Tusk: Moim zadaniem było często unikać jakichkolwiek rozmów

| Aktualizacja:

Kawa, energetyczne napoje i adrenalina pomogły polskiej delegacji przetrwać męczące negocjacje w Brukseli. Donald Tusk po zakończeniu szczytu mówił, że jest 38 godzin na nogach, ale ma poczucie, że jest to historyczna chwila.

wróć do artykułu
  • ~Gusiek460
    (2013-02-09 08:40)
    Historyczną chwilą dla Polski będzie ta chwila, w której Polacy pozbędą się wreszcie tego złodziejskiego tatałajstwa z Gmachu na Wiejskiej w Warszawie.
  • ~hel61
    (2013-02-09 10:54)
    To jest śmieszne!!! przecież po to bierze kasę żeby w ten sposób pracować...a co inni premierzy spali ???nikt go na przymus premierem nie zrobił,sam chciał,więc o co tu chodzi???ludzie pracują po 14 godzin dziennie za 1500 złotych i jezt to harówa fizyczna i komu mają o tym gadać???nie róbice się cierpiętnikami!!!
  • ~he he
    (2013-02-09 12:11)
    Jeżeli "taktyka" Tuska polegała na unikaniu rozmów z innymi politykami, to może osiągnąłby znacznie więcej w ogóle nie wyjeżdżając do Brukseli. Żałosne!
  • ~lis
    (2013-02-09 11:55)
    a ja dla kasienki cos mam, jak chcesz skorzystac z uslug donka to niech ci zaproPOnuje stosunek w biegu , bo tylko w ten sPOsob mozna bedzie nie tylko ciebie al ei POlsker w y p i e r d o l i c a tak dla zachety jezeli wiesz jak to sie rob i to daj odPOwiedz
  • ~PełO to mafia kryminalistów
    (2013-02-09 11:52)
    szef szefów jak niejakiego t u s k a określił w przypływie szczerości przesłuchiwany w charakterze podejrzanego w aferze hazardowej sekretarz w ministerstwie finasów daje POipisy służalczości i agenturalnej lojalności swym zleceniodawcom na wybiegu w Bruxelli c z o ł g a j ą c sie przed M a k r e l ą i niczym ofiara syndromu kelnera który cały dzień kłania sie gościom -ale za to w domu ubliża i bije swych domowników
  • ~kasienka
    (2013-02-09 11:49)
    Naczelny Szkodnik R.P Jarosław.Kaczyński razem ze swoim technicznym premierem Glinskim schowali się do "mysiej dziury" i kombinują co tu teraz można spieprzyć.Oj Jarku tak jak powiedział Premier trudno z tobą żyć w jednym kraju jak jesteś chory na władzę to pomocy szukaj u Psychiatry...!
  • ~Julis
    (2013-02-09 11:44)
    Dobre wieści dla Polski, to wieści złe, paskudne, dla antypolskiej sekty PiS, SP i sekty Rydzyka RM..!
    Piana na ich pyskach, obłęd w oczach, psi jazgot, po tym ich rozpoznajemy...
    Osobiście bardzo współczuję Błaszczakowi. To musi być niefajne uczucie kiedy robi się z siebie publicznie idiotę. A wystarczyło wyjść i pogratulować - zupełnie inne wrażenie by po sobie zostawił.
    Jarek wypowiadajac kwote 470 miliardow, mial nadzieje, ze nawet polowy Polska nie dostanie. W momencie, gdy Polska dostala ponad 400 miliardow, w PiSie panuje biegunka myslowa, jak by to mozna bylo przekuc na kleske...niestety troche trudno i stad te dziwaczne miotanie sie funkcjonariuszy jedynie slusznej formacji politycznej.
  • ~myszka
    (2013-02-09 11:42)
    Niech Tusek jeszcze dodatkowo zapali trawke i dopiero wówczas będzie w stanie błogosławionym wypowiadał głupoty o swoich heriocznych czynach. Palant !!!
  • ~PełO to mafia kryminalistów
    (2013-02-09 11:59)
    ale to nic nie daje POLSCE bo w wyniku przekrętów ZŁOdziei z PełO i rodzzinki drogowych machherów ta sama UNIA z a b l k o w a ł a PIENIĄDZE dla POLSKI !!!
  • ~ścigacz kaczej swirowni
    (2013-02-09 11:53)
    W poniedziałek 8-ma klęska PISlamu, Jaroslawa Kaczynskiego i technicznego kandydata na kandydata Glinskiego...infantylizm, idiotyzm i żenada kaczego szamba.
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<<<
    (2013-02-09 11:10)
    HISTORYCZNA CHWILA OGŁUPIANIA NARODU PRZEZ MAFIE - tuska , WIELKIE PIENIĄDZE Z KTÓRYCH 40% TRZEBA ODDAĆ DO EURO-KOŁCHOZU NA POCZET SKŁADKI PRZEZ 7-LAT ...
  • ~TUSK = obciach międzynarodowy
    (2013-02-09 11:33)
    Tusk: Moim zadaniem było często unikać jakichkolwiek rozmów

    Z bełkotliwym angielskim na poziomie rozmówek to na pewno!
  • ~OLA
    (2013-02-09 11:19)
    Gość radiowej Jedynki twierdzi, że wczorajsze zakończenie rozmów budżetowych na szczycie UE to dopiero początek drogi. Przy dalszych pracach nad finansami UE możemy spodziewać się problemów.

    Toczy się bowiem rozgrywka między Radą Europejską, która przyjęła zarys budżetu, a Parlamentem Europejskim. Ponadto trudna sytuacja jest także w Niemczech. W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi i brakiem przychylności części polityków dla rozwiązań przyjętych przez Angelę Merkel, mogą pojawić się problemy z zatwierdzeniem budżetem.


    Waszczykowski dodaje, że zawetowanie przyjętych rozwiązań przez Parlament Europejski dla Polski oznacza przyjmowanie rocznych budżetów. Istnieje też opcja, że w takiej sytuacji pula dostępnych pieniędzy będzie się zmniejszała. Poseł PiS obawia się także możliwych restrykcji w dysponowaniu pieniędzmi. Można spodziewać się np. podniesienia wkładów własnych, co przyczyni się do tego, że szereg programów będzie niedostępnych dla gmin i samorządów.

    Gość Jedynki powiedział także, że Polska jest głównym beneficjentem UE. Dodał, że w dobie kryzysu możemy szczycić się otrzymanymi pieniędzmi, jednak należy zauważyć, że jest to kwota mniejsza, niż moglibyśmy się spodziewać w związku z rozwiązaniami traktatowymi.

    Der Dziennik, die deutsche Zeitung o tym wie!
    Rżnie GŁUPA PRZED GŁUPIMI POLACZKAM!!
    NII NE JEST UGRANE!
    WIELKIE GOOWNO NAS CZEKA!
    ROLA TYCH PAJACÓW SPOWADZAŁA SIĘ DO CZEKANIA NA ŁAWECZCE NA KORYTARZU!!!
    PRZEGLADAŁEM NIEMIECTIE TAGESSCHAU!
    POKAZYWANE BYŁY 3-4 OSOBY Z ANGELĄ NA CZELE.
    MINY MIELI MINOROWE.
    JEŻELI KŁAMIECIE,ŻE JEST TAK DOBRZE, TO DLACZEGO W MEDIACH EUROPEJSKICH JEST YTAK ŻLE??
  • ~Wilga
    (2013-02-09 11:15)
    Mamy kasę ,mamy swoich ludzi których wynagrodzimy.A zdobytej władzy nie oddamy nigdy..Nasze rządy będą trwały do końca świata i jeden dzień dłużej.
  • ~POdode
    (2013-02-09 11:04)
    Tusk unika rzeczowych rozmów, pracy i wszystkiego co wymaga wysiłku zwłaszcza intelektualnego. Nie unika haratania w gałę, urlopów, wygodnej egzystencji, nagród i premii.
  • ~i tyle
    (2013-02-09 11:59)
    Wziął co dawali, co wynikało z algorytmów, bo Polska jest NAJBIEDNIEJSZYM KRAJEM UNII.
    Potem pozwoli kumplom ROZKRAŚĆ?
  • ~JOW
    (2013-02-09 10:51)
    Aj waj! Co za poświęcenie!!! Po tak ekstremalnej "szkole przetrwania" należy się długi urlop np. w Peru :) Ciekawe czy wśród naszej ekipy bohaterów były też masażystki?

    PRECZ z partio-kracją! Polska potrzebuje demo-kracji!
    Wszystkie partie od lewa do prawa - to organizacje kryminogenne!
    Zbierajcie podpisy za JOW! Jednomandatowe Okręgi Wyborcze!
    Wybierajmy odpowiedzialne osoby, a nie partie/mafie polityczne!
  • ~WIEM DLACZEGO
    (2013-02-09 12:18)
    BO TEN FACET PO HISTORII NIE ZNA OBCEDO JEZYKA, A PO POLSKIEMU NI MOZNA SIE BRUKSELI Z NIKIM DOGADAC. CHYBA TYLKO W OGENCJI TOWARZYSKIEJ Z POLSKA PRACOWNICA.
  • ~śmiechu warte
    (2013-02-09 10:09)
    czyli Tusk siedział na taborecie za Angelą , cichutko popijał red BULA , i się udało. Po takich twardych negocjacjach...prawdziwy mąż stanu...Taki zwykły tusk, nie to co PANI Merkel i PAN Cameron...po co on w ogóle pojechał , szkoda kasy na bilety i red bula
  • ~apis
    (2013-02-09 09:40)
    Poranny jad wylany na Tuska. Cokolwiek by nie zrobil to zle. Z wami psiaki to czysty obled. :) Inaczej, niz w kategorii moherow nie mozna was traktowac. Mamy wynegocjowane sporo kasy (303,6 mld), wiec tylko sie cieszyc, ze w kraju beda nowe inwestycje, infrastruktura. Po co jady od rana? :)))