Minister przyznała dotację swojej uczelni?

| Aktualizacja:

Minister Kudrycka przyznała dotację uczelni na której jest zatrudniona - informuje niezalezna.pl powołując się na "Gazetę Polską Codziennie". Oskarża minister o "podwójną moralność".

wróć do artykułu
  • ~traffik
    (2013-02-17 11:13)
    niech się ktoś wreszcie weźmie za Kudrycką i rozliczy tą kobietę za jej działalność
  • ~lewis
    (2013-02-15 20:01)
    KUDRYCKA niech się trochę ogarnie: fryzjer, kosmetyczka czy coś, wg mojej opinii ona wyglada po prostu strasznie, a w końcu sprawuje funkcję ministra, jak ta kobieta wygląda...
  • ~patriota
    (2013-02-04 18:06)
    Dała czy nie dała, co to za różnica jak i tak ze WSAP-u wypłynęło TYLKO 11 MLN. winnego zrobili rektora (Kopanię) a przydupas pani Kudryckiej nijaki Sebastian Roszkowski który został zwolniony ze WSAP-u (były kanclerz WSAP-u) pracuje se spokojnie na innym uniwerku bo pani minister dba o swoich, a szkołę szlak trafia- zwalniają pracowników, oszczędzają na wszystkim. Ciekawe kto ją chce kupić? zgadnijcie - jakaś pani Kudrycka!!!
    LUDZIE NA PAŁAC ZIMOWY CZAS RUSZYĆ!!! OBUDŹMY SIĘ BO NASZE DZIECI BĘDĄ ŻYĆ ALBO W POPolsce albo PISPolsce.
  • ~O TAKE POLSKIE
    (2013-02-04 15:26)
    TA UCZELNIA JEST ZDAJE SIĘ JEJ WŁASNOŚCIĄ.
  • ~~ Albert
    (2013-02-04 12:28)
    Na terenie ŚWIECKIEGO państwa już dawno powinny być takie obligatoryjne dotacje wstrzymane dla uczelni WYZNANIOWYCH reprezentujących kościół rzymsko-katolicki,organizacje kościelne tego kościoła , nauki kościelne łącznie z terią GEOCENTRYCZNĄ .Czyli w pierwszej kolejności te dwie powstałe w 1954 roku czyli Uniwersytet Wyszyńskiego w Warszawie na Bielanach , Akademia Papieska w Krakowie i KUL w Lublinie. Te wszystkie trzy uczelnie WYZNANIOWE powinny ZWRÓCIĆ DOTACJE jakie otrzymały od ŚWIECKIEGO państwa.
  • ~sokular
    (2013-02-04 08:48)
    FATALNE.Nie tylko nie stosowana jest rządowa przejrzystość działań ale i gdzie są kolejne przysięgi-przy habilitacji i nominacji w Belwederze???
  • ~bonzo
    (2013-02-04 08:45)
    Ach, co tam. W zaprzyjaznionych telewizjach nie ma z tego POwodu "burzy" , więc dla skretyniałych POlaczków ten problem nie istnieje . Gdyby pani minister była z rządu PIS i wykręciła taki numer , to dopiero by się działo ! Dziennikarzyny-ubeciątka nie dałyby od tematu odPOcząć , strach by było otwierać lodówkę , żeby pani minister z niej nie wyskoczyła . A tak...żyją sobie POlaczki w błogiej nieświadomości cali w strachu przed PIS-em . Aż czasami im zazdroszczę . Dla nich wszystko jest takie proste , wszystko mają zaPOdane w TVN-ie .
  • ~Zgredek
    (2013-02-04 08:35)
    Wyjaśnienia dla nie gramotnych - uczelnie państwowe i prywatne dostają obligatoryjnie dotacje państwowe - biorą je z KUL-u i innych katolickich szkół - dlatego ich tyle powstało/. Kudrycka dała to co musiała dać. A forumowiczów napuszcza Niezależna i Gazeta Polska Codziennie - a te gazety są tak niezależne i bezstronne, jak był Lechu i Kaczory /to ci co brali z obu źródeł i dalej z podatków naszych żyją/. Jak pokończą nasze dzieci szkoły katolickie, to będą w gorszym stanie psychicznym niż po szkołach państwowych.
  • ~Zgredek
    (2013-02-04 08:28)
    Jeszcze jedna ,,Niezależna" taka jak <<Gazeta Polska Codziennie>> teraz kościół i ich uczelnie finansują dotacje państwowe /to nic coś o tym KUL i Uczelnie T. Rydzyka nie piszą/, a obie powyższe gazety są dotowane nie tyle przez czytelników co Redemptorystów. Atak zachłannych kościelnych na rząd i media, przez nich nie finansowane, trwa. A ile Forumowiczów się daje nabrać? Całkiem , bez pracy, z prawem emigracji. Jak dacie się powyższym dwom gazetom, to z Polski zrobicie sobie Jugosławię, a agenci Watykanu, będą rabować wasze mieszkania i łupy dawać na wota do kościoła - jeszcze nie widzicie o co chodzi dziennikarzom tych gazet? Wałęsa niczego was nie nauczył?
  • ~zosienka
    (2013-02-04 08:06)
    Tak działają wysoko kwalifikowane kadry PO. A lody się kręcą.
  • ~gość
    (2013-02-03 21:22)
    A to podla suka
  • ~Bar Bistro
    (2013-02-03 19:53)
    Wygląda z ryja i z głosu jak zaawansowana alkoholiczka .Jeśli ma w co watpie trochę przyzwoitości to poda się do dymisji tak to był żart oczywiscie wszyscy od don słońce jada juz na maxa i w dupie maja ludność i zasady.
  • ~lewy
    (2013-02-03 19:22)
    KUDRYCKA DO DYMISJI !!! w mojej skromnej opinii ta kobieta niczego dobrego nie zrobiła, a oststnio obserwuje tylko spadek poziomu kształcenia
  • ~ZbyszekD
    (2013-02-03 18:20)
    Niech oni się modlą żeby PIS przejął władzę, bo będą odpowiadać przed sądami. Jak ulica przejmie władzę to będzie gorąco, oj! bardo gorąco.
  • ~Karmen
    (2013-02-03 17:04)
    Co to za głupi tytuł "przyznała SWOJEJ uczelni"? Pani Kudrycka chyba swojej uczelni nie ma.
  • ~tw
    (2013-02-03 16:24)
    Pani minister nauki i szkolnictwa wyższego i przewodniczący KRRiT a jaka zgodność POglądów.
  • ~ten sam
    (2013-02-03 14:25)
    Wybraliście taką władzę - teraz nie płaczcie...
  • ~IV RP
    (2013-02-03 10:25)
    ~polak wie na co glosuje2013-02-03 09:22

    a jaka była moralność bandy pisowskiej jak w ostatnim dniu pobytu u żłobu towarzysz Jasiński umorzył dług partii wielkich strategów ?
  • ~Riki
    (2013-02-03 10:14)
    i wszystko jasne to tylko PO.
  • ~ktoś@@@
    (2013-02-03 09:56)
    Znaczy się - robimy swoje?!