46 posłów PO przeciw związkom partnerskim. Nowak: Polityczne tchórzostwo

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak przyznał, że głosował przeciwko wnioskom o odrzucenie wszystkich trzech projektów ustaw o związkach partnerskich. O 46 kolegach z Platformy Obywatelskiej, którzy nie poparli projektu przygotowanego przez członka PO Artura Dunina, powiedział, że wykazali się "politycznym tchórzostwem".

wróć do artykułu
  • ~lopez majonez
    (2013-01-25 12:04)
    Tchórzem to są posłowie pokroju p Nowaka - ponieważ nie mają odwagi bronić zasad i narazić się pseudo nowoczesnym myślicielom , którzy popierają każde szambo moralne !
  • ~zuzanka
    (2013-01-25 12:06)
    Nikoś Dyzma - jako żywy. Piękne zdjęcie!
  • ~tw
    (2013-01-25 12:06)
    Poprawność polityczna - kłamstwo i obłuda w koncentracie.
  • ~fretka żona tchórza
    (2013-01-25 12:08)
    Twarz w podobie do Odważnej Stopy. Howgh.
  • ~Matwiej S.
    (2013-01-25 12:09)
    To jest sygnał dla D.T. -,,nie podskakuj wyżej ptaszka",bo w każdej chwili czterdzieści parę posłów może opuścić P.O. BRAWO dla min.Gowina.
  • ~Jarząbek
    (2013-01-25 12:09)
    Tusk to dureń: prawo nie pasuj do rzeczywistości? tylko kretyn może tak argumentować. To prawo stanowi o rzeczywistości i do prawa trzeb się stosować, a nie prawo dopasowywać do rzeczywistości, bo co, może pozwólmy kraść i zabijać bo taka rzeczywistość a prawo nie pozwala na to?
    Nie dość że rudy to głupi.
  • ~Rb.
    (2013-01-25 12:11)
    WIELKIE BRAWA DLA TYCH 46 POSLOW MYSLA JAK WIEKSZOSC POLAKOW . DLA NICH POWINNA BYC PREMIA..
  • ~wk
    (2013-01-25 12:12)
    Żal mi pana panie ministrze tak się POgubić.
  • ~henio.
    (2013-01-25 12:12)
    Pan Nowak nie może pokonać kolejarzy, to chce
    zemścic się na porządnych Polakach.
  • ~howk
    (2013-01-25 12:16)
    Cymbaliści z Lemingogradu myslą, że to na serio Nowak "ruga'. A prawda jest taka że to tylko cyrk. PO nigdy na serio nie zależało na rozwiązaniu tej sprawy. Biją pianę jedynie w nadziei na jakieś kłótnie z PISem, które możnaby wałkować w mediach. Większość ludzi - co wyraziło w głosowaniu tych 46 posłów - zdaje sobie sprawę, że to temat z dupy wzięty i na prawdę mało istotny. Nawet nie drugorzędny - trzeciorzędny. Więc frakcja "konserwatystów" zrobiła swoje żeby różowy Doniu mógł nadal uchodzić wśród ciepłych za "sprawiedliwego" ;) Proponuję w ramach kary wyrzucić tych posłów z PO - zobaczymy co po takim działaniu wskaże arytmetyka sejmowa :))
    Słodkich snów Lemingogradzie!
  • ~gośc
    (2013-01-25 12:17)
    Jeszcze raz wielkie brawa dla tych 46 posłów z PO tak dalej trzymajcie, a Polska będzie chociaz troche normalnym krajem.
  • ~Acolski
    (2013-01-25 12:17)
    Jeszcze jeden co w wolne polityczne wybory uwierzył,, z wyglądu dorosły a zachowuje się jak dzieciak na nocniczku.
  • ~rex
    (2013-01-25 12:18)
    mam nadzieje ze ci poslowie nie znajda sie w najblizszych wyborach na liscie PO
  • ~lecki
    (2013-01-25 12:21)
    I w ten sposób będziemy nadal zadupiem Europy a posłowie będą trząść dupą przed sukienkowymi!
    Profesor Spierd -Pawłowicz znowu dała popis jak rozjuszona przekupa! Dostanie wkrótce apopleksji, jak nie pójdzie do lekarza!
  • ~UJJUJ
    (2013-01-25 12:21)
    Modelu Narcyzie, PO zamieni cię na młodszy model, bo PO to partia wizerunkowa. Więcej botoksu bo przepadniesz chłopie.
  • ~seebee
    (2013-01-25 12:21)
    Tusk to przedstawiciel grupy Bilderberg. To ich polityke realizuje i niszczy Polaków
  • ~abst
    (2013-01-25 12:22)
    Nowakowi zgniły już do reszty szare komórki i zaczyna szaleć.Ale głupiec !?
  • ~tyz
    (2013-01-25 12:23)
    Polska koltunem katolickim stoi wstyd przynosi wobec calej Europy.
  • ~mal
    (2013-01-25 12:23)
    Tutaj, tchórze, kolejarze szantażyści i tylko POlitolog Nowak w nienagannie
    skrojonym, przez prywatnego krawca ubranku - jeden sprawiedliwy.
    Zamiast budować drogi i magistrale kolejowe zastąpił policję i przemienił się
    cudownie, w obrońcę życia kierujących i pieszych.
    Wymoczek wygląda jakby go przynajmniej tydzień, moczyli w aldehydzie
    octowym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-01-25 12:24)
    Panie Sławku, kocham pana! Za to i za urodę! Za inteligencję też! Całuski!