Tusk przeprasza Holland za Niesiołowskiego

| Aktualizacja:

Przepraszam Agnieszkę Holland za niedopuszczalną ekspresję, jakiej użył Stefan Niesiołowski - powiedział na konferencji prasowej Donald Tusk. Premier przyznał, że nie rozumie, dlaczego poseł PO sięgnął po takie słowa. Szef rządu pozwolił sobie jednak na jedno małe "ale".

wróć do artykułu
  • ~BRUDNY
    (2013-03-06 01:21)
    A ja przepraszam za trzęsienie ziemi u sąsiada w sypialni
  • ~BeRu
    (2013-02-21 10:43)
    Jak premier rządu może za kogoś przepraszać jakąś niby wpływową babinę, która za pieniądze polskiego podatnika zrobiła karierę miernej reżyserki i scenarzystki i poza tym wyniosła się do Francji, a nieproszona pyszczy w Polsce.
  • ~Mark Twain
    (2013-02-21 08:54)
    Prawda ze okreslenie: "niedopuszczalna ekspresja" brzmi o wiele lepiej niz :niedopuszczalne chamstwo"?
    A przeciez w tym przypadku to to samo.
    Bogaty w okreslenia jest jezyk polski.
  • ~edek60
    (2013-02-21 06:46)
    Panie Tusk,kto pozwolił panu przepraszać w imieniu p.Niesiołowskiego.Dostał pan zgodę.
  • ~tyle na temat
    (2013-02-21 01:34)
    W PO to wlasnie takich jak Niesiolowski chamow w bialych kolnierzykach jest multum. To widac ,slychac i czuc.
  • ~van rompuy
    (2013-02-21 01:00)
    Ores must hang the eggs on the hook.
  • ~Rodak
    (2013-02-21 00:17)
    A na dodatek piszecie gwałcąc zasady polszczyzny. Żal. Po co te szkoły?
    Masakra.
  • ~Rodak
    (2013-02-21 00:14)
    Kloaka się robi z tych komentarzy. Myślałem, że tu się powinno wymieniać uwagi, myśli, spostrzeżenia... Ale wymieniacie się w większości plugawymi, nic niewnoszącymi inwektywami (trudne słowo). Zatem uciekam. Pławcie się w tym z radością - życzę miłej kąpieli.
  • ~narodowiec
    (2013-02-20 22:22)
    ten fiiut bez honoru przeprasza za swoich przydupasów, może zacznie przepraszać polaków za swoje chamstwo , debilizm, oraz chęć realizacji założeń swojego wujka - całkowitej likwidacji polaków. szwaba mamy na wysokich fotelach, potomka hitlerowca. KONIECZNIE TRZEBA WYJŚĆ NA ULICĘ I WYWIEŹĆ TYCH ZŁODZIEI NA WYSYPISKO.
  • ~Kaziu
    (2013-02-20 21:52)
    RODACY,

    nie dajcie sie POdpuszczac Debilnymi tematami.
    Kabareciarska POlska tzw.prasa milczy, a to bylo juz w poniedzialek, jak Bulgarzy POgonili i wywiezli na taczkach caly rzad prezydenta Boiko Borissowa oraz jego ministrafinansow Simeona Djankowa.
    TO SA TYLKO TEMATY ZASTEPCZE DLA WAS !!
    Wezcie przyklad z Bulgarow, ktorzy nie zawahali sie POgonic LUMPOW Dywersantow, a Wy dalej kopiecie gale i grylujecie.
    Od prawie 10 dni sa wielkie protesty w Bulgarii, a tzw.POlska Prasa uPOrczywie MILCZY !!
    Kiedy Wy zrobicie POdobnie - dla naszej Ojczyzny !??
  • ~wanda
    (2013-02-20 21:50)
    zkoda ,że Tusk nie przepraszał L.Kaczyńskiego za obrzydliwe ataki i obelgi przez Niesiołowskiego !!! oraz Tusk powinien przeprosić
    POlaków za obietnice nie spełnione okłamywanie i doprowadzenie podziału narodu !!
  • ~-
    (2013-02-20 21:03)
    Ty lepiej przeproś Polaków cwaniaczku .
  • ~Bulgar
    (2013-02-20 21:01)
    ~Polak z Norwegii2013-02-20 18:06
    RODACY,

    nie dajcie sie POdpuszczac Debilnymi tematami.
    Kabareciarska POlska tzw.prasa milczy, a to bylo juz w poniedzialek, jak Bulgarzy POgonili i wywiezli na taczkach caly rzad prezydenta Boiko Borissowa oraz jego ministrafinansow Simeona Djankowa.
    TO SA TYLKO TEMATY ZASTEPCZE DLA WAS !!
    Wezcie przyklad z Bulgarow, ktorzy nie zawahali sie POgonic LUMPOW Dywersantow, a Wy dalej kopiecie gale i grylujecie.
    Od prawie 10 dni sa wielkie protesty w Bulgarii, a tzw.POlska Prasa uPOrczywie MILCZY !!
    Kiedy Wy zrobicie POdobnie - dla naszej Ojczyzny !??

    Polacy - to wszawa nacja , nie to co Bulgarzy.. ot i cala tajemnica!
  • ~szalom
    (2013-02-20 20:11)
    Najarana maryska zdeklarowana zydowka (ale zdeklarowana dopiero przed obradami amerykanskiego jury przeznajacego Oskary) ktorej corka jest lezbijka... jak dla mnie to zaden autorytet i moze sobie wogole nie glosowac, wyjechac do Izraela i tam sprobowac opychac te swoje cieniutkie filmy.
  • ~Nowak w-wa
    (2013-02-20 19:46)
    i prawde powiedzial o tej lizbijce ,przeciez nie mozna to inaczej nazwac jak zboczona wstretna tlusta baba,a ta stara to powinna uwazac na swoja niewyparzona morde,bo to jest polityka a nie oszustwo i nikt tej baby miotly z corunia lizbijka nie powinienm przepraszac,mamuska chce zeby corus lizbija sie wdala w zwiazek formalny,a moze i ta stara krowa tez jest lizbija
  • ~taka prawda
    (2013-02-20 19:43)
    "
    Tusk przeprasza" ty tusku nie przepraszaj, ty **********
  • ~pkp
    (2013-02-20 19:42)
    a co Niesiol niemowa, czy moze potrafi tylko bluzgac
  • ~rakarz
    (2013-02-20 19:30)
    Myślę że może uwiąże Go na łańcuch???
  • ~internautka50+
    (2013-02-20 19:04)
    Tłumaczył, że nie jest jego rolą wychowywanie posłów, zwłaszcza posiadających taki bagaż doświadczenia jak Stefan Niesiołowski.

    A mnie się wydaje że p Niesiołowski ma na swoim koncie duży bagaż z jadem , że jeszcze będzie pluł bo ten typ tak ma.
  • ~zaPOcona Gęba
    (2013-02-20 18:22)
    nie dopuszczalna ekspresja to po góralsku zwykłe KURE... wo