Tusk przeprasza Holland za Niesiołowskiego

| Aktualizacja:

Przepraszam Agnieszkę Holland za niedopuszczalną ekspresję, jakiej użył Stefan Niesiołowski - powiedział na konferencji prasowej Donald Tusk. Premier przyznał, że nie rozumie, dlaczego poseł PO sięgnął po takie słowa. Szef rządu pozwolił sobie jednak na jedno małe "ale".

wróć do artykułu
  • ~haj
    (2013-02-20 14:22)
    wściekły pies POdopolejów
  • ~rf
    (2013-02-20 17:02)
    Kiedy Tusku przeprosisz narod za smolensk. p.Błasik, ludzi z Krakowieskiego Przedmiescia, za cytayu Niesioła, obrazajace zwolenników PIS, itd
  • ~r46
    (2013-02-20 17:33)
    Tylko okręgi jednomandatowe na które podpisy zbiera PAWEŁ KUKIZ i tego typu posłów jak niesiołowski zmiecie ze sceny politycznej.
  • ~Wittorio
    (2013-02-20 17:33)
    Pan premier chyba opił się szaleju.Pani Holland ma 100% racji.Przypominam,że przed wyboramy i coś pan nam obiecał i prawie niczego nie dotrzymał.Ówcześni kandydaci na posłów znali program partii, wiedzieli w co sie pchają i jak mają głosowac aby pańskie obietnice były spelnione.Jak więc to możliwe,że na czele z Gowinem 45-ciu posłów zagłosowało przeciw?Gdyby stało sie to u Kaczyńskiego to już byłoby po nich,a pan jest zwykłym mięczakiem.Nic tu nie pomoże chamstwo Niesiołowskiego,który od lat bezkarnie kompromituje PO.Co on w tym sejmie jeszcze robi?Jeśli znudziło sie panu rządzenie niech pan zrezygnuje,a jeśli nie to niech pan się bierze do cholery za robotę.
  • ~ol
    (2013-02-20 17:29)
    Hipokryta. jak lzyl Kaczynskiego, to sie cieszyli.
  • ~babcia klozetowa
    (2013-02-20 17:19)
    kiedy wspierała POmatolstwo była cacy wystarczyła krytyka OBŁUDNIK POSPOLITY HER TUSK VEL SŁONECZKO PERU obraża się jak smarkacz do roboty NIEROBIE
  • ~!!!
    (2013-02-20 17:07)
    Ja sobie też pozwolę na EKSPRESJĘ - jesteś nędznym MATOŁEM najbardziej szkodliwym w dziejach Polski !
  • ~Młoda
    (2013-02-20 17:04)
    Niech jeszcze przeprosi za swoją córunię cwaniarę.
  • ~kecaj
    (2013-02-20 16:52)
    szkoda słow na tych psycholi chcą z nas robić baranów ale sie im to nie uda a tacy ja niesioł.donek.sikor i ta za to odpowiedzą przd nami albo Bogiem
  • ~zaPOcona Gęba
    (2013-02-20 18:22)
    nie dopuszczalna ekspresja to po góralsku zwykłe KURE... wo
  • ~Jam ci to!
    (2013-02-20 16:28)
    Tusek, kiedy przeprosisz za swojego synusia, Józka Bąka? I kiedy podasz się do dymisji?
  • ~asd
    (2013-02-20 16:27)
    Niesiolowski jak zawsze, najpierw palnie, potem mysli, chociaz tego drugiego to juz nie potrafi. Tusk za to bedzie przepraszac za swojego buldoga. Czemu wszystkich Polakow nie przeprosi, kazdego z osobna?
  • ~cytat
    (2013-02-20 16:27)
    "Napiszcie ,ze jestem debilem".Czy to nie jest piekna ekspresja jezykowa w wypowiedzi mlodzienca z establiszmentu?".Jak mowi polskie przyslowie; "jakie drzewo taki klin,jaki ojciec taki syn".
  • ~Mk
    (2013-02-20 16:25)
    Ciekawe skad u Polakow tyle nienawisci o byle g**** ?
  • ~pkp
    (2013-02-20 19:42)
    a co Niesiol niemowa, czy moze potrafi tylko bluzgac
  • ~lis
    (2013-02-20 16:22)
    a kim jest niesiolowski za PRLu sprzedawal brata ateraz znawiazkom mu odplaca ,tyPOwy bandzior
  • ~EGO
    (2013-02-20 16:15)
    Lesba grozi,,wyjadę na zachód"., a jedż nikt nie będzie płakał Niesiołowski miej godność i nie przepraszaj.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-02-20 18:06)
    RODACY,

    nie dajcie sie POdpuszczac Debilnymi tematami.
    Kabareciarska POlska tzw.prasa milczy, a to bylo juz w poniedzialek, jak Bulgarzy POgonili i wywiezli na taczkach caly rzad prezydenta Boiko Borissowa oraz jego ministrafinansow Simeona Djankowa.
    TO SA TYLKO TEMATY ZASTEPCZE DLA WAS !!
    Wezcie przyklad z Bulgarow, ktorzy nie zawahali sie POgonic LUMPOW Dywersantow, a Wy dalej kopiecie gale i grylujecie.
    Od prawie 10 dni sa wielkie protesty w Bulgarii, a tzw.POlska Prasa uPOrczywie MILCZY !!
    Kiedy Wy zrobicie POdobnie - dla naszej Ojczyzny !??
  • ~internautka50+
    (2013-02-20 19:04)
    Tłumaczył, że nie jest jego rolą wychowywanie posłów, zwłaszcza posiadających taki bagaż doświadczenia jak Stefan Niesiołowski.

    A mnie się wydaje że p Niesiołowski ma na swoim koncie duży bagaż z jadem , że jeszcze będzie pluł bo ten typ tak ma.
  • ~precz z PO
    (2013-02-20 16:09)
    Ryży jak będziesz miał takie osiągnięcia jak Holland będziesz mógł zabierać głos.Poza kryciem złodziej z PO nic nie potrafisz nawet malować kominów.Pozdrawiam Bąk