Minister przyznała dotację swojej uczelni?

| Aktualizacja:

Minister Kudrycka przyznała dotację uczelni na której jest zatrudniona - informuje niezalezna.pl powołując się na "Gazetę Polską Codziennie". Oskarża minister o "podwójną moralność".

wróć do artykułu
  • ~Gienek
    (2013-02-02 16:56)
    tu można zaprotestować przeciwko zboczeńcom
  • ~oko
    (2013-02-02 17:00)
    W PO-PSL same złodzieje od góry do samego dołu w praworządnym kraju taki oszust byłby już na smietniku histori
  • ~jolanska
    (2013-02-02 17:05)
    Pełowi tak mają.
  • ~przeciwny
    (2013-02-02 17:06)
    kto wreszcie wyp.. tego szkodnika nauki? Musi miec cos na tuska, bo robi same bledy, albo celowo (?) niszczy nauke i dydaktyke w Polsce? W mysl idei- Polacy to moga byc tylko srednio kwalifikowanym personelem.
  • ~psycholog z GW
    (2013-02-02 17:18)
    Kochani, serio uważam jako psycholog, że ta pani ma problem seksualny. Ona po prostu od bardzo dawna nie była przetrzepana przez jakiegoś atrakcyjnego mężczyznę. Moi mili szukajmy atrakcyjnego bruneta z dużym bolcem do przepchania tej pani i udrożnienia jej mózgu!!
  • ~bakalarus
    (2013-02-02 17:22)
    A ZA poMNIAŁA O PREMII?! T e ż sobie poWINNA przyznać wzorem ryżego pryncypała i jego przydupasów!!!
  • ~b.student
    (2013-02-02 17:33)
    Ot i całe PO-złodzieje, kombinatorzy, oszuści, szkoda tylko tych ludzi, którzy podle oszukani , otumanieni, zagłosowali na tę bandę oszustów!!!
  • ~smutny
    (2013-02-02 17:36)
    Prezes Stowarzyszenia "Stop Korupcji" Tomasz Kwiatek powiedział, że jest to sytuacja niewłaściwa --- to kwiatek !!!
  • ~Zbee
    (2013-02-02 17:36)
    Pani Kudrycka - córka działacza komunistycznego, sama też należała do PZPR. To wiele wyjaśnia. Jaki pan taki kram.
  • ~SeneKa
    (2013-02-02 17:38)
    Wyborcy Platformy Oszustów nie są tacy głupi na jakich wyglądają - oni są jeszcze dużo-dużo głupsi :)))
  • ~jasza
    (2013-02-02 17:43)
    Kua,sama uczelnia jest o kant ...
  • ~Stif
    (2013-02-02 17:46)
    Cynizm i złośliwość takiego PIS-dzielczego GOOWNA jak "GPC"...czyt. PIS-dzielczej Tuby... jest wprost IDIOTYCZNA...kto normalny...bierze tego szmatławca do ręki.
  • ~Genitaliusz
    (2013-02-02 17:49)
    Precz z dewiantami !
  • ~haha
    (2013-02-02 18:17)
    Stif2013-02-02 17:46

    Cynizm i złośliwość takiego PIS-dzielczego GOOWNA jak "GPC"...czyt. PIS-dzielczej Tuby... jest wprost IDIOTYCZNA...kto normalny...bierze tego szmatławca do ręki.
    ...

    ja biore ro ręki.. POkemonie.
    I na czym polega ten cynizm PiS?
    Na tym że *********** z PO obdziela swoich kasą?
  • ~zxcv
    (2013-02-02 18:25)
    a w Wałbrzychu bezrobocie 30%
  • ~obserwer_1
    (2013-02-02 18:31)
    nie może haratać z rudą mendą w gałę to dla złagodzenia sobie buló przyznaje kolesiom małą gratyfikację. jaja jajami ale do biurwy nędzy co to za uczelnia? to jakieś normalne barachło
  • ~od geografii
    (2013-02-02 18:35)
    To najgorsza minister od 89r.
    Romek koński łeb to przy tej pani Orzeł.
    Z kąt oni biorą takich ludzi? z rękawa ? z kapelusza ? z łapanki ?
    Czy w tej biednej Polsce nie ma mądrych ludzi ?
  • ~PiS duś
    (2013-02-02 18:43)
    Ciekawy jestem jak by skomentowała niezalezna.pl i "Gazeta Polska Codzienna" te wydarzenia z 2008r. Też by tak ujadali?!

    "Dotacja dla o. Rydzyka - posada dla Szyszki"
    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/68045,dotacja-dla-o-rydzyka-posada-dla-szyszki.html
  • ~marawis
    (2013-02-02 18:43)
    A donek wmawia nam, że w jego klice nie ma korupcji i kumoterstwa.PO= Parada Oszustów.
  • ~~rebus
    (2013-02-02 18:51)
    Jeżeli ktoś potrafi przez pięć lat wysługiwać się furiatowi kopiącemu kwiatek w gabinecie czy wyżywającemu się na kolegach z boiska, którzy nie podali mu piłki to nie ma się co dziwić takimi sprawami - to jest chore!!!