Niesiołowski o Holland: Nie obchodzi mnie Polska, tylko córunia lesbijka

| Aktualizacja:

Niezwykle ostry atak Stefana Niesiołowskiego na Agnieszkę Holland. Wszystko przez słowa wypowiedziane przez reżyserkę po odrzuceniu projektów ustaw o związkach partnerskich. Polityk PO stwierdził, że Holland nie interesuje Polska, a tylko "córunia, która jest lesbijką". Jego zdaniem reżyserka przestała już być autorytetem.

wróć do artykułu
  • ~BRUDNY
    (2013-03-06 01:33)
    No popatrzcie na niego - wykapany BELZEBUB
  • ~DZIDZIUS PARYZ
    (2013-02-21 01:38)
    NIE NAWIDZE TEGO PALANTA OD MOTYLI --ALE DZIS DAJE MU SZUFLE CHYBA JEDYNY KTORY COS MONDREGO POWIE RAZ W ROKU UKLONY DLA NIESIOLA I POZDRO Z PARYZA
  • ~Medix
    (2013-02-21 01:28)
    Co do Agnieszki Holland - to nie ma się co nad tym tematem rozwodzić!
    Powiem krótko:

    Żyd jest w takim samym stopniu i w ten sam sposób obywatelem kraju, w którym akurat mieszka, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta!

    Taki quiz:

    - Czy chcesz, żeby twój tasiemiec był twoim prezydentem?
    Albo premierem...?
    Albo ministrem...?

    - Poproszę o inny zestaw pytań.

    Niech pan nawija dalej, panie Niesiołowski!
  • ~TZ
    (2013-02-20 10:12)
    No. Jest dobrze. Wreszcie zaczynają zabawy we własnym gronie.
  • ~JAAA
    (2013-02-20 08:12)
    Bardzo dobrze powiedział W Pl nie ma miejsca dla zboczeńców!!!
    Nie chcecie to PiS was popieści hehe
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2013-02-20 08:05)
    Kto obroni Polske przed TW Niesiolowskim, KTORY DONOSIL NA SWOJA NARZECZONA. W jednym ten szalony nienawistnik ma racje Holland mysli
    o swojej coreczce, mozna tez dodac ze inny niby autorytet salonu i ukladu Holdys mysli o swoim synalku ,ktory POdobno ma POmysla jak skierowac mysli mlodziezy w kierunku jedynej slusznej opcji POlitycznej. Skarzy sie Pan Holdys
    w "rezimowych" mediach ze nikt nie ma POsluchu dla wiekoPOmnych POmyslow synalka, aby mu "lans" umozliwic i zbawic POlska mlodziez.
    Dziwne jest to ze ci "mlodzi wyksztalceni" nie kumaja o co Holdysom,Hollandom,
    itp,.. chodzi!!! Dobrze ze Niesilowski wie, no coz on zawsze wiedzial z kim jest
    mu PO drodze,-zaprzaniec jeden!!!
    Na POhybel zaprzancom,-i ich autorytetom!!!
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2013-02-20 08:03)
    Kto obroni Polske przed TW Niesiolowskim, KTORY DONOSIL NA SWOJA NARZECZONA. W jednym ten szalony nienawistnik ma racje Holland mysli o swojej
    coreczce, mozna tez dodac ze inny niby autorytet salonu i ukladu Holdys mysli
    o swoim synalku ,ktory POdobno ma POmysla jak skierowac mysli mlodziezy
    w kierunku jedynej slusznej opcji POlitycznej. Skarzy sie Pan Holdys
    w "rezimowych" mediach ze nikt nie ma POsluchu dla wiekoPOmnych POmyslow synalka, aby mu "lans" umozliwic i zbawic POlska mlodziez.
    Dziwne jest to ze ci "mlodzi wyksztalceni" nie kumaja o co Holdysom,Hollandom,
    itp,.. chodzi!!! Dobrze ze Niesilowski wie, no coz on zawsze wiedzial z kim jest
    mu PO drodze,-zaprzaniec jeden!!!
    Na POhybel zaprzancom,-i ich autorytetom!!!
  • ~jorry123
    (2013-02-20 08:03)
    jak żadko kiedy, ale tym razem z Niesiołowskim się zgadzam w 100%. Dobrze powiedział!
  • ~BUL
    (2013-02-20 06:25)
    Brawo, Stefan w tym temacie ma rację!!!
  • ~ZNIESMACZONY
    (2013-02-20 03:14)
    TUTAJ NIESIOŁOWSKI POKAZAŁ PRAWDZIWĄ FASZYSTOWSKĄ I ANTYSEMICKĄ MORDĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.
  • ~Polon
    (2013-02-20 01:49)
    Wypowiedzial swoja opinie, do ktorej ma prawo.

    Holland tez sie nie patyczkowala w swoim wywiadzie.

    A to, ze jej corka jest lesbijka a nawet to, ze Holland jest lesbijka to nie jest zaden wstyd czy tajemnica.
  • ~Irlandczyk tuska
    (2013-02-19 23:33)
    jak długo ten psychol będzie obrażał polaków
  • ~Iron Beret
    (2013-02-19 23:04)
    Gdzie do diabła jest smycz!!! Znowu bydlak się zerwał.Stefan! Wracaj do budy! Już!
  • ~Karen
    (2013-02-19 22:47)
    Jestem zszokowana słowami Pana Niesiołowskiego. Ja też już nigdy nie zagłosuję na Platformę Obywatelską, mimo, że ta wypowiedź wprost mnie nie dotyczy (nie jestem lesbijką, nie mam córuni lesbijki, nie jestem transeksualistką itd). Pani Agnieszko, jestem po Pani stronie!
  • ~WOLF
    (2013-02-19 22:39)
    TUTAJ TEN GRYZOŃ ZE SZCZEPU SZCZURÓW POSPOLITYCH ,W TEJ SPRAWIE MA AKURAT RACJĘ , JEDYNĄ RACJA W SWOIM SPODLONYM ŻYCIU
  • ~zuzia
    (2013-02-19 22:10)
    niesiol to krzyżówka bulteriera z suką rotwailera
  • ~donek
    (2013-02-19 22:00)
    Stefan w tym temacie ma rację.
  • ~Edwio
    (2013-02-19 21:38)
    NiesiołoCham kontra idiotka, a żryjceie się.
  • ~emeryt
    (2013-02-19 21:09)
    Ale żeby tak swój swojego? Nie rozumiem.
  • ~OBSR-WA-WA
    (2013-02-19 21:01)
    Skoro tzw. normalni inaczej , mogą zawierać śluby, adoptować dzieci, - to ja mogę wziąć ślub z moim ukochanym psem. Bardzo GO kocham. Dzieciom na pewno zapewnimy CIEPŁY DOM.
    Pozdrawiam Sejmowych idiotów.