"Litania do świętej Platformy". Wielka akcja na Twitterze

| Aktualizacja:

Polski Twitter żyje wielką akcją zbiorowego układania "Litanii do św. Platformy". Użytkownicy podsumowują lata rządów Platformy Obywatelskiej, wybierając jednak tylko to, co sami uznają za wpadkę. Lista jest już nieprawdopodobnie długa. I bezlitosna.

wróć do artykułu
  • ~ja-tu-przypadkiem
    (2012-06-23 05:36)
    Ludzie którzy piszą wszystko dużymi literami muszą mieć poważne kompleksy lub problemy z osobowością :)
  • ~Masturboterapia
    (2012-06-22 17:17)
    Tylko masturboterapia cię wyzwoli ze szponów Patologii Obywatelskiej i popchnie do czynu w imię niepodległosci Polski!
    Stosuj trzy razy dziennie przed jedzeniem, ale po starannym umyciu rąk!
  • ~Masturboterapia
    (2012-06-22 05:02)
    Tylko masturboterapia cię wyzwoli ze szponów Patologii Obywatelskiej i popchnie do czynu w imię niepodległosci Polski!
    Stosuj trzy razy dziennie przed jedzeniem, ale po starannym umyciu rąk!
  • ~wiatyk
    (2012-06-22 04:47)
    CZY KOLEJNY DENAT JEST W TYM DEMOKRATYCZNYM PANSTWIE PRAWA WYBIERANY W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH I W TAJNYM GLOSOWANIU?
    CHCIALBYM ZOBACZYC LISTE WYBORCOW I DOWIEDZIEC SIE, CZY DENATOWI ZAPROPONOWANO TYLKO URZAD TRUPA, CZY MIAL DO WYBORU JAKIES INNE ROWNIE WYSOKIE STANOWISKO PANSTWOWE?
  • ~SMIECIARZ
    (2012-06-21 14:21)
    W WARSZAWIE CZUS JUZ WSZEDZIE SMROD GNIJACEJ PADLINY PO!
  • ~HELGA
    (2012-06-21 14:20)
    PO PARTIA OSZUSTOW ,A ICH GAULEITER HERR THUSKE TO WIELKI KLAMCA
  • ~ONKOLOG
    (2012-06-21 13:52)
    PO -PARTIA OSZUSTOW,TUSK -ZALOSNY KLAMCA ,USTAWA REFUNDACYJNA - OKRADANIE CHORYCH NA RAKA,A TERAZ JESZCZE BEDA ZAMYKAC HOSPICJA,BRAVO PO,BRAVO TUSK -MENGELE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA!
  • ~ONKOLOG
    (2012-06-21 13:50)
    PO PARTIA OSZUSTOW,TUSK -ZALOSNY KLAMCA,USTAWA V REFUNDACYJNA -OKRADANIE CHORYCH NA RAKA A TERAZ JESZCZE BEDA ZAMYKAC HOSPICJA,BRAVO PO,BRAVO TUSK - MENGELE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA!
  • ~ONKOLOG
    (2012-06-21 13:49)
    PO PARTIA OSZUSTOW I IGNORANTOW,TUSK -ŻALOSNY KLAMCA,USTAWA REFUNDACYJNA-OKRADANIE CHORYCH NA RAKA , A TERAZ BEDA ZAMYKAC HOSPICJA,BRAVO PO,BRAVO TUSK -MENGELE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA!
  • ~kasienka----asienka
    (2012-06-21 07:28)
    Litania jest bardzo dowcipna i prawdziwa. Powiem jednak na skroty: Rudy becwal haratajacy gale PRECZ!
  • ~antykwa
    (2012-06-21 04:04)
    Czytam te wasze pisesmańskie wypociny i zdumiewa mnie w nich totalna głupota. Nadal macie nadzieje na dorwanie sie do władzy waszych stetryczałych ramoli typu kaczyński? Kto uwierzy skostniałym cmentarnikom w fenomenalne rady na temat gospodark,i ekonomi i polityki społecznej? Kto chciałby żyć w kraju gdzie co krok bedzie stał pomnik prezydenta z wysciełanym podkolannikiem do modlitw? Nawet mohery sie na to nie łapią ale kibole tak ale to inna broszka.
  • ~teofil
    (2012-06-21 00:18)
    PO - Partia Oszołomów
  • ~Marysia i Siedmiu Krasnoludków
    (2012-06-20 22:13)
    Co prawda, to prawda!
    Rządzi Platforma, to nic dobrego się nie stało
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-06-20 22:00)
    Tofik tylko o dymaaaniu meskim... sie rozpisuje , prymitywny PISior
    znawca tematu..!

    ...a to wszystko i tak goooowno PIS-matolkom pomoze...bo oni nigdy i tak nie wygraja...)))))) za 4 lata prezes zdurnieje doszczetnie...!

    pisioki maja obsesje ...klozetowa...nic tylko o topieniu , taplaniu... sie. w odchodach rozpisuja...
    Do nich to nawet pasuje...
    Potocznym okresleniem (na granicy wulgarnosci) na urofilie jest pissing (albo piss) – z jezyka angielskiego (piss - sikac).
    PISs...i juz wiemy dlaczego oni tacy wulgarni...!!!
  • ~hyzio
    (2012-06-20 21:51)
    Wyliczanka upierdliwego pisiora czepiającego się każdego g... pisiory stają na głowie aby wydawać się zabawnymi ale nie mają polotu i poczucia humoru. Prawda jest okrutna poczucie humoru cechuje ludzi inteligentnych a pisowcy to nadęte, sieriozne buraki.
  • ~Zdeklarowany Przeciwnik PiS
    (2012-06-20 21:37)
    Okropnie śmieszni są ci pisoffcy. Oni chyba naprawdę wierzą w to, że kiedykolwiek Polacy dadzą im władzę. Buhaha
  • ~zosienka
    (2012-06-20 21:35)
    A może by u nas tak jak w Pakistanie sąd orzekł co trzeba...
  • ~Tofik
    (2012-06-20 21:29)
    re~Zdeklarowany Przeciwnik PiS.
    Raczej Zdeklarowany Frajer Fan PZPO, dymają cię, aż się sypią iskry, a ty tego nie raczyłeś zauważyć.
  • ~Baśka
    (2012-06-20 21:27)
    Pytanie do pracownika kancelari Sejmu klub PO : Jak długo będzie jeszcze dyktatura Tuska, pogarda dla ludzi pracy, itd...
    Odpowiedz : Dyktatura Tuska będzie tak długo jak długo będziemy rządzić. Będą wybory możecie zmienić.
  • ~Zaski
    (2012-06-20 21:26)
    zadeklarowany kretynie,
    zdziwisz sie jak niedlugo zobaczysz obok siebie samych oszolomow, a milosnikow Tuska w kiciu. To juz niedlugo. I zobaczysz jak szybko ten sfrustrowany elektorat potrafi Polske po napadzie tuskowej szaranczy wyprowadzic na prosta.