Minister przyznała dotację swojej uczelni?

| Aktualizacja:

Minister Kudrycka przyznała dotację uczelni na której jest zatrudniona - informuje niezalezna.pl powołując się na "Gazetę Polską Codziennie". Oskarża minister o "podwójną moralność".

wróć do artykułu
  • ~Ass
    (2013-02-03 09:33)
    To moralność PO!!
    po trupach do celu..
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-02-03 09:22)
    To jest po prostu moralnosc TUSKA i jego bandy
  • ~bezrobotny
    (2013-02-03 09:21)
    Pazerność niezna granic.Dwa etaty,o których wiemy.Może jeszcze pani ministra dorabia na czarno.
  • ~sem
    (2013-02-03 09:00)
    A Toruńskiej uczelni gdzie są uczciwi wykładowcy i uczelnia jest na czele rankingu dotacje odebrała,bo to katolicy.
  • ~by żyło się lepiej
    (2013-02-03 08:08)
    o
  • ~kelner
    (2013-02-03 06:26)
    Panie Kwiatek nie mówi pan ,ani jednego słowa o jakielkolwiek nieprawidłowości.To jest jednak "zbrodnia".przyznanie natomiast 27000000 zł.przez PIS panu Rydzykowi to tylko mały napiwek.
  • ~@pytanie o info
    (2013-02-03 04:28)
    ~proszę o info2013-02-02 22:11
    Pytanie: czy o.Rydzyk też dostaje dotację od Kudryckiej?

    - nie NIE DOSTAJE , to pytanie szanowny panie jest typowe dla lajdakow ktorzy staraja sie za wszelka cene zdyskredytowac Rydzyka. To sa ci sami zlodzieje z PO ci sami lajdacy ktorzy na co dzien okradaja Polske. Ty szanowny panie ukrywajacy sie pod nickiem "pytanie o info" jestes jednym z nich, jestes jednym z tych zlodziei i lajdakow.
  • ~hahahaha
    (2013-02-03 04:23)
    PO to chamy, zlodzieje i Targowica
  • ~tw bolek
    (2013-02-03 02:20)
    o takie Polskie i takie przejrzystość władzy walczyliśmy
  • ~Gazeta Polska - gazeta manipulantów
    (2013-02-03 00:36)
    Z komunikatu na stronie MNiSW wynika, że Gazeta Polska otrzymała na swoje zapytanie następukący jednoznaczny komunikat:

    Osobiście nie przyznaję żadnych dotacji dla WSAP. W czasie mego urzędowania WSAP nie uzyskał żadnych środków w ramach konkursów organizowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

    Dotacja na pomoc materialną dla studentów jest przyznawana zgodnie z algorytmem uwzględniającym liczbę studentów i Minister Nauki nie ma żadnych możliwości uznaniowego traktowania tej dotacji.

    Wszelkie decyzje administracyjne dotyczące WSAP rozstrzyga organ administracji publicznej wyznaczony przez Premiera RP i wówczas wszyscy pracownicy MNiSW są wyłączeni ze sprawy.
  • ~anty sekciarz
    (2013-02-03 00:27)
    ciekawe czy szmatlawiec jakim jest ta cala polska gazeta czy jak jej tam pisalaby artykul jesli chodziloby o uczelnie pana Rydzyka ojcem zwanego wzglenie jakis KUL czy warszawski UKSW
  • ~jan.k
    (2013-02-02 23:32)
    tak Platforma Oszustow demontuje kraj doprowadza do nedzy byle swojaki mieli zabezpieczenie gdzie ta Piterowa szukala 4 lata i znalazla sledzia za 8 zl a teraz miliony przelatuja do slug i przekretow klakierow i psow kasajacych Niesiolowski Halicki ciec niemca Gras w tym bagnie utopia Polske i Polakow za sprawa ryzego i gajowego gdzie ty masz glowe dumny narodzie ? czy zostales juz przestawiony zwrotnica gazety czosnkowej na brak myslenia?
  • ~Obserwator
    (2013-02-02 23:01)
    Ta pani nie powinna w ogole byc ministrem!. To co ona wyprawia to skandal.
  • ~StJ
    (2013-02-02 22:44)
    Ona ciężko pracuje,
    bo na dwóch stołkach POpierduje!!
    A 14% bezrobotnych POlaków bezskutecznie POszukuje jakiejkolwiek pracy!! W śród nich są także absolwenci tego białostockiego cielętnika!!
  • ~edward 1,5r art.46 Dekr.o St.Woj.
    (2013-02-02 22:23)
    Temat przyschnie,mendia są po właściwej stronie
  • ~proszę o info
    (2013-02-02 22:11)
    Pytanie: czy o.Rydzyk też dostaje dotację od Kudryckiej?
  • ~no chyba nie całkiem tak
    (2013-02-02 22:09)
    ~cziras2013-02-02 22:06
    Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego planuje i przekazuje środki finansowe dla jednostek naukowych, uczelni i innych podmiotów jako dysponent części budżetowych Nauka i Szkolnictwo Wyższe oraz instytucja pośrednicząca w trzech programach operacyjnych: Innowacyjna Gospodarka, Kapitał Ludzki oraz Infrastruktura i Środowisko.
    wg samej Kudryckiej
  • ~waniuzka
    (2013-02-02 22:06)
    oto cale pelo
  • ~cziras
    (2013-02-02 22:06)
    To była dotacja na pomoc materialną dla studentów przyznawana według algorytmu i minister osobiście nie ma nic do niej. No ale pisarczyki z "polskiej " codziennej niezmiennie wychodzą z założenia, że ciemną moherową masę można jeszcze bardziej ogłupić.
  • ~kolo
    (2013-02-02 21:59)
    ...no i niech mi ktos powie, ze w bandzie tuska nie ma kolesiostawa?


    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/