Miller wypomina Kwaśniewskiemu Charków

| Aktualizacja:

Na linii Leszek Miller - Aleksander Kwaśniewski zaczyna iskrzyć. Szef SLD wypomina byłemu prezydentowi incydent z Charkowa jeszcze z 1999 roku, po tym jak ten nie zdecydował się tworzyć z nim wspólnych list do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~zeta
    (2013-02-27 14:59)
    Pan Kwaśniewski ma szczęście, że Miller nie znał go w okresie wód płodowych, bo też mógłby mu coś wypomnieć. Ot SL-owska kultura!
  • ~Agata55
    (2013-02-27 15:02)
    Gdzie Pana dobry styl, Panie Miller ???
  • ~Ha,ha,ha,ha.
    (2013-02-27 15:11)
    Ale miodzio sie leje na moje serce jak się czerwona stalinowska i faszystowska zaraza za głowę bierze. Stawiam na Millera. Urwij Leszek temu czosnkowi Kwaśniewskiemu szczypiorek.
  • ~gosc
    (2013-02-27 15:12)
    Panie Miler czy ma pan cos z glowa
  • ~syzyf
    (2013-02-27 15:13)
    A jednak p. poseł Miller okazał się szeregowym politrukiem.Dopieprzyć staremu towarzyszowi. Przypomnieć,że Kwach kiedyś w Charkowie był pijany. Może się uda skompromitować dzisiejszego przeciwnika politycznego. Zapytajmy Millera,co robił w Samoobronie? Żądza władzy, czy może mamony, zaślepia starego towarzysza? Pozwólmy mu odpocząć spokojnie na wysokiej emeryturze! Wybory blisko.
  • ~lopez majonez
    (2013-02-27 15:13)
    A schlanie się jak świnia to eleganckie ? Zalanie się w trupa zamiast uczcić bohaterów? W sumie dziwnie potomek katów ma się smucić nad grobami ofiar?
  • ~ajax
    (2013-02-27 15:13)
    To towarzysz Kalisz ordynarnie i bezczelnie łgał wtedy o "urazie goleni prawej", a tymczasem Kwachu był nawalony niemal do nieprzytomności.Komunista pijany na grobach pomordowanych przez ruskich.Zwykłe bydle z Kwacha i tyle!!!
  • ~racja
    (2013-02-27 15:15)
    ten go sierpem -ten go młotem- takie WC-dwa zera
  • ~kwa kwa
    (2013-02-27 15:16)
    Takie to są te nasze "elity".
  • ~dozorca w domu Grasia
    (2013-02-27 15:17)
    a my i tak pamiętamy i Charków i ziemię kaliską i chorobę filipińską i próby zagłuszenia się nie udadzą - będziemy przypominać
    Rożenkowe pieskowanie u Urbana też pamiętamy
  • ~Rabatka
    (2013-02-27 15:17)
    Leszek w GOLEŃ KWACHA, W GOLEŃ GO. Nie daj się w wała przez parcha robić.
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-02-27 15:18)
    Niech sie zra. Przy okazji dowiemy sie, jakie z nich gnidy i kanalie.
  • ~mariolka
    (2013-02-27 15:19)
    Prawdomówność to glówna cecha wszystkich czerwonych. Tamten incydent to był po prostu "pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej". A żadnych więzień CIA w Polsce też oczywiście nie było. W tym przynajmniej obaj towarzysze są zgodni.
  • ~Sybirak
    (2013-02-27 15:22)
    Jeden drugiego wart. 0baj nas dokładnie do cna wyportkowali i puścili w skarpetkach.
  • ~jerzy
    (2013-02-27 15:23)
    dobrze że przyłożył pan panie Miler już dawno mu się na leżało zdradził nas jak założył socjal demokracje już wtedy nie był z klasą robotniczą która go wyniosła na piedestał panu prezydentowi Kwaśniewskiemu nie można ufać jeżeli gdzieś ktoś da mu więcej to podpisze kontrakt z diabłem jak to że zdradził ludzi lewicy jeżeli pani Grocka pan poseł Oleksy Biedroń czy pan Cimoszewicz to będę uważał że poszli z Kwaśniewskim dla kasy czyli emerytury
  • ~janul
    (2013-02-27 15:28)
    Wydaje się Wam że będzie inaczej, ale to tylko się tak wydaje. Dajcie alkoholikowi
    możliwość, to przepuści nie tylko swój majątek, on gotów nawet przechlać państwo. Olka znamy nie tylko z biesiadowania, ale też z rozmowy z Gudzowatym.
    Siwy znalazł się w kropce, bo kiedyś całował ziemię, a teraz całuje wszystkich
    w du.. żeby wpisali go na listę do parlamentu UE.
  • ~mrenna
    (2013-02-27 15:28)
    Ma racje LM choc to moze i nie do konca fer.Skoro Kwach wypial sie na niego to niech spoleczenstwo wie co ta za koleś do bólu.
  • ~Pietia Goras
    (2013-02-27 15:30)
    No i z tego że się wcześniej napił? Napił się z bólu i rozpaczy nad zamordowanymi. A patomorfolog to nie pije przed sekcją? To nie o to chodzi. Tow. Miller po prostu nie lubi Janusza, tylko nie umie tego w kulturalny sposób powiedzieć. Stosuje metody Ziobry - czyli ...sami wiecie. Panie MIller - celem jest rozprawienie się z durniami z wiadomej partii - jeśli tego nie zrobicie - to jak choćby tylko na chwilę dojdą do władzy wsadzą was wszystkich tylko za to, że jeszcze żyjecie. Za więzienia CIA czy były czy nie były. Jak nie były to mogły być.Nie ponimajesz towariszcz???
  • ~Genitaliusz
    (2013-02-27 15:37)
    Obwąchają sobie pierdziawy, walną kielicha i będzie po sprawie.
  • ~SIERIOŻA
    (2013-02-27 15:38)
    OLE-OLE- OLEK,OLE-OLE-OLEK NO SZTO TY KU.WA GAWARISZ ??? MILLERR

Może zainteresować Cię też: