Tusk przeprasza Holland za Niesiołowskiego

| Aktualizacja:

Przepraszam Agnieszkę Holland za niedopuszczalną ekspresję, jakiej użył Stefan Niesiołowski - powiedział na konferencji prasowej Donald Tusk. Premier przyznał, że nie rozumie, dlaczego poseł PO sięgnął po takie słowa. Szef rządu pozwolił sobie jednak na jedno małe "ale".

wróć do artykułu
  • ~1963
    (2013-02-20 14:09)
    Ty Rudy H...ju, a innych których lżył ten łachudra nie zamierzasz przeprosić?
  • ~JAN
    (2013-02-20 14:19)
    TA KREATURA NIESIOŁOWSKI PAPLE JUŻ BEZ OPAMIĘTANIA CO TYLKO MU SLINA NA OZOR PRZYNIESIE ALE TO DOBRZE BO ZACZYNA UBLIŻAĆ JUŻ SWOIM WIERZYCIELOM TYM,KTÓRZY DO NIEDAWNA WYDŁUBALIBY OCZY KRYTYKUJĄCYCH PO !!!
  • ~haj
    (2013-02-20 14:22)
    wściekły pies POdopolejów
  • ~Olek
    (2013-02-20 14:23)
    Panie premierze, niech wasza mowa będzie tak, tak, nie nie. Dlatego proszę przestać stosować eufemizmy w stylu "niedopuszczalna ekspresja" i zacznie nazywać to po imieniu. Prawda jest zaś taka, że poseł Niesiołowski, to po prostu zwykły cham. Taki sam cham jakim jest pan Palikot i jeszcze kilku innych posłów PO, których pan wystawiał i wystawia na pierwszą linię walki z PiS.
    Zapmina pan jednak, że ci ludzie są chamami nie tylko w stosunku do ludzi PiS, ale także i w innych sytuacjach.
  • ~obserwator
    (2013-02-20 14:24)
    Od dawna wiadomo że Tuskowi jest potrzebny taki pluj jak Niesiołowski!!!..
  • ~tuskomatoł
    (2013-02-20 14:25)
    A kiedy przeprosiny rodzin ofiar smoleńskich i prezesa Kaczyńskiego?
  • ~Won z Tuskiem
    (2013-02-20 14:26)
    Z tego tumanowatego Pilkarzyka jednak kawal cynicznej gnidy. Nigdy nie przepraszal za Niesiolowskiego, kiedy ten charkal na ludzi z PiS-. Mam nadzieje gnido, ze zgnijesz w wiezieniu, jak PiS przejmie wladze
  • ~BKJan
    (2013-02-20 14:28)
    Niesiołowski używał gorszego slownictwa i premier nie przepraszał,tym razem poszło o znaną osobę,która POpierała PO,która ma wg.Niesiołowskiego-"córunie lesbijkę"...musiał więc coś powiedzieć,zwłaszcza,że przygotowują ustawę o zwalczaniu" mowy nienawiśći"...
  • ~Francopilot
    (2013-02-20 14:34)
    te sprawy niebawem się ureguluje,będzie ustawa o zwalczaniu mowy nienawiści,jest już zespół Boni M,który będzie wskazywał winnego...w przypadku"niedopuszczalnej ekspresji" czy "stalinowskich metod"-kwestię rozstrzygnie sędzia Tuleya.
  • ~Edward Sopot
    (2013-02-20 14:36)
    No fakt
    Pani Holand ma się czym pochwalić !
    Córka ...jak marzenie
    a zięć !
    To dopiero , jestem pełen podziwu
  • ~premia
    (2013-02-20 14:37)
    Ha szef przeprasza za kogos za nisko sie kłania im. wyp,,, go tyla juz było a on sie ich boi raczej.
  • ~zum
    (2013-02-20 14:38)
    Ale baba z Radomia powiedziała że premie były zgodne z regulaminem!
  • ~Niebywałe chamstwo niesiołowskiego
    (2013-02-20 14:40)
    Herr Thusk
    Jeszcze przeproś panią Stankiewicz za swojego nadwornego chama - damskiego boksera (mówiąc boksera mam na myśli psa, bo ubliżyłbym sportowcom)
  • ~Gość
    (2013-02-20 14:41)
    "zwłaszcza posiadających taki bagaż doświadczenia" ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-20 14:41)
    Ksiadz o gejach.i lesbijkach

    "Piękna sala z samymi kobietami"

    Co ksiądz Puzewicz napisał na swoim blogu:

    "Miałem taki sen, byłem w niebie. Pan Jezus zaprosił mnie do tradycyjnego obchodu po Włościach Niebieskich. I zobaczyłem. Najpierw była piękna sala z samymi kobietami. Były młodsze i starsze, całkiem szczupłe i nie całkiem szczupłe, z jasnymi włosami i brunetki. Kim są? - zgadywałem. A Pan Jezus, który nadal umie czytać w ludzkich myślach, bez wahania wyjaśnił: "To lesbijki. Moje siostry lesbijki". W drugiej sali, nie wiedzieć czemu różowej, byli z kolei sami mężczyźni, nastoletni i posiwiali, łysi i rozczochrani z bujnymi fryzurami. Już się domyślałem, ale Pan Jezus mnie uprzedził: "Tak, dobrze myślisz, to moi bracia geje!". W trzeciej i czwartej sali, sami już czujecie, towarzystwa były mieszane, damsko-męskie, w trzeciej byli biseksualiści, a w czwartej osoby o niezgodnej z biologiczną tożsamości płciowej (zwane jako transgenderyczne i transseksualne). Uff!

    Pan Jezus nadal czytał w moich myślach i zagadnął z uśmiechem - "Niezgodne z tradycją? I z Pismem Świętym? Wiem, to moja specjalność! Od dwóch tysięcy lat".

    I na koniec wycieczki zapytał: "Zostajesz?". A ja, zgodnie z sumieniem, odrzekłem: "Panie Jezu, gdzie Ty, zawsze i ja!".
    ...
    Dostal po glowie...i usunal...wpis !!
    Wpis na blogu, w którym wieloletni rzecznik zmarłego abp. Józefa Życińskiego ks. Mieczysław Puzewicz pisał o "lesbijkach i gejach w niebie", został usunięty przez samego duchownego. Stało się to dziś po jego spotkaniu z arcybiskupem Stanisławem Budzikiem, metropolitą lubelskim.
  • ~młodzież
    (2013-02-20 14:42)
    Jak "odpowiedzialny " polityk może mówić, że jak dojdzie do władzy decyzję podjęta przez Sejm będzie traktował jako niebyłą!? To jest niebywały skandal - jakby powiedzał ten szkodnik! Dowodzi tym samym, że demokrację ma w poważaniu a liczy się tylko jego zdanie i środowisk, od których jest uzalezniony politycznie, tj. ośrodek toruński. Podobnie wczoraj, zamiast wypowiadać się na mównicy Sejmowej ta menda i szkodnik wylazł na ulice i tam wygłaszał swoje zdanie; to tez skandal a poza tym przywodzi najgorsze skojarzenia.
  • ~wt
    (2013-02-20 14:44)
    Nasz kraj (bo chyba nie państwo) jest w takiej sytuacji jak POsiadacz telewizora który nie może go oglądać, bo nie stać go na prąd, no i jest bezdomny (ale to dla władzy mały problem)
  • ~EmZet
    (2013-02-20 14:46)
    Tusk przeproś polaków za DWORAKA przeproś za słowa, które wypowiedziałeś pod adresem ludzi, którzy na ciebie nie głosowali. Myślę że Tusk już utracił kontakt z rzeczywistością.
  • ~cycaty tomek
    (2013-02-20 14:50)
    Jaroslaw jest Jaroslawa i niech wyjdzie juz z szafy.
  • ~patriota
    (2013-02-20 14:50)
    Tusk jakoś nie raczył nigdy przeprosić elektoratu kiedy to z trybuny sejmowej, czego wcześniej nie było w polskim parlamentaryźmie, nazwał dość niewybrednie wyborców odmiennej opcji politycznej moherami.