46 posłów PO przeciw związkom partnerskim. Nowak: Polityczne tchórzostwo

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak przyznał, że głosował przeciwko wnioskom o odrzucenie wszystkich trzech projektów ustaw o związkach partnerskich. O 46 kolegach z Platformy Obywatelskiej, którzy nie poparli projektu przygotowanego przez członka PO Artura Dunina, powiedział, że wykazali się "politycznym tchórzostwem".

wróć do artykułu
  • ~carloo
    (2013-01-25 13:27)
    Zakazany ryj
  • ~wazer
    (2013-01-25 15:03)
    kolejny temat zastępczy - w Polsce nie ma ważniejszych spraw?
  • ~bolek
    (2013-01-25 14:28)
    poparli emerytury i trzeba było się odwzajemnić.A tu kichaaaaaaaaaaaaa...
  • ~henrykW.
    (2013-01-25 14:45)
    To wszystko znaczy, że zaczyna się początek końca Platformy. Uważam, że Tusk tego swojego ministra Gowina Powinien jak najszybciej wywalic ze swojego rządu, ponieważ on tam najwięcej rozrabia, a jako minister, to żaden fachowiec. Takich ludzi jak Gowin trzeba się wyzbywac. Gowin to strup na d...e tego rządu. Każdy na sprawy związków partnerskich patrzy z oburzeniem, ale pewnych rzeczy nawet naturze nie udało się zmienic. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ta ustawa miała także duże znaczenie dla związków obojga płci, nieprzyjęcie jej nie jest dobrym rozwiązaniem.
  • ~Paweł
    (2013-01-25 14:49)
    Nowak pewnie sam lubi tasowanie w kakao lub migdał dlatego tak się zdenerwował . Niesioł w limuzynie z Urbanem też nie dziwi pewnie porównywali swoje obrzezane napletki .
  • ~gienek
    (2013-01-25 15:13)
    Czy nowaka też biedroń bzyknął?
  • ~Medix
    (2013-01-25 14:49)
    DO RZECZY, NOWAK!

    I NA TEMAT!!!

    A tu taka historyjka dla ciebie w charakterze porady medycznej!

    Przychodzi facet do lekarza.
    - Panie doktorze, mowi, codziennie wstaje o siódmej i od razu sikam jak z cebra, potem ogromna kupa, mało co mnie nie rozerwie, potem znowu strasznie sikam, potem znowu kupa i tak na okragło aż do ósmej! A o ósmej znowu wszystko jest normalnie - nie chce mi sie ani sikac, ani nie robie kupy! Co mi pan radzi?
    Lekarz gładzi brode i zastanawia sie czas jakis, wreszcie drapie się po łysinie, a potem mówi (oczywiście szczerze i mądrze):

    - Wie pan - najlepszy sposób, jaki mi przychodzi do głowy, to taki, żeby pan wstawał o ósmej!!!

    WSTAWAJ NOWAK O ÓSMEJ!
  • ~strażnik lasu muminków
    (2013-01-25 14:57)
    posiadanie i obrona własnych poglądów to dla nieudacznika Nowaka tchórzostwo, lizus zawsze będzie zazdrościł odwagi i postponował zgodnie z poleceniem władzy samodzielnych i niezależnych,
    to tylko w kompartii światopogląd był obszarem nadzoru i indoktrynacji członków,
    czy Nowak uważa platformę za spadkobiercę bolszewików,
  • ~zeNOBIA
    (2013-01-25 15:02)
    Panie Sławomirze/NOWAK/, myślałam, że to się nazywa odwaga cywilna i postępowanie zgodne z nakazem sumienia. Pan nazwał to tchórzostwem politycznym. Były kiedyś czasy jednomyślności. Chyba mało je Pan pamięta.
  • ~Toronto
    (2013-01-25 15:02)
    Gowin i Godson to rycerze, a Tusk i Nowak rycerzami nie sa, nawet giermkami nie sa. No moze moga byc kapo w obozie. Ale w ogole lepiej zeby zrobili cos z kolejami czy z tym pasem startowym w Modlinie. Caly swiat sie na to patrzy jak w Polsce sie buduje
  • ~hahaha
    (2013-01-25 15:07)
    PLATFUSY MAJA PRZESRANE!!!
  • ~sweetie
    (2013-01-25 14:33)
    nowak ty idź i oddawaj się im do woli i przestań szczekać, bo to nikogo nie interesuje albo przejdź do innego ministerstwa wszystko jedno jakiego!!!
  • ~lulek
    (2013-01-25 15:08)
    PO nowak lubi brąz ,pewnie co dziennie rano mają kakalko przed obradami .
    PO- zatym leser wali lesera i leserem POgania.
    POglądy nowaka mnie nie interesują , zainteresowania dającymi inaczej tym bardziej,więc po jaką ch-ole-rę ten nieudacznik zabiera glos.
    Szacun dla Gowina iGodsona i innych za to że postawili się ryżej małpce.
  • ~Biuro Prasowe Towarzysza Szmaciaka
    (2013-01-25 15:14)
    Towarzysz Szmaciak nie ma towarzyszowi Nowakowi nic do zarzucenia poza pętlą na szyje!
  • ~zoolog
    (2013-01-25 15:16)
    Panie Nowak tych 46 pokazało POlityczną odwagę !
    Tchórzami okazali się POzostali - oni tylko POdnoszą
    ręce jak małpy ! Patrzą co POkarze Donald i PO prostu
    małpują ! Oni i pan Nowaczku to bezmyślne małpiątka !
  • ~szczegół
    (2013-01-25 15:17)
    Chyba czasy mamy takie, że to Gowin wykazał się "heroizmem myślowym". Panie Nowak, pan POprawnym POlitycznie choć to absurd mówiąc o dewiacji.
  • ~POnton narodowy
    (2013-01-25 15:30)
    tak to jest jak się chce zagospodarować scenę polityczną od prawa do lewa. Ten POnton narodowy trzeszczy w szwach. I cerowanie tych spierdzonych gaci przynosi coraz słabszy efekt. FJN PO dawniej WRON... jak to historia kołem się toczy.
  • ~komentator łże-elit
    (2013-01-25 15:27)
    A Stefan Niesiołowski jak zagłosował.Ten niby prawdziwy katolik?
  • ~lisowczyk
    (2013-01-25 15:42)
    On to jakiś pomyleniec - ludzi odważnych nazywa politycznymi tchórzami. Ale nie dziwię się skoro zajmuje się z takim powodzeniem drogami - toż to prawdziwy biały asfalt.
  • ~liryk
    (2013-01-25 15:45)
    GOWIN NA PREMIERA !!!

Może zainteresować Cię też: