Kaczyński nie rezygnuje: Wrócimy do wotum nieufności

Możliwe, że jeszcze wrócimy do wniosku o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska. To najgorszy gabinet od 23 lat, więc trzeba zrobić wszystko, aby go odwołać - stwierdził Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~rentner w Europie
    (2013-03-08 13:49)
    oczywiscie - dlaczego nie? ale ty Yaro juz bedziesz wtedy bawil sie klockami!
  • ~Lysy
    (2013-03-08 13:51)
    "Jednocześnie stwierdził, że Gliński już na stałe zawitał w polskim życiu publicznym" - jako dożywotni parapremier,
  • ~lecki
    (2013-03-08 13:53)
    Już nie mogę się doczekać na kolejne votum nieufności! Bardzo mi się podobało! Proponuję zrobienie kukiełki premiera technicznego a Jarek będzie brzuchomówcą!
  • ~homo-fob
    (2013-03-08 13:57)
    BRAWO PANIE KACZYNSKI!!

    CZAS NAJWYZSZY POgonic TA POmatolska BANDE CO KRAJ NISZCZY I ROZKRADA!!
  • ~@rentner w europie
    (2013-03-08 13:58)
    A ty POmatole bedziesz sie nadal bawil przy zlewozmywakach i pucowaniem pisuarow!

    POwodzonka BEZGLOWIE= BIALY NIEWOLNIKU!!
  • ~zoja
    (2013-03-08 13:59)
    Zeby zmienic Rzad trzeba zmienic Sejm .Taka jest prawda od kasy sie nie rusza sami.za duzo maja do stracenia.
  • ~Huck
    (2013-03-08 14:00)
    Widzisz bezzębny buraku,wodzu ciemnogrodu i zadupia.NIKT ciebie NIE LUBI i choćby dlategi NIGDY nie wrócisz do władzy_NIEUDACZNIKU ŻYCIOWY-
  • ~karla
    (2013-03-08 14:00)
    jarku wróć czekamy jeszcze nas wzbogacisz swoimi pomysłami
  • ~O.muchomorek
    (2013-03-08 14:03)
    Rydzyk nie chce być premierem rządu pisu,bo kandyduje na papieża i udał się na Konklawe.
  • ~Pol
    (2013-03-08 14:06)
    Walic prezesie w te POlszewie jak w beben.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-03-08 14:07)
    Jak dlugo ten durny truten bedzie trul polskie spoleczenstwo.Jak juz cos zmieniac to na to co ma rece i nogi ,a nie na przegranego glupola.Polska jest krajem kompletnie przegranym ,a powodem jest glupota.Nie ma w Polsce czlowieka z charyzma i autorytetem oraz z twarda reka.W sejmie i senacie siedza ludzie ,ktorzy powinni siedziec gdzies indziej.Rzad D.Tuska jest caly czas osaczony przez wielu przeciwnikow,a calosc nieszczescia zaczela sie od Katynia.Sprawe mozna bylo zamknac wczesniej i to z poszanowaniem ofiar oraz zalatwienie spraw formalnych w bezposrednich rozmowach z wladzami Rosji.Sowieci odeszli a wladza jest w rekach Rosjan i to boli tych ,ktorzy juz kilka razy wybierali sie na Moskwe.To dopiero poczatek kleski jaka zafundowal nam Krk i Solidarnosc plus NWO.PiS to benkart historii.Ciekawe jak teraz mozna okreslic zasade suwerennosci i wolnosci panstwa polskiego,za komuny po wskazowki do Moskwy a teraz do Brukseli.
  • ~hel
    (2013-03-08 14:08)
    do wszystkich tych co tak bez umiaru opluwają p, Kaczyńskiego...wcześniej czy później też zostaniecie szczawikami!!! przy takich rządach to tylko nas czeka emigracja,albo szczaw na grobli.
  • ~sds
    (2013-03-08 14:08)
    Jarku, wracaj do Pacanowa, tam twoje mniejsce. Jestes zalosny!
  • ~Krucjator
    (2013-03-08 14:09)
    Kropla drąży skałe ...Tak Panie Jarosławie racja!!!Nie dać tej hydrze czasu na odpoczynek,należy cały czas gnębić tych szczawiowych intelygentów,punktując faktami...Nie zużywać energii na jeden cios tylko tak jak "Tiger"Michalczewski ,lewy prosty ,lewy i jeszcze raz lewy i...nokautBydle samo padnie !!!Powodzenia ...a jakby co to pomoge:)
  • ~januszjanusz
    (2013-03-08 14:13)
    kolekne wielkie zwyciestwo Kaczegodupka .. Wstyd dla Pisu. Idz do budy kundli ...
  • ~km.
    (2013-03-08 14:18)
    Boją się złodzieje Kaczora jak ognia.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-03-08 14:21)
    Wydaje mnie sie ,ze czas wracac do Polski i zrobic porzadek na wzor J.Pilsudskiego,jest tylko problem w tym ,ze narod dzisiaj durniejszy od tamtego z czasow po pierwszej wojnie swiatowej.Nastepny problem odstrzal gamoni ,a pozniej odsiadka z nimi w wiecznosci wiadmo gdzie to zadna przyjemnosc.Sa madrzejsi ludzie od Brunona majacy wieksza wiedze w temacie i to w najnowczesniejszej technologii wojskowej,jednak calosc zla lezy w narodzie.Jaki narod takie wladze.Czemus biedny bos glupi ,a czemus glupi bos biedny ,to stala wizytowka naszego narodu.Przewiduje wielka tragedie,nie mam podstawy do optymizmu.Kara za balwochwalstwo i rozpuste musi przyjsc.
  • ~mmm
    (2013-03-08 14:25)
    PIS nie ma pomysłu na konstruktywną robotę.
    Interesują go tyko gruzy, niszczenie , nieszczęście, ... to nawóz do ich działania i istnienia.
  • ~marko
    (2013-03-08 14:26)
    KACZKA-- HAŃBA NARODU POLSKIEGO I BŁAZEN EUROPY!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-08 14:30)
    Jak długo naczelny warchoł RP bedzie wodził Polaków za nos? Przez pół dnia sejm zajmował się idiotyzmem zgotowanym przez Kaczynskiego, czymś, co z góry było wiadomo, że nie ma szans. Czy my, podatnicy, musimy utrzymywać tych nierobów i społecznych szkodników? Kaczyński wie, że do władzy nie dojdzie, ale czyni wszystko, aby przeszkadzać rządowi w rządzeniu państwem i my na to pozwalamy. Czas z tym skończyć: demokracja to nie burdel!