PiS zyskuje, Platforma traci. Oto najnowszy sondaż wyborczy

Partia Donalda Tuska wciąż jest liderem rankingu poparcia, ale przewaga nad ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego jest minimalna. Oto najnowszy sondaż wyborczy Homo Homini dla Wirtualnej Polski.

wróć do artykułu
  • ~Rb
    (2013-03-07 00:33)
    ~Re~Dama Pik ~ Baj baj .???
  • ~Rb.
    (2013-03-06 23:14)
    ~Re~Dama Pik~~Jak ty ogladasz ciagle TVN i czytasz wybocza , albo angore czy , nie urbana to skad ty masz cos wiedziec.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-06 22:35)
    PIS...)))
    Agent Tomek ma nasladowców u płci pięknej
    Agentka "Aniołek Kaczyńskiego" podstępem wyłudzała pomysły Solidarnej Polski, a następnie PiS organizował konferencje prasowe wcześniej niz SP i przedstawiał je jako swoje!!!
    Tak to związek damsko męski stał się zwiazkiem politycznym.
    Wyjatkowa perfidia partii mającej w nazwie słowa "Prawo" i "Sprawiedliwość"!

    Jak to aniołki schodzą na szmaty. Ale tak kończy każdy kto się zadaje z kurduplem.
  • ~Kazik
    (2013-03-06 22:42)
    Tylko prawdziwi patrioci z PISu ciesza sie kryzysem ,czy nie moga sie doczekac zeby w Polsce bylo jeszcze gorzej,
    to ze teraz mamy maly kryzys to normalne po inwestycjach do ME pilki noznej, duzo firm poszlo plajte, ale konsolidacja przyjdzie szybko i napewno od lata koniunktura sie ruszy. teraz kredryty beda tansze ludzie zaczna znowu budowac.
    i bedzie wam znowu lyso ,temat sie skaczy , ale wam sliny nie zabraknie dalej na Polske pluc
  • ~Rb.
    (2013-03-06 22:44)
    Media zagraniczne podaja ze 70 % Polakow chce glosowac na PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC---BRAWO???.
  • ~Juliś
    (2013-03-06 23:00)
    23.10.2007
    76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.

    10.10.2011
    Wybory w więzieniach wygrała PO z wynikiem 35,6% Drugi rezultat osiągnął Ruch Palikota - 32,2% głosujących. Trzeci wynik miał PiS - 7,5% - to zbiorcze wyniki niedzielnego głosowania w zakładach karnych i aresztach śledczych. Poinformowała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej ppłk Luiza Sałapa.
  • ~Dama Pik
    (2013-03-06 23:05)
    re ~Rb.2013-03-06 22:44
    Media zagraniczne podaja ze 70 % Polakow chce glosowac na PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC---BRAWO???.
    ---
    jakie media ?
    I jakim cudem aż tyle ?
    zastanów się
  • ~Dama Pik
    (2013-03-06 23:10)
    re ~Rb.2013-03-06 21:47
    PIS ma duza przewage nad PO i ja nad Dama Pik???
    ---
    prawidłowo są te znaki zapytania .Odpowiedz brzmi NIE!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-06 23:15)
    Cimoszewicz o PIS !
    PiS to ugrupowanie skrajnie nieodpowiedzialne, które stanowi zagrozenie dla praworzadnosci i demokracji.
    Tworza je politycy, którzy odwoluja sie do emocji negatywnych. Dzielic i szczuc jednych na drugich - to ich filozofia polityczna.
    Kiedy byli u wladzy, wielu ludzi - i to z reguly Bogu ducha winnych - nie moglo czuc sie bezpiecznie.
    To ta ekipa doprowadzila do tragedii Barbary Blidy.
    Ekipa ta kompromitowala nasz kraj na swiecie swoim przekonaniem, ze glosne pokrzykiwanie i tupanie noga buduje autorytet i wplywy panstwa.
    Przez to Polska byla przedmiotem kpin.
  • ~Dromek
    (2013-03-06 22:32)
    A lista filmów naruszająca interesy Pana Grzegorza jest dłuższa niż ego kieszonkowego Talleyranda. „W sieci”, „W sieci zła”, „W sieci kłamstw” ( dobry tytuł na gazetę, gdyby znów chciano podrobić pewien tygodnik), „W sieci pająka”, „W sieci miłości” i „Morderstwo w sieci”. A co z „Samotnością w sieci?” Teraz „sieć” jest samotna bez „w”, ale można wyobrazić sobie też inną samotność. Niestety to tylko wierzchołek góry lodowej. A co z filmami dla dorosłych panów? Co z „Pożądaniem w sieci”.
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-03-06 23:19)
    prezes musisz miec zamiast 12 ochraniarzy
    np 20 ochraniarzy PIS sodomiarze przeszkoleni w seminariach

    Mama mówila : - Nie wierz nikomu
    Wiec on ulotki rozrzucal w domu
    Okna zaslonil, zamek zasunal
    I na tapczanie walczyl z komuna

    Jarka nie wzieli do internatu
    Cala wiec slawe zawdziecza bratu
    A ze podobni do siebie byli
    Wielu do dzisiaj ich z soba myli

    Jarek domowe przyjal zadanie
    Czolgi rozstawil se na tapczanie
    Sam stanal z prawej, z lewej - wiadomo
    Naprzeciw Jarka stanelo ZOMO

    Rozpoczal starcie wznoszac okrzyki
    Mama zabrala mu zolnierzyki
    Ale spokojnie, jest na to rada
    Kiedys te walke IPN zbada.

    Belkot smolenski, krzyki i wrzaski,
    A dla kurdupla gromkie oklaski,
    Marsze i wiece, flagi i krzyze,
    Ktos przed Palacem znów plyty lize,

    A on "Mazurka" dostojnie spiewa,
    Tlum go otacza z prawa i z lewa,
    Wierny swój lud tam porywa glosem,
    Nad brata swego placze znów losem,

    Wszedzie dokola winnych on szuka,
    Ktos wsród zebranych w czolo sie puka,
    Lecz on nie widzi, lecz on nie slyszy,
    Bo nienawiscia caly czas dyszy!

    Jego zaslug nie mozna policzyc,
    bo we wszystkim w czym mógl-uczestniczyl
    juz od dziecka do chlopców sie garnal,
    nazywajac ten ruch solidarnosc.

    Pod Grunwaldem sam dowodzil wojskiem
    rad udzielal Curie-Sklodowskiej,
    strzelil bramke na Wembley Anglikom,
    Dzieki niemu sie zrodzil Palikot.

    Sam usypal kopiec Kosciuszki
    i przepedzil znad Wisly w dal Ruskich,
    on Szymborskiej wiersze dyktowal
    ,,Wszystko plynie,, - to jego sa slowa.

    Wstrzymal slonce, by ziemie poruszyc,
    to on w raju Adama mial kusic.
    Do powstania sie wlasnie gotowal,
    kiedy weszla na oddzial salowa.

    (autor Rafal Bryndal)
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-03-06 23:20)
    prezes
    Mama mówila : - Nie wierz nikomu
    Wiec on ulotki rozrzucal w domu
    Okna zaslonil, zamek zasunal
    I na tapczanie walczyl z komuna

    Jarka nie wzieli do internatu
    Cala wiec slawe zawdziecza bratu
    A ze podobni do siebie byli
    Wielu do dzisiaj ich z soba myli

    Jarek domowe przyjal zadanie
    Czolgi rozstawil se na tapczanie
    Sam stanal z prawej, z lewej - wiadomo
    Naprzeciw Jarka stanelo ZOMO

    Rozpoczal starcie wznoszac okrzyki
    Mama zabrala mu zolnierzyki
    Ale spokojnie, jest na to rada
    Kiedys te walke IPN zbada.

    Belkot smolenski, krzyki i wrzaski,
    A dla kurdupla gromkie oklaski,
    Marsze i wiece, flagi i krzyze,
    Ktos przed Palacem znów plyty lize,

    A on "Mazurka" dostojnie spiewa,
    Tlum go otacza z prawa i z lewa,
    Wierny swój lud tam porywa glosem,
    Nad brata swego placze znów losem,

    Wszedzie dokola winnych on szuka,
    Ktos wsród zebranych w czolo sie puka,
    Lecz on nie widzi, lecz on nie slyszy,
    Bo nienawiscia caly czas dyszy!

    Jego zaslug nie mozna policzyc,
    bo we wszystkim w czym mógl-uczestniczyl
    juz od dziecka do chlopców sie garnal,
    nazywajac ten ruch solidarnosc.

    Pod Grunwaldem sam dowodzil wojskiem
    rad udzielal Curie-Sklodowskiej,
    strzelil bramke na Wembley Anglikom,
    Dzieki niemu sie zrodzil Palikot.

    Sam usypal kopiec Kosciuszki
    i przepedzil znad Wisly w dal Ruskich,
    on Szymborskiej wiersze dyktowal
    ,,Wszystko plynie,, - to jego sa slowa.

    Wstrzymal slonce, by ziemie poruszyc,
    to on w raju Adama mial kusic.
    Do powstania sie wlasnie gotowal,
    kiedy weszla na oddzial salowa.

    (autor Rafal Bryndal)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-06 23:21)
    Za pewne oslabienie Platformy zywotny wplyw ma pewnie fakt, ze Kaczynski i kierownictwo PiS ostatnio rzadziej pojawia
    sie publicznie. Ale spokojnie - ze dwie, trzy konferencje Prezesa i jego gwardzistów, a notowania Tuska od razu sie poprawia.
  • ~Tms.
    (2013-03-06 23:24)
    ~Re` Wiesiu 13 bicz # Ty nie lej wody bo ona dbajac o honor sama sobie pukla w ciemie.I uratowala sie od przekretow i zlodziejstwa . Jest prawdopodobne ze moze i tusko tak postapi.
  • ~Dama Pik
    (2013-03-06 23:35)
    re ~Rb.2013-03-06 23:14
    ~Re~Dama Pik~~Jak ty ogladasz ciagle TVN i czytasz wybocza , albo angore czy , nie urbana to skad ty masz cos wiedziec.
    ---
    Wy nic innego sobie nie potraficie wyobrazić
    Wielokrotnie wyjaśnialam,że nie czytam od wielu lat wyborczej ".Nie" nie miałam nigdy w ręku . Urbana czytywałam w "Szpilkach "Nie mam TVN 24 a przez ostatnie 1,5 roku nie miałam w ogóle telewizora .Angorę bardzo przypadkowo
    I CO Z TWOJĄ TEORIĄ?
  • ~w Tusk Vision Network 24 gadali
    (2013-03-06 23:43)
    ze Palikot, Siwiec i Kwaśniewski ( którego nie ma) maja 17% ( słownie: siedemnaście procent) poparcia
  • ~Rb.
    (2013-03-06 23:44)
    ~Re ~Dama Pik~Nie czytasz tych gazet to skad takie wiadomosci przeciwko PIS i to twoje zalamanie ze niemozliwe ze 70% poparcia jest.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-06 22:34)
    PIS-31 % ??
    Tylu Polaków ma..amnezję ? Wyobrażacie sobie ten "rząd" ? Brudziński,Hofman, Macierewicz-ministrami ?? P A R A N O J A !!!
  • ~Nt.
    (2013-03-06 22:25)
    ~Re` baba PIS w tenczas nie mial wiekszosci a koalicja byla dziadoska. A tusk choc przegral to chcial zagarnac najwazniejsze ministerstwa .I gdyby klamca nie obiecal zielonej wyspy a pozniej nie straszyl Putinem i Angela to nie wiadomo czy by tak wygrywal. Ale jeszcze poczekajmy niech tylko ludziom zajzy wieksza bieda , to juz sie nie beda niczego bac .Bo im bedzie wszystko jedno.
  • ~Andy
    (2013-03-06 23:58)
    Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy! Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na spłatę długu? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? – Czy na pewno wystarczy? === Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o głupotach. Wklejaj ten tekst przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " Internet.