Co dalej z prof. Glińskim? Politycy piszą scenariusze

| Aktualizacja:

Politycy są zgodni, PiS nie zrezygnuje z prób odwołania rządu i jeszcze usłyszymy o profesorze Piotrze Glińskim.

wróć do artykułu
  • ~BENDER
    (2013-03-10 22:45)
    Plan profesora Glińskiego jest doskonały. Brakuje mi tylko programu rozwoju domów publicznych, w których obywatele mogliby rozładowywać swe frustracje.
  • ~7ogamihcra
    (2013-03-10 22:44)
    NIE ZAPOMINAJMY TEŻ O KIERUJĄCYM Z TYLNEGO FOTELA TĄ CAŁĄ MARIONETKOWĄ MENAŻERIĄ.
  • ~amaz47
    (2013-03-10 22:44)
    Oczywiście b.generało Polko nie mogło zabraknąc w tym gronie niedowartosciowanych i sfrustrowanych pseudonaukowców.

    NAJBARDZIEJ UBAWILA MNIE OBECNOŚC HISTORYKA Z URZĘDU CELNEGO I BYŁEGO RZECZNIKA UOP.
  • ~BEN
    (2013-03-10 22:43)
    Najsmutniejsze jest,ze Glinski uwierzyl w misje Mesjasza.Jego naiwnosc osiagnela zenit.
  • ~@ z pis
    (2013-03-10 18:05)
    TYS z POmatolstwa nie z PiS, I PRZESRANE JUZ MACIE!

    NAROD NIE WIERZYSZ ZLODZIEOM I CIOSANYM CHAMOM!
  • ~z pis
    (2013-03-10 16:59)
    Piszą scenariusze do kabaretu :) Pis robi lepszy kabaret :) i komuś to się może podobać, komuś nie :)
  • ~czywolno
    (2013-03-10 15:54)
    "To był fortel w stylu Zagłoby i to było fajne..." - skomplementował prezesa PiS. Tomasz Nałęcz.
    ___

    To nie zaden 'fortel"!
    W XXI wieku to jest normalka!
    I rozmaitej masci "postępacy", ktorzy z racji ograniczenia umyslowego wczesniej na to nie wpadli - niech sobie tylko pluja w brode!
    A w odpowiedzi tym wszystkim, ktorzy - tak jak Kopara, ktorej szcena opadla na metr gleboko ponizej gruntu - maja jakies "zastrzezenia regulaminowe" w kwestii wystapienia Kaczora w Sejmie i uznaja slusznosc histerycznej i bezsensownej reakcji Kopary - dodam tylko, ze w Sejmie kazdy posel (w ramach tak zwanego prawa do swobody wypowiedzi i prawa do korzystania z tak zwanego cywilizacyjnego dorobku ludzkosci) moze poslugiwac sie dowolnej dlugosci cytatami - od sredniej dlugosci - cytuję: "gumowego penisa" koniec cytatu - do najdluzszych esejow Platona - i moze uzywac do tego celu dowolnego nosnika informacji - od ceramicznego kafla Nabuchodonozora po tablet dowolnej firmy!!
    Poza tym dodam jeszcze informacje o tym, ze nie tak dawno niejaki Mazowiecki przemawial w Sejmie z jakiejs tam okazji, mimo ze nie byl wtedy ani poslem, ani senatorem i piastowal jedynie stanowisko nieslawnego emeryta, ktory podczas swej pracy zawodowej niechlubnie przyczynil sie do narysowania i pogrubienia krechy, ktora do dzisiaj uniemozliwia Polsce przeistoczenie sie w uczciwe i sprawnie funkcjonujace na zdrowych demokratycznych zasadach panstwo prawa!
  • ~MELANIA
    (2013-03-10 11:44)
    ŻEGNAMY PIOTRA SAMOZWAŃCA, JEGO PROTOPLASTA DYMITR MIMO WSZYSTKO BYŁ BARDZIEJ UDANY - CHOCIAŻ TROCHĘ PORZĄDZIŁ W MOSKWIE !!!
  • ~z pis
    (2013-03-10 11:24)
    to koniec pis :)
  • ~philosophe
    (2013-03-10 11:09)
    Czy nikt z rozgarnietych Polakow nie widzi kim jest ten niby profesor o wygladzie taksowkarza. To mial byc populistyczny trick Kaczynskiego. Jednakze w Sejmie, gdzie wieksza role przywiazuje sie do dewiantow i awanturnikow jest gra o diety, uposazenia i premie. kaczynski sam jest wspolautorem tego stanu rzeczy, tego polskiego prymitywnego cwaniactwa, lawiranctwa i bylejactwa. Polskie media sa rowniez glownie opanowane przez ten sam typ ludzi. Kroluje plycizna, tanizna i potoczny belkot. Wartosciowi ludzie pouciekali za granice !!!
  • ~JARUś
    (2013-03-10 10:31)
    Jestem zawiedzony myslałem że uda się mieć technicznego Premiera ,coś nowego nowy rząd na tablecie bez sejmu może i jeszcze senat brawo Jarek głowe ty masz na karku, cały swiat by zazdrośćił .Ale panie profesorku Głupa przywalił brawo brawo Pisiory,widać że rozumu nie dał Bozia.
  • ~młoda moherówka
    (2013-03-10 10:30)
    Vivat Profesor Techniczny, viovat wszystkie Stany !
  • ~pozdro od adama m dla prezesa k
    (2013-03-10 10:07)
    Co dalej, co dalej - do gliny z takim happeningiem.
    Tylko ludzi żal, ale pisiorków nie stać na nic innego, uwielbiają marnować energię na piss
  • ~em
    (2013-03-10 10:03)
    CO CI DEBILE Z PO WYPISUJA SAMI ZLODZIEJE chorzy ludzie
  • ~ANTYfetor
    (2013-03-10 09:55)
    Witajcie niedorozwinięte PISdzielce, kretyni-dzieci UB-ckich rodziców z Zoliborza, parszywych donosicieli i wykładowców dla komunistycznych siepaczy !!!
  • ~Polacy
    (2013-03-10 09:48)
    Witajcie niedorozwinięte PO-matoły, kretyni-dzieci SB-ckich, parszywych zbrodniarzy!!!
  • ~AntyPOda
    (2013-03-10 09:43)
    JA COŁOWY DEBIL NA TYM FORUM BENDE WAM OD CASU DO CASU ROBIĄŁ WYPIZY SBIORCZE MOICH WYPOCIN, ABY KARZDY WIEDZIOŁ JAKI JEST ELEKTORAD PREZEZA KÓRDÓPLA. ABY KARZDY WIEDZIOŁ KTO MU DOPE LIRZE. GŁOSÓJ NA PISS, KOHAJ KÓRDÓPLA,- JAROSŁAF...JAROSŁAF...
  • ~RODAK
    (2013-03-10 09:25)
    PEZYŁEM62 LATA I TAKIEGO DURNIA JAK TECHNICZNY GLIŃSKI NIE SPOTKAŁEM
  • ~kaziutek
    (2013-03-10 09:13)
    Papieżm może zostać wybrany każdy - natychmiast należy skierować naszego premiera technicznego do Rzymu !!!
  • ~Premier Techniczny
    (2013-03-10 09:10)
    Jestem w b. dobrej formie. Pozdrawiam wszystkich Prawdziwych Polaków !