PiS zyskuje, Platforma traci. Oto najnowszy sondaż wyborczy

Partia Donalda Tuska wciąż jest liderem rankingu poparcia, ale przewaga nad ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego jest minimalna. Oto najnowszy sondaż wyborczy Homo Homini dla Wirtualnej Polski.

wróć do artykułu
  • ~Olo
    (2014-03-09 16:56)
    Kłamiecie tymi sondażami, jak i fałszujecie wyniki wyborcze.
    W myśl zasady breżniewa,putina,tuska.-Nie ważne jak głosują ludzie, ważne kto liczy głosy.
  • ~JBT.
    (2013-05-14 11:44)
    do Ryszard. Poczytaj, Konstytucje, kto, z jakim obywatelstwem moze kandydowac na kanclerza w Niemczech. Glupia ta twoja teoria, lecz głupi Polak w nia moze uwierzyc. Od kilkunastu, lub nawet kilkudziesięcu juz lat, Niemcy sa naszym najwiekszym, partnerem gospodarczym import-eksport. Napisz czy Ciebie Donald otumanił.\ A na doradcę musi byc zgoda obu państw. Glosuje na swojego kandydata na premiera, zobaczymy, czy bedzie mial odwagę fikać w mocnymi, bogatymi.
  • ~ryszard
    (2013-04-27 08:38)
    Donald może nawet kandydować na niemieckiego kanclerza tam jest lubiany i podziwiany wszak tyle dobrego zrobił w Polsce dla rozwoju niemieckiego przemysłu i handlu.
    Był w stanie otumanić kilka milionów polaków,się chłop zasłużył.
    Dobry też będzie jako doradca w sprawach europy wschodniej,
    jak skutecznie ponad głowami Polaków załatwiać interesy dla Niemieckiej Siły Przewodniej Landów Europejskich.
  • ~Zbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    (2013-04-22 21:55)
    Mam nadzieje że PiS już nigdy nie dojdzie do władzy bo wtedy klęska ja się dziwie że ma tylu zwolenników kaczyński a przecież ma poparcie rydzyka i mocherowych beretów on by miał reprezentować Polske wstyd i hańba nigdy więcej Kaczora w rządzie teraz tak mówi a jak miał władze to co ludzi w d... miał
    PRECZ Z PiSem PRECZ z PiSem hieny do koryta chcieli by się dostać
  • ~gont
    (2013-03-12 17:04)
    PO paprańcy zadłużają kraj niszczą państwowość wypychają nas na emigracje media elektroniczne cały ten syf tuszują Ryży odwdzięcza im się poprzez spółki skarbu państwa które wykupują reklamy tusk nie musi się wysilać Media w jego imieniu straszą PISEM zwolennicy Popaprańców łykają tą kłamliwą propagandową papkę jako prawdę objawioną a ryży cieszy się z armij pożytecznych idiotów Masochiści ocknijcie się Wszyscy płyniemy jedną łajbą
  • ~Niezrzeszony
    (2013-03-08 21:40)
    Trzeba przyznac,ze prezes Kaczynski jest super inteligentnym i wyksztalconym politykiem.To co powiedzial w parlamencie poruszylo mnie i to merytoryczne omowienie 12 punktow.Wspaniale(przesluchajcie Niezalezna TV).Wielkie brawa !!!A od politykow wszystkich obcji oczekujemy zastanowienia sie.Co dalej z ta Polska.
  • ~Brrrrrrrrr
    (2013-03-08 21:32)
    Mysle,ze to wpisuja zwolennicy : ...i drza kazdego dnia,aby...Poki ,co na zupy szczawiowej nigdy nie zjem,bo bede widziec gebe ... z jajem!!!.Brrrrrr
  • ~Przyzwoity
    (2013-03-08 21:26)
    Prosze usunac wpis Agi,Wiesia i Riki.Zenada!Co to jest prywatny dzienniczek.Jak jestescie kochac inaczej umowcie sie razem i robta co chceta,a nie tu na forum!!!
  • ~Przyzwoity
    (2013-03-08 21:26)
    Prosze usunac wpis Agi,Wiesia i Riki.Zenada!Co to jest prywatny dzienniczek.Jak jestescie kochac inaczej umowcie sie razem i robta co chceta,a nie tu na forum!!!
  • ~DONEK
    (2013-03-07 12:59)
    NIE WIERZE AŻEBY BYŁO 30 % POPARCIE DLA PARTI OSZUSTOW ( P O) napewno w Polsce nie ma tylu O S Ł Ó W co by popierał ta zgraje złodzieji ...
  • ~STAN
    (2013-03-07 12:56)
    ALE SIĘ M E N D Y ROSPISAŁY PLUJĄC NA PIS ...
  • ~aga
    (2013-03-07 07:52)
    Seks analny - przykra przygoda...
    Wczoraj spróbowalismy z moim chłopakiem seksu analnego.. nie wiem co mnie skusiło.. rozmawialismy o tym wiele razy ale zawsze balem sie bólu ( raz próbowalismy i bardzo bolało) i mowiłem ze nie jestem gotowy, ale wczoraj podczas oralnego stosunku jakoś nabrałem ochoty. Użylismy żelu nawilżającego z durexa(nie użylismy prezerwatywy). Zresztą nigdy ich nie kupujemy . Na poczatku sie bałem ale wchodził bardzo powoli i w sumie nie odczuwalem prawie żadnego bólu. Potem było dobrze, nawet sprawialo mi co całkiem sporą przyjemność, jemu też. Po paru minutach jednak poczułem takie uczucie jakbym chcial sie wypróżnić... Po paru sekundach doszedł, we mnie. Jak wyjął ze mnie penisa miał go brudnego, brudne było też łóżko i jego ręce...(wiadomo w czym...) to było straszne... o mało sie nie rozpłakałem, bylo mi tak wstyd;(((
    Nie wiem czy po tym wszystkim spróbuje jeszcze analu... Wydawalo mi się ze jestem wypróżniony... nie wiem dlaczego sie tak stało mój chłopak mowi zebym się nie przejmowal , ze nic się nie stalo ale mi się ciągle wydaje ze strasznie musialo go to obrzydzić... Co zrobić jesli bede chcial może w przyszlości spróbowac, zeby uniknac takich przygód?? Nawet sobie nie wyobrażacie jaki to był dla mnie wstyd...( Moze ktoś mial kiedys podobne przeżycie? )
    R A T U N K U --- aga - trans
  • ~aga
    (2013-03-07 07:38)
    Tylko ciezko chorzy zaglosuja na pis. Nie musza glosowac na Po ale nigdy na pisiorow.Wystarczy popatrzec napisowskie ławy w sejmie.Tam siedza sami brzydale. Powykrecane to niskie otyłe z obrzekami od modlow na twarzy.Fe
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-07 07:02)
    witam
    jestem chlopakiem, mam 16 lat i boje sie ze jestem gejem. przegladalem forum, ale i tak nie wiem co mam dalej o tym myslec. poniecaja mnie filmy erotyczne z facetami, wiec przestane je ogladac. jednak moj pociag do facetow jest troche \"inny\" - mianowicie w facetach podoba mi sie tylko to, co powyzej pasa (twarz, miesnie, cialo itp.) a reszty (np. penisa) po prostu sie brzydze. jak kazdy nastolatek miewam sny erotyczne, ale wylacznie z facetami, co mnie najbardziej niepokoi. mam wielu przyjaciol i jeden z nich bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zalezy. jedank ten chlopak to jedyny facet, ktory mi sie podoba i mnie podnieca. nigdy mu tego nie powiem i jest mi przez to ciezko. oprocz niego podobaja mi sie dziewczyny, do ktorych nie czuje jednak zbyt duzego pociagu seksualnego, ale przyznam, ze calowanie sie z ladnymi dziewczynami jest fajne. byc moze wynika to z tego ze raczej nie mialbym zbyt duzych szans u zadnej ladnej dziewczyny. teraz jak juz wiecie kilka rzeczy na moj temat, to mam nadzieje, ze ktos z was to zrozumie i pomoze mi odpowiedziec na najbardziej dreczace mnie pytanie w moim zyciu - \"czy jestem gejem?
    SERDECZNIE POZDRAWIAM
    WASZ Wiesio13 bicz na PISmatołki
    SZCZĘŚĆ BOŻE
  • ~riki
    (2013-03-07 06:59)
    TAKI SIĘ URODZIŁEM. Całe dzieciństwo próbowano mi wmawiać, że normalne jest zalecanie się do koleżanek. Nigdy tego nie czułem i nie rozumiałem. Czułem i rozumiałem natomiast, że ciągnie mnie do chłopaków. To ich chciałem dotykać, trzymać za rękę, pocałować się.

    Kiedy zaczął się okres dojrzewania nic nie uległo w tej kwestii zmianie. NIgdy nie przyszło mi do głowy, że kobieta może być obiektem pożądania, czy, że można się z nią pocałować. Zawsze takim obiektem byli mężczyźni. Wczesna dorosłość i czasy późniejsze - to samo. Zaznaczam, nie jestem mizoginem - mam mnóstwo koleżanek i przyjaciółek, widzę ich urodę, bardzo je lubię, ale tylko tyle. Część z nich, więcej, niż połowa, wie o mnie.

    Przyjaciele płci męskiej także wiedzą i akceptują moją orientację. Nie zdarzyło mi się odtrącenie towarzyskie z TEGO POWODU.

    Teraz, z pozycji mężczyzny sporo po 30-tce powiem tylko tyle: JESTEM HOMOSEKSUALNY i dobrze mi z tym. NIGDY nie pragnąłem zmiany, NIGDY NIKT MI TEGO NIE WMAWIAŁ, wręcz przeciwnie, z każdej strony bombarduje mnie heteroterroryzm. Mnie to jednak nie rusza. JESTEM HOMOSEKSUALISTĄ I TAKI SIĘ URODZIŁEM tak samo, JAK HETEROSEKSUALIŚCI TACY SIĘ RODZĄ. MAM TAK SAMO, JAK KAŻDY CZŁOWIEk, NIEZBYWALNE PRAWO DO ŻYCIA NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB. Byłbym nieszczęśliwy naprawdę, gdyby ktoś na siłę, brutalnie ingerowałby w moje życie i próbował mnie zmieniać w imię swoich własnych wizji normalności.

    I TEGO NIC NIE ZMIENI.

    Czy jestem nienormalny? Nie wydaje mi się. Zrobiłem karierę w swoim zawodzie (praca naukowa), jestem cenionym fachowcem z osiągnięciami. Uważam, że mam podstawy do stwierdzeń, że nie jestem społecznie nieprzydatny, choć jednostki Twojego pokroju próbują mi to wmawiać na forach internetowych. Bardzo wątpię, czy powiedziałbyś mi to samo w realu, co tutaj przeczytałem na temat homoseksualistów. Po prostu nie miałbyś argumentów podczas konfrontacji.

    .

    Dziękuję za uwagę.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2013-03-07 05:11)
    ciekawe jakie haki z KGB dostal pulkownik torunski ze swojej firmy na kaczora
    kaczor przelyka gladko wszystko

    NAZWANIE BRATA OSZUSTEM A BRATOWEJ CZAROWNICA I ZYCZENIE JEJ SPALENIA NA STOSIE

    NAZWANIA ICH DOMU SZAMBEM

    nawet przelyka Ziobre

    RYDZYK PLUJE MU W TWARZ DZIELI I OBRAZA POLSKE a kaczor mowi ze deszcz pada

    ~HEIL KACZOR !!! HEIL HEIL HEIL !!!
  • ~docent z IPN
    (2013-03-07 05:11)
    mamusia Kaczynska (kalkstein) jest na liscie Wildsteina i w IBL istnieja
    uzasadnione podejrzenia (np. sprawa Najdera), ze to mogla byc istotnie "ta"
    Jadwiga Kaczynska:)))
    IPN BU 00945/548 KACZYŃSKA JADWIGA

    a tatus skolei "akowiec" (MATRIOSZKA agent KGB) w czasach, kiedy Akowcow mordowano, jawnie wykladal na tzw Akademii Smorgonskiej gdzie zasluzonym komuchom po 3 miesiacach dawano dyplomy mgr inz

    Za te zaslugi dostali piekna wille na Zoliborzu

    TA WILLA BYŁA WCZEŚNIEJ NADANA POLSKIEJ RODZINIE PO BOHATERZE Z 1920 ROKU MAJORZE Lis -Kula .Był uhonorowany przez samego marszałka Józefa Piłsudskiego za męstwo i oddanie życia w obronie Polski przed zarazą z sierpem młotem a zalewającą od wschodu Europę .
    BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY .

    Może historia i zamordowani w Katyniu wystawili swój rachunek Kaczyńskim. Szkoda wszystkich tych co mieli pecha przebywać w tym samym miejscu i czasie razem z Lechem Kaczyńskim



    .
  • ~klub slugusow ruskiego agenta z gazetyANTYpolskiej
    (2013-03-07 05:08)
    10 każdego miesiąca --- ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ ROZRYWKOWĄ
    przy pałacu namiestnikowskim

    Pokazy bohaterstwa pod spodnica mamusi - instrukor jaro

    Pokazy BALWOCHWALSTWA - AGENT RUSKI Z TROUNIA

    Pokazy ucieczek --instruktor Macierewicz ,

    mówienie głupot -instruktor Hofmann

    uczenie KLAMSTW I OSZUSTW instruktor -- Kaczyński ,

    darmowe piwo Zimny Lech ,

    karuzela z samolocikami

    damski boks z KIBOLAMI

    spiewy godzinlkowe dewotek

    tance meneli z pochodniami

    na koniec całowanie prezesa po rękach i ucałowanie dupe---ń-ki Rydzyka I ZBIERANIE NA TACE MINimum STOWA dla rydza - NEDZARZA!!!
    ---ZAPRASZAMY serdecznie
  • ~riki
    (2013-03-07 05:03)
    WYOBRAZCIE SOBIE TA POKRAKE NA SPOTKANIACH UE

    Jarosław Kaczyński Hmmmmm...ON MA REPREZENTOWAC POLSKE ???

    - SMIEERDZACY TCHORZ
    - PARANOIK PODEJRZEWAJACY WSZEDZIE SPISKI NAWET ZAGRANICA
    - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
    - staruch, 62 lata
    - finanse zalatwia mamusia
    - nigdy w zyciu nie pracowal
    - nie uprawia sportów
    - nie robi zakupow
    - nie ma prawa jazdy
    - nie ma żony
    - ale ma braki w uzebieniu przednim
    - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
    - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
    - nie zna zadnego obcego jezyka
    - nie ma konta
    - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
    - nie uznaje instytucji panstwowych
    - nie uznaje praw wyborczych Polakow
    - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
    - jest oszustem wyborczym
    - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
    - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
    - nie uznaje struktur państwowych
    - zagranica byl tylko raz
    - nie podaje ręki Prezydentowi
    - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
    - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w tych waznych sprawach
    - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
    - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
    - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu
    - ZADLUZYL POLSKE O 100 MILIARDOW ZL.W CZASIE PROSPERITY
    - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania Szydlo

    I ON CHCE RZADZIC POLSKA EKONOMIA I FINANSAMI???

    I on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? Z czym do czego??
    PRZECIEZ NIE NADAJE SIE NAWET NA NOCNEGO CIECIA W
  • ~dival
    (2013-03-07 04:59)
    Wierszyk o Yarku Kłamczyńskim zwanym NIKCZEMNY. .
    "Duch nikczemny, wzrost nikczemny,
    Pysk nikczemne słowa pluje,
    Lecz nikczemny motłoch ciemny
    Nikczemnego wielbi szuję.

    A nikczemnik upojony
    Innych nikczemników klaką
    Nikczemności jak szalony
    Rzuca w twarze nam, Polakom.

    Pod wierszykiem wpisz "nikczemnik!"
    Gdy popierasz moje słowa.
    Niech się zlęknie motłoch ciemny,
    Niech się w kaczy kuper schowa.