Politycy PO o Kaczyńskim: Opętany żądzą władzy

| Aktualizacja:

Platforma jest oburzona słowami polityków PiS. Chodzi o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Polityk PO Andrzej Halicki zaapelował, by instytucje zajmujące się "porządkiem prawnym przyjrzały się temu, co czynią liderzy PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele". Jak wyjaśnił, chodzi m.in. o namawianie do posługiwania się "retoryką wojenną".

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2012-04-19 13:27)
    "PO o Kaczyńskim i Macierewiczu: Podżegają do przestępstwa"

    A co innego moze powiedziec ta partia przekretasow i komuchow?
    Trzeb byc kompletnym idiota aby wierzyc chociaz w jedno slowo wypowiedziane przez kogokolwiek z tej bandy. Robi sie coraz cieplej kolo dupy w zwiazku z zamachem w Smolensku wiec im wiecej wycia tym lepiej.
    Juz niedlugo.
  • ~WŁADYMIR WŁADYMIROWICZ
    (2012-04-19 13:30)
    WOLAŁBYM SIĘ NIE URODZIĆ, ŻEBY ZNOWU SŁUCHAĆ PIJACKICH BREDNI HALICKIEGO I JEGO KOLESIÓW OD TUSZOWANIA SPRAW NIEWYGODNYCH.
  • ~maca
    (2012-04-19 13:31)
    Panie Halicki zajmij si e swoimi psami a nie polityką.
  • ~Polon
    (2012-04-19 13:38)
    Mozecie sobie wyobrazic co by sie dzialo w Polsce gdyby pisiory byly u wladzy?
  • ~NorvidNH
    (2012-04-19 13:38)
    Halicki ty się od razu Poddaj masażowi usta usta z Kremlem! Nie ma wyjaśnienia i wraku nie ma? Jest na kolanach Tusk a nad nim stoi Putek. Łatwo żyć ze świadomością ,że Rosja robi z Polska co chce?
  • ~antyrama
    (2012-04-19 13:40)
    Przestępstwo to popełni Tusk... poczytajcie sobie ksiażkę Klicha Moja czarna skrzynka oraz zapytajcie dlaczego Tusk ODMÓWIŁ wykonania wyroku sądu administracyjnego ktory zobowiązał go do wskazania podstawy na jakiej przekazano śledztwo Rosji .
  • ~PiS duś
    (2012-04-19 13:43)
    PiS to banda debili i prostaków!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-04-19 13:44)
    Komu zalezy na tym aby relacja pomiedzy Polska a Rosja byla jak najgorsza ?.Prosty dowod domalujcie tym dwom panom czarne meloniki ,pejsy,i brody tak jak to zrobil J.Urban kiedys w NIE na pierwszej stronie czasopisma, za zycia L.Kaczynskiego.Tylko wariat moze mowic o wojnie z Rosja ,chyba ze chca w to wplatac NATO ,to im nie wyjdzie,USA absolutnie wojny takiej nie chce.Rosja ,Chiny ,Indie i Pakistan moga tak dosunac NATO ze sladu nie zostanie po nich.Sprawa ma swoje korzenie w Afryce Polnocnej chodzi o Izrael,zadyma z Rosja wedlug tych gamoni odwroci uwage Moskwy od ataku Izraela na Iran,i znowu szukaja kozla ofiarnego.Tego feralnego samolotu nikt nie stracil,to byl lot kamikadze wymyslony przez duet Kaczynskich plus A.Macierwicza,to byla ostatnia deska ratunku przed porazka wyborcza L.Kaczynskiego.Ciemny narod ,oglupony demoniczna religia idzie jak barany na rzez.Na wszystko maja glowy, ale biblii czytac nie potrafia !, a Nowy Testament nauczylby ich w koncu myslenia.Co za glupota i wstyd,piszacy nie jest zainteresowany polityka PO,a przeciwnikiem w tym takze PiS-u.Zeby Polska ,zeby Polska ,zeby Polska byla Polska !.Nam Slowianom sie to nalezy ta ziemie dal nam Bog !.
  • ~fryga
    (2012-04-19 13:45)
    Ład i porządek prawny to NAGMINNIE BURZY ten RZĄD z Premierem i jego ministrami na czele ! Gorzej ! ONI ZAGRAŻAJĄ ZDROWIU i ŻYCIU obywateli tego kraju !
    Działania Kopacz, Arłukowicza i Paszkiewicza - to działania EUTANAZYJNE - GEBBELSOWSKIE !
  • ~Wojtek
    (2012-04-19 13:47)
    Na Jarka i Antoniego szkoda komętarzy jak byli debilami i oszołomami tak
    nimi zostaną. Tylko dlaczego to robią kosztem całego społeczeństwa.
  • ~Zgredek
    (2012-04-19 13:48)
    Biedne PO znowu nie rozumie. A tak razem z PiS, Kościołem, PSL LPR i Samoobroną atakowali dobre rządy Leszka Milera. Szczuli, gryźli i potakiwali każdemu głupstwu byle dojść do koryta. A tu g...no doszedł porąbany PiS. No i zaczęła się jazda. No i w końcu PiS zniszczył sam siebie. Wszyscy byli tak poobijani absurdalnym kierowaniem kraju przez oszalałych PiS-menów, że powstało pospolite ruszenie byle przeciw PiS. Zszokowani byli PiS-meni, że przegrali PO, że wygrali aż tyle. Zarzuty do lewicy i rządów L. Milera były niesłuszne, ale kogo to obchodziło? W lewicy młodzi i ambitni przebierali nogami do władzy, choć g umieli. Chciano zbadać psychiatrycznie Jarkacza, to sędziego powstrzymano, a szkoda. W tym procesie miał prawo to zrobić. Teraz jest frontalny atak PiS-menów do władzy - jak dojdą to urządzą nas wszystkich w stylu A. Hitlera i tow. Stalina. Jak smakuje ludziom PO absurdalna nagonka PiS? Trochę im szczęki poszarpali kibole i katole, ale do czego jeszcze dojdą chętni do życia za pieniądze podatników, to się dopiero okaże. Bo nie o prawdę i wolność Polski tu idzie. To chodzi o to samo co szło solidarności i kościołowi - o władzę nad narodem i jego kasę. Rycerzy Jedei to w kraju nie widać. Pełno za to rycerzy ciemnej strony mocy którzy reprezentują rasę panów Sithów.
  • ~BM
    (2012-04-19 13:50)
    Masz racje jazu jusz nie długo to pseudo prawicow oszołomstwo czy to PO czy PiS będzie straszyło polaków
  • ~staly
    (2012-04-19 13:50)
    jazu zamach to byl ale na twoj popieprzony pisuarowski rozum.Modl sie o zdrowie bo o rozum za pozno. Jaro z Antkiem postradali zmyslow.
  • ~miro
    (2012-04-19 13:52)
    Halicki ty pieprzony mongole Kaczynskiego wcale nie znam i nie slucham Za to co twoj boss zrobil z Polska nalezy mu sie czapa wiec sie nie wysilaj z tym Smolenskiem palo!
  • ~dowody !!!!!
    (2012-04-19 13:52)
    Następny PO schetynie nawiedzony z jedynie słusznej partii.WYJAŚNIĆ,A NIE PYSKOWAĆ.UDOWODNIĆ,ŻE TAK NIE BYŁO !!! DOWODY !!!
  • ~m-53
    (2012-04-19 13:54)
    panie Halicki, jedno pytanie.

    Czy Rostowski już siedzi za straszenie wojną i organizowanie własnej ewakuacji???
  • ~NIC
    (2012-04-19 13:55)
    Nic wam łajdaki wycie nie pomoże !!! MUSIMY POZNAĆ PRAWDĘ !!!
  • ~hr.
    (2012-04-19 14:01)
    i zobaczcie, zasrane gorolicki, Goralevolk znow w tle. Sprzedajne osrane chamy!!!
  • ~em
    (2012-04-19 14:02)
    Tu nie chodzi o porzadek prawny tylko o kaftan bezpieczenstwa.
  • ~olo
    (2012-04-19 14:06)
    Halicki po prostu kłamie mówiąc takie rzeczy. Ale to norma w PO !!!