Miller wypomina Kwaśniewskiemu Charków

| Aktualizacja:

Na linii Leszek Miller - Aleksander Kwaśniewski zaczyna iskrzyć. Szef SLD wypomina byłemu prezydentowi incydent z Charkowa jeszcze z 1999 roku, po tym jak ten nie zdecydował się tworzyć z nim wspólnych list do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~marian
    (2013-02-28 07:28)
    Do tego rowu wrzucić - obydwu grubasów i rów się zasypie sam?
  • ~lidka
    (2013-02-27 18:43)
    pytam się...cóż to takiego zrobił dla Polski Kwaśniewski???

    no tak, żył i żyje i super mu się powodzi...bo przecież tylko o siebie zadbał!!! reszta narodu dla niego sie nie liczyła i nie liczy...
    DAJMY SOBIE JUŻ Z NIM SPOKÓJ!
  • ~man
    (2013-02-27 18:27)
    kawiorowa lewica - kalisz, miller, kwaśniewski - ronią łzy nad biedą i sytuacja ,,klasy pracującej,, a sami przeżarci czują sie dobrze ..
  • ~informatyk
    (2013-02-27 18:47)
    Niech sie komuna kloci. Przynajmniej moze sie na wzajem wykoncza bo liczyc na to ze krotkowzroczny elektorat sie ich pozbyc raczej liczyc nie mozna.
  • ~TW Puszka Paradowskiej
    (2013-02-27 18:30)
    Czy wam się we łbach nie pomieszało. To Kwach klamal, pił, tchórzył a nie MIller.
  • ~tv
    (2013-02-27 18:32)
    Obaj są śmieszni, obaj powinni już dać sobie siana i zwolnić Polaków z ich oglądania! DOŚĆ!!!
  • ~Juliś
    (2013-02-27 18:38)
    Trudno wo to uwierzyć, ale na podstawie komentarzy można jednak stwierdzić, że jest trochę idiotów utożsamiających się z "lewicą" a la Kwaśniewski i Paliskunks.
    Hehehe... taka z nich lewica jak ze mnie papież! :)))
  • ~Kia
    (2013-02-27 18:40)
    Miller to gwóźdź do trumny SLD. Chłopie gdyby Tobie zależało na wyborcach to przyłaczył byś się do zjednoczenia lewicy. Coś mi się wydaje, że zwycięży Twoje rozdęte do granic wytrzynałości Ego i ktoregoś dnia pękniesz.
  • ~GLINA
    (2013-02-27 18:55)
    Alkoholik alkoholika zawsze wspiera. KLISZ TY TEŻ JESTEŚ MOCZYMORDA I JEŻDZISZ PO PIJANEMU.sA NA CIEBIE MATERIAŁY.
  • ~dozorca w domu Grasia
    (2013-02-27 18:25)
    ten kto ma te zdjęcia, nie zawaha się ich użyć w czasie kampanii
  • ~JURA
    (2013-02-27 18:58)
    mILLER WIE ,ŻE Z ALKOHOLIKAMI I AGENTURA NIE UTRZYMA sld. POWINIEN SPUSCIĆ kALISZA BO TO GNIDA.
  • ~Ciekawski
    (2013-02-27 19:07)
    Pytam? Czy Kwach i Grodzki są parą, bo im obydwóm głowach poprzewracało się RÓWNO!!!, to co w takim razie z Jolantą!
  • ~DOSYC
    (2013-02-27 19:47)
    NIE CHCE NAWET OGLADAC ZDJEC KTORE MA LESZEK MILER.
    PIJUS, UPUDROWANY, NADYMANY, OLE OLEK NIE MA MORALNEGO PRAWA BUDOWANIA JAKIEJKOLWIEK PARTII, FRAKCJII, LISTY JAK KOLWIEK BY TO ZWAL.
    SLUSZNIE ROBI MILER ZE GO I NAS OSTRZEGA.
    CZAS OLKA I DWUCH MARKOW SIE SKONCZYL.
    OD MILERA OCZEKUJE OPUBLICZNIENIA ZDJEC A NIE BALAMUCENIA POLAKOW, HOW EVER NAME IT.
    LESZKU DO PRZODU!
  • ~Ted
    (2013-02-27 19:57)
    Millerze! Nie wyciągaj starych flaków ,bo się sam pogrążysz!
  • ~Jan
    (2013-02-27 20:05)
    Miler ma racje jak najdalej od alkoholików! Mieszkałem w hotelu pracowniczym przez dwa lata,gdzie współdzieliłem pokój z alkoholikami nigdy więcej z takimi ludźmi.Alkoholik jest;fałszywy,wredny,bez honoru,własną rodzinę ma za nic,ciebie podkabluje i to fałszywie,dla butelki wódki jest gotów zrobić nawet najgłupszą rzecz,zeszczy się a nawet zesra do łóżka a rano powie że to ty mu narobiłeś.Jak najdalej od takich "ludzi"!
  • ~coraz głębszy rów otłuszczony
    (2013-02-27 20:09)
    " coraz głębszy rów, który trudno jest potem zasypywać." ma z tyłu w spodniach ten mesjasz , wspierający firmy paliwowe swoją żoną w radach nadzorczych "o czym nawet nie wiedziała" jak twierdzi dowcipna żonusia.
  • ~ja223
    (2013-02-27 18:26)
    p miller,dobrze ze nie glosowalam -pierwszy raz na sld bo to o czym pan opowiada to -jest pan na samym dnie i nie chodzi o pana ale o waszych wyborcow,normalnych poslow ,p trzeba sie bac tak jak pisu,dlatego ze jest p oszolomem wstyd wstyd,a to ze p kwasniewskiemu sie kiedys zdarzylo to tylko ludzka ulomnosc-ni powinna miec miejsca ale sie stalo,nie mial p wpadek?
  • ~pijący
    (2013-02-27 18:11)
    Mnie tylko interesuje czy pił za swoje czy za nasze. Oczywiście chodzi o pieniądze , a nie zdrowie.
  • ~irena
    (2013-02-27 20:18)
    panie Miller miałam pana za poważnego polityka,a pan zniża się do piaskownicy
  • ~szalona
    (2013-02-27 17:47)
    Panie Miller we wlasne gniazdo nawet ptak nie s...Pana wypowiedzi sa nie na miejscu, takimi tekstami nie poprawi Pan wizerunku Swojej partii,.A ja całe swoje dorosle życie popierałam lewice ale byłam głupia. Juz nie bede nigdy na Was głosowac !!!

Może zainteresować Cię też: