Rekordzista w rządzie Tuska. Ma ośmiu zastępców

| Aktualizacja:

Minister finansów Jacek Rostowski ma największą w rządzie Donalda Tuska liczbę zastępców. Pomimo kryzysu zatrudnił właśnie ósmego wiceministra. Każdy z nich, według ustawy, zarabia grubo ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie.

wróć do artykułu
  • ~wacek
    (2013-01-18 11:53)
    TANIE PANSTWO!!!
  • ~qura
    (2013-01-18 12:16)
    To Tusk ma juz rądo swojego imienia ?
  • ~licz na siebie
    (2013-01-18 12:16)
    Czyli "czarodziej" nie robi nic,a po kasę wyciągają po-srańcy łapy na całego.Taki macie lemingi nie-rząd.
  • ~qura
    (2013-01-18 12:17)
    juz poprawiliscie a byloby tak zabawnie
  • ~Makarena
    (2013-01-18 12:17)
    Nie rądzie tylko w rządzie .
  • ~kolo
    (2013-01-18 12:26)
    a ludzi sie wypiepsza z roboty bo kryzys jest szkoda słow nawet za komuny nie było takiego bajzlu
  • ~MAM PYTANIE
    (2013-01-18 12:32)
    KIEDY TEN NIGDY NIE ZDEKOMUNIZOWANY BURDEL NA KOLKACH SIE ROZLECI?
  • ~lolo
    (2013-01-18 12:35)
    dziwne? kiedy ten rząd się sam z siebie się zawali
  • ~wude
    (2013-01-18 12:38)
    Nigdy się nie zawali. Było 22VAT, jest 23VAT. Zamiast się zawalić będzie 24VAT.
  • ~Wes
    (2013-01-18 12:39)
    Ale jaja,Rostowski nic nie robiąc zatrudnia 8+5 następnych nierobów,a ci z kolei po 8 osób nic nadal nirobiących ale mających legitymacje PO,to mi wychodzi 104 nygusy,a ci z kolei po...?No i suma sumarum to cały ukryty dług publiczny w tej stadninie.
  • ~III
    (2013-01-18 12:41)
    tylo fahofcuf ale Ambergoldu nie upilnowali.Dziś siędzą cichutko jak mysz pod miotłą,to nie my to oni i inne śpiewki.Wszyscy dranie nie zwiejecie,rozliczymy się.
  • ~mis
    (2013-01-18 12:45)
    Niebawem zwiększy się też liczba wiceministrów w ministerstwie sprawiedliwośc - przeciez trzeba wynagrodzić bohaterskiego sędziego Tulejję.
  • ~pol
    (2013-01-18 12:58)
    Szkoda,że redaktor nie zainteresował się ich narodowością.Jak w MSZ?,jak za Hilarego w dawnych czasach.
  • ~szok
    (2013-01-18 12:58)
    Tylko upadek Platformy Obłudy z Tuskiem może choć trochę poprawić ,Ale te zachłanne hieny bardzo się bronią,szkoda kasy i bardzo licznych przywilei.Dalej pasożytują na Polakach doprowadzają ich do jeszcze większej biedy.Kto popiera ten zły ,zachłanny i kolesiowski rząd ???
  • ~fa
    (2013-01-18 13:06)
    Pogadaja o sędzim Tulei i Antykomorze nie o rzeczach istotnych dla społeczeństwa i robią co chcą 8 wiceministrów, a hazard się kręci - 14 % bezrobocia - ludzie
  • ~a może warto zatrudnić jednego
    (2013-01-18 13:07)
    zawodowca ?? Kiedyś była Pani Ela Suchocka-Roguska i deficyt budźetowy był na mniej więcej stałym poziomie.Pan vicek wpływami z fotoradarów tę nową posadkę opłaci ??? Qwa paranoja !!!
  • ~PO I UTRZCIWE ZAMIARY-KPINA
    (2013-01-18 13:07)
    KIEDY TO WSZYSTKO PĘKNIE?-odpowiadam- ;jak zabraknie miejsca przy korycie ,wowczas świnie same się zagryzą
  • ~KIEDY ROZUM SPI, BUDZĄ SIE ZASTĘPCY!!!
    (2013-01-18 13:08)
    ...
  • ~do łatania dziur można zatrudnić
    (2013-01-18 13:09)
    szewczyka dratewkę i będzie taniej !!!
  • ~POlak
    (2013-01-18 13:10)
    Dójcie tą "krowę" Polskę aż jej cycki opadną.Niech nie myślą że ta "krowa" zawsze będzie miała mleko.