Rząd zapowiada rewolucję samorządową. Oto plan

| Aktualizacja:

Większe jednostki, mniejsze zatrudnienie i 1 mld zł oszczędności rocznie – to założenia planu Boniego

wróć do artykułu
 • ~drugi-henryk
  (2013-01-10 07:15)
  WSZYSTKO TO ZABAWA W RZĄDZENIE.PROPONUJĘ ABY RZĄD ZABRAŁ SIĘ DO KONKRETNEJ ROBOTY ! PRZESTAŃCIE WRESZCIE PITOLIĆ I UDAWAĆ,ŻE RZĄDZICIE...!!!
 • ~drit
  (2013-01-10 07:21)
  Czyli zachęta by świnie samodzielnie oderwały ryjki od korytek.
  Jeżeli to prawda to Bony M przechodzi do elity ignorantów teoretyków.
  Boże wielki za co nas karzesz takimi abominacjami.
 • ~DAV
  (2013-01-10 10:38)
  eśli likwiduje się jakąś jednostkę, to ktoś musi przejąć jej obowiązki – mówi Tyszkiewicz. Chyba że się zakłada, że część urzędników faktycznie nic nie robi

  Z moich obserwacji po wizytach w roznych urzedach nie twierdze, ze tam urzednicy nic nie robia, ale z naciskiem twierdze, ze z roku na rok ich przybywa , bo dostaja coraz to nowe zadania od swoich mocodawcow, ktore sa kompletnie bzdurne i sie powielajace !!! Przyklady ? - prosze : rok temu w urzedzie skarbowym w jednym okienku oddalem zeznanie PIT . Paniusia po sprawdzeniu zgodnosci z danymi, ktore ma u siebie w systemie , po 20 min. je przyjela . Dzis to samo, ale juz inaczej . paniusia wyslala mnie do innego okienka na iinym pietrze , aby tam inna paniusia najpierw podsteplowala i sprawdzila w systemie, czy suma wplat sie zgadza, po czym z powrotem do paniusi nr 1 i to samo od nowa !!! Pytam sie, czy to jest konieczne ? dlaczego paniusia nr 1 nie moze w tym systemie tego sprawdzic, skoro tak trzeba ( bo w koncu po co to godzinami sprawdzac, skoro ten system i tak to eszystko ma ) . Podobne przyklady moge przytaczac chocby z urzedu komunikacji, gdzie po wyczerpaniu 6 miejsc na stempelki w dowodzie rej. trzeba przesc procedurys wyrabiania nowego dow. rej. pojazdu !!! Co za bzdura !!! Wystarczyloby kazdego roku zaswiadczenie ze stacji kontroli , bo i tak w systemie ewidencji te dane sa . Gdyby tak zrobic, to moznaby zwolic jedna trzecia tych urzednikow, ktorzy tylko powielaja codiennie bzdury !! Panie Boni, panie premierze , czy to takie trudne ? Chcecie wiecej pomyslow na odchudzenie biurokracji , to prosze o kontakt, a zaoszczedzicie miliardy !!! Inny temat , te ten idiotyzm , ktory szykuja nam z rozliczaniem za smieci . Nastepne durne pomysly, jak z tymi reformami szkol podstawowych i ponadpodstawowych sprzed laty , czy refoma emerytalnym Buzka . niech oni pomysla, zanim cos zroba, bo nasz narod zrujnuja !!! Na Zeusa - obudzcie sie, poki nie jest za pozno !!!
 • ~Magda
  (2013-01-10 13:40)
  Matoły niech zaczną oszczędności od niepłacenia wielkich premi swoim urzędnikom, a szef matołów niech lata za swoie piniądze do Gdańska.
 • ~okradany przez rząd
  (2013-01-10 17:40)
  ŚWINIE SAME OD KORYTA NIE ODEJDĄ !!! WYBORCY MUSZĄ IM KORYTO ZABRAĆ!!! WYBORCYSWOICH PRZEDSTAWICIEL I POWINNI WYBIERAĆ TAKICH KTÓRZY PODPISZĄ " CYROGRAF " NA SPEŁNIANIE WOLI WYBORCÓW !!!
  JEŻELI NIE TO WON Z STANOWISKA !!!
 • ~parasolka
  (2013-01-10 18:26)
  sZYKUJĄ JAKIEŚ WIELKIE KŁAMSTEWKO
 • ~~Tofik
  (2013-01-10 19:54)
  Kto tym trutniom jeszcze wierzy??? Tu czytajcie, a nie słuchajcie tych bredni:

  http://www.sfora.biz/Polskie-firmy-padaja-jak-muchy-Rekord-bankructw-s51354
 • ~Nvt.
  (2013-01-10 22:57)
  SAME GARNKO-TLUKI W TYCH LAWKACH. TO RZADZACE BEZTALENCIE.???