Kłopotek o premierze: Próbował złamać swoim posłom kręgosłupy

| Aktualizacja:

Eugeniusz Kłopotek (PSL) krytykuje zachowanie premiera . „Próbował złamać swoim posłom kręgosłupy” – powiedział w tvn24.pl.

wróć do artykułu
  • ~wilbiciel
    (2013-01-25 15:17)
    JESZCZE sie taki nie urodzil, zeby zlamac glupote Klopotka.
  • ~Basia
    (2013-01-25 15:37)
    Klopotek też sie słuch KC PSL a w TV jest pszeciw a w sejmie ZA
  • ~Mark Twain
    (2013-01-25 15:37)
    Klopotek to facet,ktory moglby byc we wszystkich partiach rownoczesnie.
    Jest bardzo elastyczny w pogladach.
    Potrafi je zmieniac,kiedy tylko jest taka koniecznosc.
  • ~ciekawy
    (2013-01-25 15:39)
    Panie Kłopotek powinien pan się wstydzić tego braku miłości bliźniego. Czego wy tak nienawidzicie ludzi???
  • ~w;ww
    (2013-01-25 15:42)
    Ma ferme poselstwo to rozrywka czym biedniej w kraju tym większe zzyski
  • ~cwaniak chlopski
    (2013-01-25 15:42)
    PSL zawsze rozmawialo na kolanach z KK i dziwie sie ze oni jeszcze posiadaja cszyld PSL jesli oni niczym nie roznia sie od PIS-u
  • ~Ted
    (2013-01-25 15:54)
    Ten chłopski filozof niech wraca na swoje gospodarswo.Dość się nachapał przez długie lata przy sejmowym korycie!Zrobić nic nie umie tylko pyszczy.
  • ~wojtek
    (2013-01-25 15:59)
    Kłopotek ma kręgosłup jak wąż boa,
    a rozumek jak miś uszatek.
    Za to plecie jak potłuczony.
  • ~adam
    (2013-01-25 16:10)
    Klopotek ty sie nie odzywaj!!! Jak cos chlapnie to wiadomo ze smrod dookola wielki. Biedny idiota a profesor!!!
  • ~olej
    (2013-01-25 16:17)
    PO jakie licho Kłopotek siedzisz w koalicji. Olej to co Ci się tak nie podoba. Zawsze Kłopotek chce być mądry, ale w w tym szambie siedzi bo tam jest kasa, a z gąsek takiej kasy nie będzie.
  • ~antoni tez dziadek
    (2013-01-25 16:17)
    w nastepnych wyborach potrzeba wietrzenia sejmu dosc tych lesnych dziatkow.
  • ~adelaide
    (2013-01-25 16:39)
    Jak zwykle dobrze prawi tyle, że jak przyjdzie co do czego to w większości głosowań popiera pomysły Tuska lub wstrzymuje się od głosu a to przecież w zasadzie, na jedno wychodzi ...!
  • ~paw
    (2013-01-25 16:53)
    Czy tylko geje komentują wypowiedz Kłopotka.
  • ~Rol
    (2013-01-25 17:01)
    Posłowie PSL to buraki a Kłopotek do potengi entej a K.Borkowskiego spytam osobiście jak będzi miał odwagie pokazać się w terenie.
  • ~sawa
    (2013-01-25 17:03)
    Ja tak się zastanawiam, kiedy w końcu go wywalą na zbity łeb z tego PZLu. To zwykły truteń.
  • ~JAN
    (2013-01-25 17:07)
    DZISIAJ JEST PRAWDZIWE SWIETO:? WNUCZEK DZADKA Z WERMACHTU DOSTAŁ KOPA W JA,A, PÓZNIEJ, W CZASIE PRZEMÓWIENIA JESZCZE W DOOLPĘ!
    DZISIAJ JEST WIEKI DZIEŃ: POCZATEK KONCA BŁAZNA, NASLADUJĄCEGO FUEHRERA, OBY JAK NAJSZYBSZY! BREWO POsłowie z panem POsłem Gowinem na czele!
  • ~Daria
    (2013-01-25 17:13)
    Jak śmie ten, Eugeniusz Kłopotek na ten temat wypowiadać .
    NIE JAK KATOLICKU {PORZUCIŁ ŻONĘ !

    Żyje ten z druga kobietą .Ten "poseł " nie ma prawa się wypowiadać na ten temat.
    Niech wpierw się WIALNIĘ WE WŁASNE PIERWSI,m pożnie4j w ten zakuty łeb. MOŻE ten Kłopotek z tej zakutej łepetyny wybije kłopot ze swojej zakutaj łepetyny.
  • ~ech
    (2013-01-25 17:13)
    Kłopotek zamknij japę bo i tak później głosujesz dla dobra ZSL - oj PSL ofkoz - grunt to koryta się trzymać pozorancie!
  • ~kolega
    (2013-01-25 17:15)
    Co ten Kłopotek robi jeszcze w Sejmie, cały czas sie ślizga. Niech lepiej zajmie się swoją nowozałożona rodziną i tą rodzina, ktorą pozostawił na pastwe losu.
  • ~stefan
    (2013-01-25 17:26)
    A Kłopotek od kiedy chodzi w gorsecie ?
    Czy jego kręgosłup zdążył się zregenerować czy może już na zawsze pozostanie giętki ?