Kaczyński nie rezygnuje: Wrócimy do wotum nieufności

Możliwe, że jeszcze wrócimy do wniosku o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska. To najgorszy gabinet od 23 lat, więc trzeba zrobić wszystko, aby go odwołać - stwierdził Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~jeszcze jeden!
    (2013-03-09 01:47)
    Kończą się palce rąk zajęte liczeniem gigantycznych sukcesów Polskezbawa. Warto powtórzyć ostatnie osiągnięcie, ale tym razem na miejscu Przestratega wziąłbym na salę sześćdziesięciocalowy telewizor z odtwarzaczem, będzie to jeszcze bardziej oszałamiające.
  • ~re ZB
    (2013-03-08 15:39)
    ZB - na pewno nie w niedzielnej szkółce, w Pierdziszewie.
    Dawniej nie było niedzielnych studiów na wydziale prawa , pomatolska ciemnoto.
    ( zapytaj babcię).
  • ~Andrzej
    (2013-03-08 16:48)
    Glupie POwskie lemingi jezdza po dziurawych drogach,w smierdzacych,opoznionych pociagach.Robia w portki czy beda dalej mieli prace.Ale dalej kochaja Tuska.To jest ewenement na skale swiatowa.
  • ~@konrad wallenrod - 'bochater' na banicji
    (2013-03-08 16:26)
    Ty stary CAPIE I IMBECYLU BIBLIJNY POD ROZNYMI NICKAMI!

    Na nic sie SZARPIESZ JAK OPETANA SOBAKA NA FORUM - CIEBIE NIKT NA SERIO NIE BIERZE!

    Ludzie wiedza zes HIPOKRYTA BIBLIJNY!

    Czytaj swoja 'biblie' i trafniej pluj na ludzi, ktorym W NICZYM NIE DOROWNUJESZ! Pan Bog cierpliwy ale sprawiedliwy - ZA WSZYSTKO ZAPLACISZ!!
  • ~Que sera - sera
    (2013-03-08 16:16)
    "Kaczyński nie rezygnuje: Wrócimy do wotum nieufności" Bo dzień bez votum lub Radia Maryja jest dniem straconym!
  • ~ha ha ha
    (2013-03-08 16:08)
    Samych takich zwycięstw jak dzisiaj i od kilku lat życzy NARÓD
  • ~KIBIC
    (2013-03-08 16:07)
    ZAMKNĄC tego CHOREGO PSYCHOLA W TWORKACH A psiakow ZDELEGALIZOWAĆ! psiaki te MĘTY DESTABILIZUJĄ ZYCIE SPOŁECZNBE W POLSCE A KAZDY psiak TO PSYCHOL!
  • ~Tofik
    (2013-03-08 16:02)
    re~JKa
    Pasuje jak ulał do Ryżego fuhrera.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-03-08 15:57)
    Konrad jest i byl wrogiem przyjaciol R.Kaczynskiego,ktorzy nam przygotowali raj.Teraz zmiana pokolen i dalej to samo.Jak to dobrze ,ze nie nalezalem do zadnej bandy,jakiegos tam PZPR-u czy Solidarnosci.To nie Konrad was tak urzadzil,co niektorzy usiluja to mi przypisywac ,oswiadczam trafia to pod zly adres.Konrad zna przyczyne dramatow Polski od ponad tysiaca lat,wystarczy przeczytac z Biblii tylko Nowy Testament.
  • ~re JKa
    (2013-03-08 15:53)
    jKA twój kurdupel - jest wyższy od Kaczyńskiego o całe 30 mm.
    WZSYZSTKO SIĘ ZGADZA, ODNOŚNIE KOMINOWEGO MALARZA.
  • ~Konrad Waluś
    (2013-03-08 15:48)
    Ale czerwona zaraza była zjednoczona jak w stanie wojennym
  • ~gosc
    (2013-03-08 15:47)
    Kaczynski idz ty lepjej dziadu sie leczyc na glowe bo to sie w glowie nie miesci co ty wyprawiasz
    nigdy nie bedziesz juz rzadzic Polska zapomnij otym bo jestes ciezko chory na glowe
    tobie sie plyta w mozgu zawiesila
    ciagle tylko ten zasrany smolensk i teorie zamachu i ciagle myslisz ze zdobedziesz wladze a tu kicha bo nikt normalny na ciebie nie zaglosuje !!!
    tyle bylo wyborow w Polsce i co za kazdym podejsciem byles i bedziesz bez szans
    daj se juz spokoj bo juz rzygac sie chce na twoj widok ciagle tylko pajacujesz
  • ~miotek
    (2013-03-08 15:44)
    Ale ta POdczerwień robiła miny jak KACZYNSKI WYTYKAŁ NIEUDOLNOŚĆ TYM ZAPSZANCOM
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-03-08 15:41)
    Test na inteligencje dr.J.Kaczynskiego.Prosze niech wyjasni zacytowane teksty biblijne.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4-6,Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8-10. Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 4 wiersz 11-20.Ksiega Jeremiasza rozdzial 7 wiersz 18-20.Dzieje Apostolskie rozdzial 19 wiersz 23-38.Ksiega Jeremiasza rozdzial 10 wiersz 1-16.Ew.sw. Lukasza rozdzial 1 wiersz 46-47.List do Rzymian rozdzial 3 wiersz 23-25,i rozdzial 10 wiersz 9.Ew.sw. Jana rozdzial 20 wiersz 29.Psalm 115 ( 113 ) wiersz 1-8.Psalm 119 ( 118 ).wiersz 21.Zgromiles pyszalkow;przekleci odstepujacy od Twych przykazan !.Dr.J.Kaczynski chyba zna jezyk polski,niech udowodni to,ze rozumie podane teksty.Skoro nie potrafi tego zrobic to kim on jest ?.Moze poda nam zrodlo pochodzenia obrazu Czarnej Madonny no i biblijne podstawy jej czczenia.
  • ~JKa
    (2013-03-08 15:39)
    PRZYSLOWIE
    strzez sie malego czloeieka.
    kompleks napoleona
  • ~jerry m
    (2013-03-08 17:10)
    Kolejne działania prezesa sa skierowane do takich "intelektualistów' jak Andrzej i jemu podobni w sferze myslowej .Brzydząc się własnym elektoratem kaczor przeżywa katusze, ale stosuje metodę znaną juz z historii, gdy jeden minister powtarzał w kółko brednie i miliony mu uwierzyły.Całe szczęście,że u nas nie ma takiego krachu gospodarczego, bo moglibysmy kiedys znowu stracic dostęp do morza.Tamtym też się śniła hegemonia w Europie i na świecie, dobudowali do tego ideologię i efekty znamy.Na szczęście nie ma sprzymierzeńców, jeden Orban nie wystarczy, jest za mały i gospodarczo i intelektualnie.
  • ~Karmen
    (2013-03-08 15:38)
    Kolejne zwycięstwa bankruta politycznego można skomentowć tylko uśmiechem politowania. Ale ta twarda sztuka idzie w zaparte. Dalej planuje żenujące spektakle. Tylko mu już wróbli zabraknie. I dalej ble,ble. Na szczęście w Sejmie jest wystarczająco dożo odpowiedzialnych za Polskę posłow. A w wyborach mądrych Polaków.
  • ~ZB
    (2013-03-08 15:31)
    Co wy tu pieprzycie o rzadach czerwonej komuny?

    A gdzie wychowal sie i studiowa wasz gooru PISuary?
    Toz jemu blizej do Moskwy, niz do Europy, bylo i bedzie.
    Wspolnej Europy nigdy nie chcial, a teraz datkow ciagle za malo i parszywiec
    kloci sie o centy!
  • ~jedrek
    (2013-03-08 15:30)
    Kolejna przegrana, probuj dalej.
  • ~Konrad Waliendriodow
    (2013-03-08 15:28)
    Kaczynski jest super bande od koryta czas wielki odsunąć