Miller wypomina Kwaśniewskiemu Charków

| Aktualizacja:

Na linii Leszek Miller - Aleksander Kwaśniewski zaczyna iskrzyć. Szef SLD wypomina byłemu prezydentowi incydent z Charkowa jeszcze z 1999 roku, po tym jak ten nie zdecydował się tworzyć z nim wspólnych list do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~Maria
    (2013-03-03 22:57)
    To tylko taka świnia jak tow. Miller wypowiada się tak o swoich kolegach.
    Teraz Pan widzi Panie Kwaśniewski, że dobrze Pan zrobił odchodząc od Millera
    - to sami powinien zrobić Pan Kalisz.
  • ~M Miki
    (2013-03-01 16:04)
    W tych latach był mocny bimber u RUSKICH nie mógł sie nie nie taczać KWAŚNIAK TO WSZYSTKO MU SMAKUJE ALKOCHOLIKI TAK MAJĄ
  • ~nic oprocz
    (2013-02-28 21:47)
    re gwto2013-02-28 06:29
    I co dzis pozostalo z tego "pomanczowego bagna"?? Wlacznie z "demokrata" Kwachem "lubisobiewypic"?? Tak, g...
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-02-28 14:30)
    Matoł "Warszawiak" natęża swój ciasny, nietolerancyjny umysł i pluje. Co to za dziwoląg? Jakiś pseudosocjolog z Budy Ruskie,j z kompleksami? Nie dość, że głupiec, to jeszcze pełen nienawiści. Typowy przeciwnik PIS-u. I jak widać - zwolennik czerwonych, pijanych wieprzy.
  • ~Miki
    (2013-02-28 11:03)
    Aż to z tego Millera donosiciel!!! Jak za komuny, aparatczyk donosi uprzejmie na swojego znajomego, dla własnej korzyści. Obrzydlistwo!
  • ~Edward Sopot
    (2013-02-28 09:04)
    No p Kalisz

    Kwasniewski faktycznie wiele zrobił dla Polski

    n.p. ratyfikował konkordat ...który później umożliwił kosciołowi rożne przekręty z gruntami

    No faktycznie komunista szef ZMS u i niedokończony magister
    No bogata historia , tyle że, niezbyt chwalebna !
  • ~Azalisz
    (2013-02-28 08:53)
    Kalisz, podobnie jak Neron robi z siebie Boga
  • ~sokular
    (2013-02-28 08:48)
    Te ostatnie Jego konferencje prasowe w swej treści są tak mądre ,że aż głupie-zwłaszcza strategicznie zgubne.
  • ~tola
    (2013-02-28 08:30)
    Obłuda tego pana jest przeogromna. Dzisiaj, kiedy szorstkość przyjaźni" nabrała wyjątkowo drastycznych rozmiarów, postanowił przypomnieć stare wydarzenia. Dobre i to lepiej późniono niż wcale, mówi staropolskie przysłowie. Późno by wcale nie nastąpiło gdyby "szorstkość" nie wzrosła.
    "Ochrona" przyjaźni nie była powodowana poczuciem "dobra honoru państwa" ale ochroną interesów własnej formacji. W przeciwnym razie, to drastyczne zachowanie powinno być OPUBLIKOWANE od razu i to byłoby dbanie o dobro państwa. Zresztą nie tylko ten grzech kandydat na prezydenta miał na sumieniu. Wiedział o tym Miller i nie tylko. Media milczały, oszukiwały społeczeństwo. Nigdy by nie był wybrany gdyby media ten "obecnie uczciwy" pan milczał.
  • ~marian
    (2013-02-28 07:28)
    Do tego rowu wrzucić - obydwu grubasów i rów się zasypie sam?
  • ~gromada
    (2013-02-28 07:13)
    Kalisz bedzie musiał zmieni ć nazwisko na Kutno
  • ~NADZIEJA
    (2013-02-28 06:57)
    jakie to szczęście, że znowu z rana patrzy na mnie RYJ LESZKA
  • ~gwto
    (2013-02-28 06:29)
    Zmarły prezydent Lech Kaczyński powiedział kiedyś, że były preezydent Aleksander Kwaśniewski ma nie kwestionowany wkład w pomarańczową rewolucję na Ukrainie i o tym należy też pamiętać.
  • ~KAZ
    (2013-02-28 06:13)
    re,WARSZAWIAK 22.22 Słoiki przywiozłeś ze wsi? Nie wyjadaj z tych słoików tak często, bo ci na mózg pada.
  • ~Awatar
    (2013-02-28 05:36)
    Kretyństwo wypowiedzi beniaminka mediów, a w zasadzie "Mędiów" Rysia K. jest ogromne. Długo żyję, ale nie słyszałem żeby "rów narastał". Rów może się pogłębiać, powiększać, ale narastać, toż to nowa forma i jak zwykle coraz głupsza!. A Kwaśniewski? Kwaśniewski to jak mówił kiedyś Marszałek Piłsudski: "Kury szczać prowadzać, a nie zajmować sie polityką". Urządził Polaków, jako prezydent czterema reformami wprowadzonymi wbrew opinii doradców i ludzi działających w interesie Narodu, razem z tym pokraką Buzkiem. Potem podpisał haniebny konkordat, a sam k...a ma wypasioną emeryturę i zaczyna mieszać w chwilach przetrzeźwienia. Do lasu, na gdzyby, żeby go ludzkie oczy nie widziały, a nie do Europarlamentu, gdzie z Siwcem będą całować ziemię, parodiując, no w łaśnie kogo teraz będą parodiować te pajace?
  • ~beret
    (2013-02-28 01:35)
    Miller nie "wypomina" tylko przypomina - a Polakom niestety wiele wiele rzeczy i faktów trzeba przypominać non-stop...
  • ~hihihihi
    (2013-02-28 01:14)
    lesio mial z adasiem pozycje 6x9 ;)
  • ~homo politbiuro
    (2013-02-27 23:43)
    Leszku, czy Adaś jest gejem? Te zdjęcia mogą ich pogrążyć, rozumiesz, że trochę wypili.
  • ~Paligniot
    (2013-02-27 23:25)
    Wybierali alkoholika na prezydenta wybiorą i na pOsła do eU parlamentu, ot popijająca, zdegenerowana ciemnota
  • ~vipis
    (2013-02-27 23:13)
    Z Millera to zaden lider na lewicy, znow sie szmaci sugerujac, ze sa tez inne zdjecia A.Kwasniewskigo z Charkowa. To co zrobil w Charkowie Prezydent jest skandaliczne, ale haniebnym czynem jest wykorzystywanie tego w walce politycznej przez Millera. Widac, ze Miller zbliza sie do "zera". a przeciez ZERO wsrod politykow juz jest, co kiedys Miller obwiescil na komisji sejmowej.