Borowski wybiera Kwaśniewskiego. Ale stawia ultimatum

| Aktualizacja:

Senator Marek Borowski deklaruje poparcie dla Aleksandra Kwaśniewskiego. Stanie ramię w ramię z byłym prezydentem, jeśli ten nie zamierza skończyć na wyborach do PE.

wróć do artykułu
  • ~kibel
    (2013-02-26 18:55)
    berman szef UB kat polaków a ty k...wa gdzie św...nio
  • ~60latek
    (2013-02-26 19:04)
    W Polsce panowie nie macie żadnych,ale to żadnych szans. !
    Leszek Miler się z wami rozprawi i to skutecznie.!
  • ~śmieszek
    (2013-02-26 19:18)
    Aby znaleźć sensację, to trzeba pisać: Kaczyński popiera
    Kwaśniewskiego. Czy to prawda, mniej ważne.
    Tusk p...i też, co mu ślina na język przynosi.
  • ~Gosc
    (2013-02-26 19:20)
    a co to za "wazna" twarz?
  • ~mg
    (2013-02-26 19:24)
    Precz z komuchami!!!
  • ~Stef
    (2013-02-26 19:24)
    na naszych plecach na stołki i przywileje do Brukseli, kogo reprezentują ? Kulczyka i paru nowobogackich snobów z Warszawy, elita : Biedroń, Palikot,kawiorowy Rysio,
  • ~zerro
    (2013-02-26 19:25)
    to on jeszcze zyje .Panie Borowski jestes pan smieszny
  • ~misz
    (2013-02-26 19:26)
    Komuchy przebierają nóżkami, aby jak najszybciej dostać się do koryta. Oni nie mają wstydu.Jeśli Polacy ich poprą, to głupszego narodu nie spotka się nigdzie.Uwłaszczyli się na majątku państwowym, w czasie PRL współpracowali z SB , byli sekretarzami PZPR a dziś najwięksi demokraci.PARANOJA
  • ~sigi
    (2013-02-26 19:32)
    Niech się grupują potomkowie przywiezionych na ruskich czołgach.Łatwiej będzie ich konkurować.
  • ~jaka lewica takie poparcie
    (2013-02-26 19:33)
    jaka to moze byc lewica ktora akceptuje ten dziki kapitalizm niech nazywa sie nawet srak liczy sie ich dzialalnosc a ze ludzie nie wierza tej lewicy czy jakies tam socjal no widac ich niezmieniajace sie poparcie w granicach 10 %
  • ~afe
    (2013-02-26 19:36)
    Cenzor POtomek żyje?
    Panie Szymonie Berman daj Pan sobie i Izaakowi Stoltzmanowi spokój a z Polaków nie róbcie nadal głupich lemingów.
    Idźcie obydwaj do Jewuropy i dajcie nam żyć.
  • ~jewrej
    (2013-02-26 19:39)
    Ilu tych żydów w końcu jest w Polsce, że wygrywają wybory. Chyba, że kręcą lody i mają wyniki już przed wyborami. Serwery Ruskie godzine wcześniej mają chyba wyniki (wg różnicy czasu0 i robią POrządek.
  • ~WOLF
    (2013-02-26 19:40)
    raz sierpem raz młotem my młodzi popędzimy tą starą czerwoną hołotę , UWAGA!! UWAGA!!! CZERWONA hołota się integruje .
  • ~Wirus_PZPR
    (2013-02-26 19:41)
    Jak ja was k urwy nienawidzę
    I jak ja wami k urwy gardzę
    Jak ja się za was k urwy wstydzę
    Gdy za granicę czasem zajrzę

    Jak ja się wami k urwy brzydzę
    Jak ja was dobrze k urwy znam
    Jak ja się bardzo ludziom dziwię
    Którzy wybrali taki chłam

    To wszystko czego się dotkniecie
    Od razu obracacie w pył
    Szarańcza przy was to jest bajka
    Bo cały kraj już zgnił

    Rozpasłe mordy, krzywe ryje
    Ku restwo wszędzie tam gdzie wy
    Jak ja was k urwy nienawidzę
    Jak do was bym z kałacha bił

    A nawet jak wam plunąć w twarz
    To wy mówicie że deszcz pada
    J ebana wasza partia mać
    Co mi ojczyznę okrada

    Nadejdzie kiedyś taki czas
    Za wszystko k urwy zapłacicie
    W helikoptery wsadzą was
    I nigdy już tu nie wrócicie
  • ~ii
    (2013-02-26 19:43)
    Tylko kto chce takich reprezentantów zarówno w kraju jak i za granicą.Mieli swój czas , do czego doprowadzili to teraz widać w kraju.Nigdy więcej nie głosujcie na tych oszustów .
  • ~wiele bny
    (2013-02-26 19:43)
    gadajace głowy a efekty takie jak w koścciele
  • ~der
    (2013-02-26 19:50)
    Ustawowo powinni być zmuszeni do powrotu do nazwisk rodowych i walczyć o dwa miejsca dla mniejszości w sejmie a nie do PE.
  • ~sandoval
    (2013-02-26 20:00)
    Miller jest " nieomylny" i niereformowalny, a to dla lewicy oznacza status oparty na dogmatach wodza, czyli de facto autorytaryzm i populizm, co jest sprzeczne z postępem społecznym., podstawowym celem lewicy.
    Palikot zdecydowanie lepiej widzi problemy ogłupianego społeczeństwa , lecz sama żarliwość to za mało, liczy się styl. U Palikota jest on denny i im wcześniej to zrozumie tym większe szanse na demontaż, kolesiostwa dołującego postęp. Mimo różnych niepochlebnych etykietek, autorytet i talent A. Kwaśniewskiego jest bardzo ważnym katalizatorem odgłupiania narodu.
  • ~POdode
    (2013-02-26 20:00)
    Te stare wredne czerwone komuchy nie mają hamulców. Prą do brukselskiej kasy bez opamiętania. Miejmy nadzieję, że się pożrą.
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2013-02-26 20:00)
    TE STARE PZPR - OWSKIE SZMATY NIE MAJA ZA GROSZ HONORU I PRZYZWOITOSCI !! ROZKRADLI POLSKE ZNISZCZYLI ZYCIE MILIONOM POLAKOW A TERAZ ZNOWU PCHAJOM MORDY DO KORYTA . ..ZA TO CO ZROBILI POLSCE I POLAKOM POWINNI POSZUKAC MOCNYCH GALEZI I SIE POWIESIC (ZBIOROWO )