Tusk: Moim zadaniem było często unikać jakichkolwiek rozmów

| Aktualizacja:

Kawa, energetyczne napoje i adrenalina pomogły polskiej delegacji przetrwać męczące negocjacje w Brukseli. Donald Tusk po zakończeniu szczytu mówił, że jest 38 godzin na nogach, ale ma poczucie, że jest to historyczna chwila.

wróć do artykułu
  • ~obywatel EU
    (2013-02-11 16:16)
    Mydlenie oczy buremu lemingowi. Bajki dla potłuczonych.
    Mało wiecie, oj mało...
    http://kontrowersje.net/bajka_o_tym_jak_donald_za_o_y_opcj_w_ue_a_klienci_piramidy_podzi_kowali_za_wy_sz_rat_we_franku
    obowiązkowa lektura dla leminga z kredytem w CHF- ten prędzej pojmie
  • ~sat
    (2013-02-10 14:31)
    tusk załatwił...Polskę.
  • ~sat
    (2013-02-10 14:29)
    38 godzin haratać w gałę to jest POświęcenie dla narodu przygłupów
  • ~RZYGACZ
    (2013-02-10 10:26)
    to cudowna praca nic nie robić nie rozmawiać kasa leci jedyny obowiązek to HARATAĆ W GAŁĘ
  • ~Polka
    (2013-02-09 22:10)
    Poczytajcie lemingi i spróbujcie zrozumieć http://kontrowersje.net/bajka_o_tym_jak_donald_za_o_y_opcj_w_ue_a_klienci_piramidy_podzi_kowali_za_wy_sz_rat_we_franku
  • ~2+2=5
    (2013-02-09 20:44)
    Tumanom, którzy nie odróżniają KREDYTU od GOTÓWKI - Polakom 73 mld euro KREDYTU (bo WYGRALI) a takim Francuzom 90 mld euro w GOTÓWCE (bo ,,PRZEGRALI").
  • ~myNaród
    (2013-02-09 14:52)
    unikać rozmów, unikać pracy, picować do oporu, ile wlezie w te polskie łby, oto motto i sukcesy tuska. gratuluję. problemy często maję tę właściwość, że nie ruszane potrafią rozwiązać się same. ta właściwość i prawo picu-glancy to jedyne prawa które zna tusk. wystarczy aby rządzi ć 2 kadencje 40-milionowym narodem, za jego przyzwoleniem
  • ~BYLY PISOWIEC
    (2013-02-09 14:29)
    MOCHERY przegraliscie z karlemJaroslawem poraz kolejny szukajcie dziury w calym PNU FUSKOWI NIE DORAstacie do pient
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2013-02-09 14:17)
    Jak można odtrąbić sukces skoro jeszcze nikt tego w PE nie zatwierdził??!! Propaganda dalej robi swoje
  • ~lis
    (2013-02-09 14:12)
    taktyka premiera ,pic p i e r d o l i c i tancowac ,bida musi POfolgowac
  • ~myNaród
    (2013-02-09 14:08)
    UNIKANIE ROZMÓW MIĘDZY MĄDRYMI I Z MĄDRYMI TO ULUBIONE ZAJĘCIE TUSKA.drzeć mordę o historycznym sukcesie będzie po powrocie. PRASA NIEMIECKA I ANGIELSKA CHWALI MERKEL I CAMERONA ZA WYNEGOCJOWANIE WIELKICH OSZCZĘDNOŚCI. więc jak to jest - mamy dużo czy niedużo?
  • ~yeeeeeeee
    (2013-02-09 14:03)
    a co ten pan ma do POwiedzenia? Miernota tylko u olejnikowej i lisa jest wygadany. W Europi ni be ni me. Bo i PO jakiemu??
  • ~RODAK Z ANGLI
    (2013-02-09 13:43)
    o Boze rydzyka mochery WAM NIKT NIE DOGODZI czy bedzie to SZANOWNY PANTUSK czy kto inny agenci RYDZYKA benda ciagle rozrabiac zkarlem jaroslawem hanba RQDACY hanba
  • ~bulla
    (2013-02-09 13:32)
    a co ty tak za tuskiem, jak chwale tuska to na mnie plujesz
  • ~gryz
    (2013-02-09 13:31)
    To jak taktyka Kopach jak była ministrem zdrowia i szalała grypa - jej taktyką było nic nie robić (czyli nie kupować szczepionek) . Ta taktyka nieróbstwa się wtedy sprawdziła. Pytanie na teraz - długo jeszcze można taką taktykę stosować?
  • ~argument
    (2013-02-09 13:16)
    Jedynym argumentem Tuska było: "dajcie kasę - która i tak do was szybko wróci przez wasze firmy w Polsce - bo jak nie dacie , to ja szybko stracę władzę, wtedy przyjdzie Kaczor i będziecie musieli dać dwa razy więcej kasy... i ona do was może nie wrócić.
  • ~Tofik
    (2013-02-09 13:14)
    Ciekawe, czy do Brukseli pojechał ze swoją szafą, czy mu tam na miejscu przygotowali nową?
  • ~apis
    (2013-02-09 13:14)
    Wiecej jadu, gesciejszego i mocniejszego, wiecej bordowego na facjatach, woda i ogorek w rece i pluc na Tuska.
  • ~nelly
    (2013-02-09 13:11)
    Polska dostała tyle ile wynika z wyliczeń ani grosza więcej, jak jedyny kraj nie dostała dodatkowych funduszy nie mówiąc o składce Polski do UE http://wpolityce.pl/artykuly/46674-czego-nie-powiedzial-donald-tusk-sposrod-krajow-czlonkowskich-ue-konkluzje-rady-z-nazwy-wymieniaja-wszystkie-z-wyjatkiem-polski
  • ~myśle że