Kaczyński nie rezygnuje: Wrócimy do wotum nieufności

Możliwe, że jeszcze wrócimy do wniosku o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska. To najgorszy gabinet od 23 lat, więc trzeba zrobić wszystko, aby go odwołać - stwierdził Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
 • ~BRUDNY
  (2013-03-13 18:12)
  Panie Kaczyński a głowa nie boli ???
 • ~jacek
  (2013-03-10 01:30)
  PISOWSKA TZW OPOZYCJA JEST NA USLUGACH MOSKWY

  moze ktos podpowie czy oni zrobili cokolwiek co jest dobre dla Polski.

  NISZCZA POLSKE ZA NASZE PIENIADZE!!!
 • ~gutek
  (2013-03-10 01:28)
  oblakany JARO PRZEGRYWA POKOLEI WSZYSTKO, przegra nastepne, nastepne az do smierci przyniesie ulge wszystkim.

  jedyne wybory w 2005 roku wygral jego brat
 • ~okultysta
  (2013-03-10 01:25)
  za co my PODATNICY placimy ciezkeie pieniadze prezesowi i jego sekcie rydziatejj

  - za odstawianie zalosnych przedstawien przed palacem prezydenckim

  - za cyrki w sejmie

  - za oblakanY SMOLENSKI KABARET MACIEROWICZA

  - za przedstawienia z premierem technicznym

  CALY PIS NA USLUGACH MOSKWY, dziela i niszcza Polske pod swiatlym kierownictwem RUSKIEGO AGENTA Z TORUNIA
 • ~Halickij
  (2013-03-10 00:18)
  Instrukcja Nr 357. Wobec rosnącej popularności Jarosława Kaczyńskiego, we wszystkich publicznych i prywatnych mediach powtarzać nieustannie, że największym atutem Donalda Tuska oraz Platformy jest właśnie "niewybieralny" Jarosław Kaczyński, który w ten sposób szkodzi swojej własnej partii. Pomoże to maksymalnie zniechęcać wyborców niezdecydowanych oraz powstrzymywać tych, którzy są zniechęcani naszymi niepowodzeniami.

  Instrukcja Nr 358. We wszystkich publicznych i prywatnych mediach natychmiast reagować na wszelkie krytyczne artykuły pojawiające się w nowym czasopiśmie "W Sieci", które niestety zyskuje coraz więcej czytelników młodych i zaczyna grozić naszemu "Newsweek"-owi.

  Instrukcja Nr 359. Bezwzględnie kontynuować próby dzielenia Kościoła za pomocą haseł "kościół otwarty" i "kościół zamknięty". Wyśmiewać ks. Tadeusza Rydzyka jako faktycznego polskiego prymasa.

  Instrukcja Nr 360. Wobec niepowodzenia aktualnych prób narzucania wiarygodnej "alternatywy" dla PiSu (Palikot i nowe parte "prawicowe"), w sondażach i w naszych mediach reaktywować SLD jako ratunek przed przejęciem władzy przez PiS. Rozmowy z SLD idą w dobrym kierunku.
 • ~lekarz
  (2013-03-09 16:40)
  do 'vp' i sPOlki

  Wam radzimy EUTANAZJE - NIE BOLI!

  POmatoly to tepaki!
 • ~baldahim
  (2013-03-09 16:36)
  NAJWYZSZY CZAS BY ODWOLAC TEN NIEKOMPETENTY RZAD-NIERZAD!!
 • ~@KIBIC
  (2013-03-09 16:35)
  PSYCHICZNIE CHORY POmatole - WYLACZ CAPS LOCKa - i tak jedynie FEKALIE ROZNOSISZ!
 • ~vp
  (2013-03-09 16:24)
  Jak dalej pan Jarosław będzie odnosił takie sukcesy ,to można przewidywać ,że wybierze rozwiązanie lepperowskie niekonieczne w łazience ,może byc gałąż.
 • ~PIS
  (2013-03-09 16:15)
  ale uparty ! tyle tragedii !
 • ~z pis
  (2013-03-09 16:14)
  jest ,nie zapomniał o nas :) dalej nas będzie denerwował :) technicznym :)
 • ~KIBIC
  (2013-03-09 15:58)
  CZY PSYCHICZNIE ZDROWY CZŁOWIEK KTORY PRZERŻNĄŁ Z KRTESTESEM TYLE WYBORÓW TAK SIĘ ZACHOWUJE? TYLKO PSYCHOL I TYLKO CHOIRY kaczor napoleonek iiv rp MOZE DALEJ PROPAGOWAĆ SWOJE CHORE UROJENIA?! PORAZ KOLEJNY APELUJĘ DO WSZYSTKICH- DO TWOREK Z tym CHORYM PSYCHOLEM!
 • ~Cnotliwy Alfredo
  (2013-03-09 15:30)
  Najgorszym rządem był rzad kaczora. Historia doceni tego wywrotowca i wichrzyciela i odstawi go na zasłużone dziejowe miejsce, zwane śmietnikiem historii. A przy okazji, to żadnych wyborów ten karakan już nie wygra.
 • ~nawrat-il
  (2013-03-09 15:07)
  Coraz gorszy wyraz twarzy, z niekontrolowanym wysuwaniem języka w ostatnim wystąpieniu sejmowym prezesa z tabletem w dłoniach, świadczy niestety o postepujacej chorobie. Obłęd na punkcie zdobycia władzy jest doskonale widoczny, ale czy nadal musimy utrzymywać tych szkodników z naszych podatków, przecież są finansowani z budżetu! Czy PiS sterowany zresztą przez Kk zrobił cokolwiek dla społeczeństwa? PiS kojarzy się jedynie z awanturnictwem, popieranym na szczęście przez 20 % tych, którzy zechcą głosować w następnych wyborach.
 • ~albert
  (2013-03-09 14:45)
  Już za parę dni wyruszy na ulice zbrojne ramię PiS pod wodzą komandosa Dudy i marzenia prezesa się spełnią.
 • ~sowa
  (2013-03-09 14:33)
  Popieramy,krople wody drążą skałę,ten szkodliwy rząd trzeba odsunąć jak najprędzej, bo zrujnuje do końca nasz biedny Kraj.Bierzmy przykład z braci Węgrów i przegońmy tych nieudaczników.
 • ~rychu
  (2013-03-09 14:27)
  Jareczek twierdzi ze to "najgorszy gabinet od 23 lat" - i nic go nie obchodzi ze reszta swiata chwali ten rzad (Tusk ma uklad z reszta swiata ??!!), ze w bardzo trudnej sytuacji ekonomiczno gospodarczej Polsak pod tymi rzadami daje sobie rade i to duzo lepiej niz inne, duzo potezniejsze gospodarki !!! Jareczek zyje w innej rzeczywistosci, w urojonej, zaleznej o jego kaprysow i hunorow !!!
  musza istniec jakies kryteria dla zglszania tego Jarkowego votum ieufnosci !!! czy to zalezy tylko od jego kaprysow i panicznego dazenia do szkodzenia wszystkim, ktorzy nie popieraja go ???!!!
  i co, za dwa miesiace Kaczafi wyciagnie nowego profesorka, tym razem z Akademii im Kierdzolka w Wachocku i ponownie zlozy wniosek o odwolanie najgorszego gabinetu od 23 lat ??!!!
  Jarek jest njawiekszym wrogiem Polski i Polakow !!! najwspanialszy agent Putina na terenie Polski !!!
  a ja skladam jeszcze jeden wniosek - jak nie znajda sie prace doktorkie, zarowno Lecha, jaki i Jarka - odebrac im tytuly doktorskie, a Lechowi posmiertnie rowniez tytul profesora - niech caly swiat zobaczy jakimi wspanialymi synami komuny byli blizniacy i za jakie poglady dostali swoje tytuly naukowe !!!
 • ~dziadek z AK
  (2013-03-09 14:12)
  To kto w końcu będzie premierem - Pan Prezes czy Pan Premier techniczny ?
  Proszę mi to wytłumaczyć bo jakoś nie chwytam.
 • ~Karmen
  (2013-03-09 14:11)
  Ten smutny poseł powinien walczyć o wotum zaufania u Polaków. Jeśli będzie miał takie wotum to będzie mógł się ubiegać o upragnione premierowstwo. Inaczej to d...a blada. A jakieś występy z tabletami tylko go ośmieszają.Pozostanie małym harcownikiem politycznym,jak ten od penisów...
 • ~Amber Bąk
  (2013-03-09 12:55)
  Panie Kaczyński żadne Wotum nieufności. Należy wyjść na ulicę i nie schodzić aż ustąpią. Tam w sejmie to siedzi banda i nie szukaj pan zwycięstwa.
  To musi być spokojna manifestacja do końcowego efektu z przejęciem władzy. Chyba, że zaczną prowokować i bić najpierw swoich po to aby nas pobić.
  Wszystko w warszawie i w Krakowie powinno się odbyć. No może jeszcze Wrocław i Poznań . Przecież ta banda PO WSI i ich przydoopasy tej bandy z PSLu wykończą Polskę. W PSL najwieksze bandyckie pokłosie komuny rozkrada od początku.