

| Aktualizacja:

Cieszę się, że w końcu służby na poważnie zajęły się tą sprawą. Wierzę, że oszuści z rynku producentów żywności zostaną wyeliminowani - stwierdził w Boguchwale na Podkarpaciu minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki.

wróć do artykułu
  • ~jerzy
    (2012-04-16 19:32)
    W normalnych krajach po takich aferach ministrowie popełniają harakiry lub podają się do dymisjii!!!
  • ~oszukiwana i truta
    (2012-04-16 20:52)
    A cóż "..od kilku lat" robił ten obleśny,spasiony wieprz,bądź co bądź ODpoWIEDZIALNY za ten sektor???Gdzie sanepidy-miejskie,powiatowe,wojewódzkie,okręgowe?Co robił dotąd G.ÓWNY "inspektor" sanitarny? Na zbity pysk kundli, NATYCHMIAST!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-04-16 20:52)
    JUZ wiem...
    Producenci w calym kraju dodawali do jedzenia... to goooownoo...
    i dziwic sie , ze po zjedzeniu takich produktów... czesc Polaków wymysla sztuczne mgle, hel , namagnesowanie ...:(
    i ruska seks bombe co gonila lecha po lesie...

    Prezes je za duzo skazonych slodyczy...wszyskie zeby zepsute/ubytki.. bredzi..no i heeeel...
  • ~Rata J. - do zapłaty 21 mln zł
    (2012-04-16 21:51)
    ten łysol jaja sobie robi? jest zadowolony?
    a jego kolesie z partii bagiennych ludków to co w terenie robią???
  • ~a fe
    (2012-04-16 22:07)
    wiesio 13 nażarł się soli drogowej i jaj tuskowych
    i w mózgu dziury mu wyżało !
    zepsute/ubytki sól drogowa wypełniła no i.. bredzi..no i heeeel...
    a śmierdzi jak te POpsute jaja tuskowe !
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-04-17 00:49)
    Wiesiu ma racje,
    prezes to obciach totalny , przypadek dla psychiatrow .
  • ~naiwny
    (2012-04-17 05:04)
    PIERWSZY MINISTER W (NIE)rządzie miełnoty Z PRZEŚWIETLONYMI JAJAMI ; KTÓRY NASTĘPNY ???.
  • ~Wieki biznes
    (2012-04-17 06:20)
    Dlaczego tak póżno ? A ile lat to produkowali ? To napewno wielka tajemnica ? Już powinniśmy budować szpitale onkologiczne i zwiększyć produkcje trumien.
  • ~Od kilkunastu lat wolnoamarykanka
    (2012-04-17 06:28)
    Róbta co chceta i produkujce co chceta a kontrole jak chceta. Do polityki sie pchają a pojęcia o rządzenie krajem nie mają i skutki widzimy. Wstyd. skandal to za mało powiedziane. Niby to wkształcone a niedouczone.
  • ~Patolog
    (2012-04-17 06:41)
    Dlaczego nie dostali Wiktora ?
  • ~Josef
    (2012-04-17 06:54)
    Kiedy PSL jest u władzy rosną zawrotnie ceny ,a rolnikom żyje się coraz trudniej.A przecież hasłem PSL-u ,"najważniejszy jest człowiek???
  • ~Josef
    (2012-04-17 06:56)
    Minister stracił kontrolę nad podległymi służbami i nic tu nie pomogą akcje CBA,bo nie ma bieżącej kontroli!!!
  • ~@ jery
    (2012-04-17 07:12)
    W normalnych krajach po takich aferach ministrowie popełniają harakiry lub podają się do dymisjii!!! a u nas jest zadowolony bo mu mogą skoczyć
  • ~Karko
    (2012-04-17 09:22)
    W normalnym kraju dyrektorzy sanepidu wylecieli by na bruk a minister rolnictwa i gospodarki podali by się do dymisji.Ale to trzeba mieć HONOR A honoru od PSLowców się nie wymaga
  • ~FA
    (2012-04-17 10:09)
    Ktoś tu sobie jaja robi.
  • ~ZORRO5
    (2012-04-17 14:20)
    JAKI KRYPTONIM : AKCJA JAJCARSKA CZY JAJOWA ?
  • ~rózia
    (2012-04-17 14:42)
    SAWICKI GDYBY MIAŁ ODROBINĘ ROZUMU POZWAŁBY OPLUWAJĄCE GAZETY DO SĄDU - WYMIENIONE MINERAŁY I PIERWIASTKI SĄ NORMALNYMI SKŁADNIKAMI JAJ I SĄ NIEZBĘDNE KAŻDEMU ORGANIZMOWI. TYLKO TUMAN TEGO NIE ROZUMIE I OPISUJE W GAZETACH - A WYSTARCZY POCZYTAĆ PODRĘCZNIK DROBIARSTWO. TU WIDAĆ CHODZI O PRZEJĘCIE FIRMY PRZEZ PEJSA,
  • ~rózia
    (2012-04-17 14:44)
    TA SÓL DROGOWA TO TO SAMO ZŁOŻE SOLI TYLKO GRUBY SORT PO ODSIANIU MIAŁKIEJ - WIDAĆ ZNOWU ATAK NA PRZEJĘCIE FIRMY.