Niesiołowski o Holland: Nie obchodzi mnie Polska, tylko córunia lesbijka

| Aktualizacja:

Niezwykle ostry atak Stefana Niesiołowskiego na Agnieszkę Holland. Wszystko przez słowa wypowiedziane przez reżyserkę po odrzuceniu projektów ustaw o związkach partnerskich. Polityk PO stwierdził, że Holland nie interesuje Polska, a tylko "córunia, która jest lesbijką". Jego zdaniem reżyserka przestała już być autorytetem.

wróć do artykułu
  • ~julka
    (2013-02-19 15:14)
    Brawo Stefan ! . Powiedziałeś cała prawdę o lesbach i PiS. Jedyną siłą równowagi jest Platforma ! Dlatego na Ciebie głosuję!.
  • ~bulba
    (2013-02-19 13:42)
    Pani i Pan na śmietnik społeczeństwa i historii..
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-02-19 16:35)
    To niesamowite...PO raz pierwszy ten wykształcony CHAM...POwiedzial cos z sensem
  • ~PYTANIE
    (2013-02-19 16:12)
    A GDZIE SĄ CI OBROŃCY POKŁOSIA PLATFORMERSKIE GWIAZDY -ŁUKASIEWICZ-OLBRYCHSKI-OPANIA -STHUR-WAJDA-KUTZ-MILCZA BO TO SZCZEKA PIES Z ICH HODOWLI
  • ~r46
    (2013-02-19 16:07)
    Paweł Kukiz zbiera podpisy na okręgi jednomandatowe obiecane przez PO 5 lat temu.Wtedy takiemu panu niesiołowskiemu byśmy mogli już podziękować.
  • ~ddf
    (2013-02-19 16:08)
    obserwowałem te wypowiedzi w TVP info, to jakiś spieniony szaleniec, sprawia wrażenie jakby bronił stada platformerskich baranów i był gotów zagryźć każdego kto do tego stada się zbliży, albo z niego spróbuje się oddalić.
  • ~Rozsądny
    (2013-02-19 16:14)
    Panie Niesiołowski weź pan wyhamuj troszkę obrażając jednego wyborcę który upomniał się o swoje obrażasz pan wielu innych .I należy uświadomić sobie smutną prawdę że tak naprawdę tylko dzięki PiS owi tkwicie jeszcze na stanowiskach . Proponował bym więcej rozsądku.
  • ~Polak,
    (2013-02-19 16:18)
    tak sie zachowujje platforma ,z zglownym szczekaczem niesilowski straszny , nie wiem coto wogole jest ,jakis ??? jak moze cos takiego reprezentowac Nasz kraj ,takie foty tego czegos powiesi na kazdym skrzzowaniu, tusk na to zezwala onpodobno wlczyl , dla siebiei innych cwaniakow
  • ~ALA
    (2013-02-19 16:18)
    CÓŻ TRAGICZNEGO MUSIAŁO SIE STAC ZE NAGLE NIESIOŁ MOWI PRAWDĘ A NA DODATEK WYGLADA NA WASZYCH ZDJECIACH JAK WYGLADA
  • ~misz
    (2013-02-19 16:18)
    O Niesiołowskim szkoda mówić. A Holland się doczekała. Tak wiernopoddańcza była w stosunku do Tuska i Platformy.
  • ~boa
    (2013-02-19 16:25)
    i to ma byc postac, ktora podobno walczyla z komuna. smiac mi sie chce, a nawet rzygac. jesli tacy politycy o tak niewyparzonych gebach nas reprezentuja, to my obywatele, ktorzy ich wybralismy jestesmy baranami. w d...pie z tym wszystkim
  • ~Pisdzieli
    (2013-02-19 16:25)
    Brawo p.Stefanie oby tak dalej glosowal na was jako partie nowoczesna ale nie ma zadnej roznicy miedzy wami a pisiorami wiec ojego glosu juz nie macie i zycze wam przegranych wyborow
  • ~mysz
    (2013-02-19 16:28)
    A co na to pismaki z tvn u czy Tomcio Lisek ?! POpaprańcy potrafią tylko widzieć wszystko co złe w innych niż własne ugrupowaniach politycznych a takiego oszołoma i pieniacza jak Niesiołowski chronią i tytułją gfo profesorem. Profesorem chyba chamstwa, bo wykształcenie to ma wysokie ale kulture na poziomie nizej podstawowej.ka
  • ~Jerzy53
    (2013-02-19 16:30)
    Ja nie rozumiem -Kto jest za to odpowiedzialny, kto steruje i jaki cel mają media, w pokazywaniu idiotów i skrajnego debilizmu niektórych osobników takich jak ten niesiołowsi, palikot, kutz, czy grodzka ? Dlaczego takie postawy nie są karane, a ci ludzie(?), nie zaznają opieki psychiatrów i odosobnienia w dobrze strzżonych "sanatoriach" , tylko idąc w świat psują renomę i dobre imię obywateli naszego kraju.
  • ~ego
    (2013-02-19 16:31)
    Może potrzebna jakaś akcja - hamowania chamowania ;-)
  • ~Cosa_Nostra
    (2013-02-19 16:33)
    Niesioł ??? Łomem i do gazu.
    Dlaczego nie zginał w centrum Łodzi
    zamiast Mateusza ???
  • ~do:POlon
    (2013-02-19 16:36)
    Na próżno się wysilasz. Ten osobnik i tak ignoruje twoje wyrazy uwielbienia. Będzie się POdlizywał w czasie wyborów. A ty się dasz nabrać.
  • ~jan
    (2013-02-19 16:05)
    To zdjęcie jest lepsze niż komentarz,
  • ~nuk
    (2013-02-19 16:37)
    nie wypuszczac na ulice zalozyc mu kaganiec bo pogryzie.
  • ~melba
    (2013-02-19 16:39)
    Szan. Pani/Pan PRECZ. Szef PO sam sobie dobierał współpracowników, on tworzył także listę posłów PO, tak więc jaki pan - taki kram. Natomiast pani Holland już dawno powinna wziąć panią Szczukę (bo jak oświadczyła - w Polsce czuje się zagrożona) pod rękę i ze swoimi pobratymcami czym prędzej wrócić do SWOJEGO RODZINNEGO kraju. Pan St. Nusselbaum pewnie na to namówić się nie da. Gdzie bowiem będzie jemu i jemu podobnym lepiej niż w PRL-bis? - póki co zwaną III RP.