46 posłów PO przeciw związkom partnerskim. Nowak: Polityczne tchórzostwo

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak przyznał, że głosował przeciwko wnioskom o odrzucenie wszystkich trzech projektów ustaw o związkach partnerskich. O 46 kolegach z Platformy Obywatelskiej, którzy nie poparli projektu przygotowanego przez członka PO Artura Dunina, powiedział, że wykazali się "politycznym tchórzostwem".

wróć do artykułu
  • ~rozan
    (2013-01-28 09:07)
    Maly szczekaiacy p...c. bez czci i godnosci
  • ~jarek
    (2013-01-28 00:35)
    PO pokazalo jakim jest ciemnogidem To juz nie ciemnogrod , nie mocherogrod a glupogród Niczym nie różnia się od PIS-u PIS pokazuje swoją właścviwa twarz A Ci są hipokrytami Ostatni raz na nich głosowałem
  • ~Alicja
    (2013-01-27 14:46)
    Usunac tych 46 Posłow z partii. Potrzebuja tylko sztandaru Platformy i znaczka partyjnego do wyborow A partie mają tak naprawdę gdzieś. Niech startuja w wyborach pod własnym szyldem
  • ~łobuz
    (2013-01-27 13:17)
    panie ministrze pan mi wygląda na ciotkę
  • ~power
    (2013-01-27 11:35)
    Poseł jest wybrany przez naród i powinien reprezentować swoje poglądy a nie nakazane przez Guru Klubu poselskiego czy partii !
  • ~MATADOR46
    (2013-01-26 19:40)
    Wreszcie trochę DEMOKRACJI ! ! !
    <>
    Dyscyplina partyjna to DYKTATURA CWANIAKÓW manipulująca STADEM BARANÓW
  • ~MATADOR46
    (2013-01-26 19:33)
    PRUDERYJNI ! ! ! !
    DEWOCI ! ! !
    Odczepcie się o Palikotowego Wibratora.
    <>
    Tym wibratorem p. Palikot wsadził do więzienia policjantów GWAŁCĄCYCH KOBIETY.
    Na ścianie wschodniej i w Prabutach TEŻ ! ! !
  • ~rokris
    (2013-01-26 15:54)
    Okazuje się, że w PO jest jednak 46 odważnych.

    Tchórzliwych politykierów i popierających dewiacje należy szukać w pozostałej części PO .
  • ~Grzegorz
    (2013-01-26 15:35)
    Za coś kasę trzeba brać przynajmniej za głosowanie za taką pensyjkę ,trzeba być lojalny.Każdy Polak ma prawo niezależnie do jakiej partii należy do własnego zdania a w Polsce nie to jak to nazwać ?
  • ~Marek
    (2013-01-26 15:32)
    Bardzo ostra krytyka Pana Nowaka ludzi którzy mają własne zdanie.A tego Pana to typowa wazelina lepiej niech naprawi drogi a nie zmienia świat .Szok jak Ci ludzie są przestawni za strawe dzienna .Gratulacje dla Pana Nowaka już nigdy na niego nie zagłosujemy i nie poprzemy w wyborach.Każdy ma swoje pięć minut
  • ~mister majster
    (2013-01-26 13:56)
    Znałem jednego Nowaka... wyjątkowy kretyn i wazeliniarz. Nie wiecie przypadkiem czy to rodzina?
  • ~Robbin
    (2013-01-26 13:42)
    Jednak się okazał, że w tej zbieraninie KANALII
    SZUMOWIN i PARTYJNYCH PIESKÓW
    jest garstka LUDZI...

    SZACUN !!!
    46-ściu SPRAWIEDLIWYCH
  • ~tfu, tfu, tfu obrzydliwe
    (2013-01-26 13:16)
    niech ci wszyscy co glosowali za przyczepia sobie wizerunek palikota ze sztucznym penisem na wizji - jak on nim wym ac hiwal - straszyl czy zachecal gejow.
  • ~fra
    (2013-01-26 13:07)
    to ty jestes TCHORZEM i POSZWA,nie wiesz ze w ludziach sila,musisz nauczyc sie z ksiazek-przeczytaj baranie jak to bylo kiedys we FRANCJI.
  • ~power
    (2013-01-26 09:56)
    Wstydu nie ma ten POtworek i lizidupek ! Byle jakość w wydaniu PO ! Brawo dla 46, którzy Pokazali, że maja swoje zdanie i nie ulegają dyktatorowi PO !
  • ~Zbigniew
    (2013-01-26 09:20)
    TCHORZEM jestes Nowak !!! Tusk kazał tak glosowałeś. NIE masz swojego zdania, i ciekawe co twoi wyborcy na to.
  • ~cs....
    (2013-01-26 09:16)
    Nowak jak zwykle chciał błysnąć ale mu nie wyszło
  • ~Polka
    (2013-01-26 08:29)
    Nowak odejdź do Ruchu albo SLD. Tam twoje miejsce!
  • ~urocza anegdota
    (2013-01-25 22:53)
    Były baron PO Paweł Piskorski opisuje wiele mówiącą anegdotę z życia rządu

    Bardzo wiele robi dla naszego bezpieczeństwa Sławomir Nowak. Nie tylko stawia nowe fotoradary (sam, święcąc przykładem, zapewnia że jeździ przepisowo - choć z reguły wozi go szofer), ale w ramach podnoszenia umiejętności kierowców utrudnia też egzaminy na prawo jazdy. O tym, jak się do tego niepopularnego (choć przyznajmy - niegłupiego) przedsięwzięcia zabrali w ministerstwie, opowiedział na swoim blogu Paweł Piskorski, były wpływowy działacz Platformy.

    Usłyszałem zabawną historyjkę z ostatnich dni z kulis naszego rządu. Minister Sławomir Nowak przygotowywał spektakularny i bardzo rozbudowany program poprawy bezpieczeństwa na drogach. Zawiera on m.in. nowe, trudniejsze zasady egzaminów na prawo jazdy, które właśnie wchodzą w życie. Uznano, że to sprawa niepopularna i zastanawiano się jak złagodzić obraz tego posunięcia.

    Jeden z PRowców rządu zaproponował żeby pokazać, że wcale ten egzamin nie taki straszny i że każdy może go zdać. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że jako realizację tego pomysłu podsunął ideę, że może by minister Nowak dał przykład i na oczach kamer i innych mediów zdałby ten egzamin. Podzięką za pomysł była nie tylko karczemna awantura ale otarło się nawet o możliwość wylania owego PRowca z roboty. Urocza anegdota. Egzaminować to my, ale nie nas.
  • ~GOGUS
    (2013-01-25 22:20)
    BEDZIE LISTA ODMIECOW PIS SP PO I JAKIS NIEZALERZNY SZYBKO WYPLYNOL TE LISTY FUJY