Co dalej z prof. Glińskim? Politycy piszą scenariusze

| Aktualizacja:

Politycy są zgodni, PiS nie zrezygnuje z prób odwołania rządu i jeszcze usłyszymy o profesorze Piotrze Glińskim.

wróć do artykułu
  • ~Halinka
    (2013-03-09 14:52)
    Jest pan profesor super co zależy panu na kraju nie tak jak tej POdczerwieni co kraj zadłurzyli na ponad 900 miljardów i bieda z bezrobociem
  • ~wacus
    (2013-03-09 14:59)
    Kaczynski, w swoim zyciu przegral juz wszystko co tylko mozna bylo
    przegrac. Jego czas dobiega konca. Do odejscia z PIS zostalo niewiele
    czasu. Jego szefowie juz niedlugo skoncza go popierac bo on nie
    przynosi im wymiernych korzysci. Na jego miejsce sa intensywnie trenowani
    i przygotowywani: centus krakowski Duda i sledz bialostocki Kaminski.
    Ktory z nich wygra? Kaczynski idzie w odstawke a z nim jeszcze paru.
    Inteligentni ludzie wiedza o kogo chodzi. Pa, pa Prezesie !!!
  • ~Ten Sejm to nie Sejm
    (2013-03-09 15:03)
    Rozwiązać Sejm. Tylko wybory nie przez ruskie serwery.
  • ~Zuza
    (2013-03-09 15:03)
    Kaczynski jest super załatwił POPACZ jak można INACZEJ W MEDJACH DEMOKRACJA PODCIEPY RZĄDZĄCE BOICJE SIE TEGO
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 15:05)
    Glinski to kukielka tchorzliwego prezesa...
    Pytanko PISiury,
    macie odwage odpowiedziec ???
    Czy w grudniu roku 1981 obecny "prezesik"
    (J. Kaczynski) organizowal jakies marsze, czy innego rodzaju demonstracje???
    Mama go nie puscila bo zapomnial ...
    zalozyc cieple gacie.
  • ~Cnotliwy Alfredo
    (2013-03-09 15:07)
    Pisuary już nigdy nie dojdą do władzy, a przynajmniej nigdy pod świetlanym przywództwem kaczyzny. Ze tez Gliński, niby to profesor, a dal się wpuścić w takie maliny, wstyd misiu kolorowy.
  • ~frank
    (2013-03-09 15:07)
    Postawić fircyka przed pluton egzekucyjny
  • ~Nielot Mieciu
    (2013-03-09 15:09)
    Panie Dyzmo... sorki, panie Gliński, odejdź pan.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2013-03-09 15:11)
    Kocham aiwaj curusie i synusie UB-eków+NKWD i POdpieram A.C.T.A. + Clean IT+GMO, POdatki i pedauy i RZYTOKOMUNE, oszczendzam tylko w AMBER-GOLD u rodziny rudych BONKUF

    Jezdem Wybiórcom PeLO, Chyrzego Rója i Pana Polikota Herbu czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wybiórczej i TVN, NewsFUcKA i SYF-i-Lisa...

    WIERZEM W PaNA TW. BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w seplunioncego CHYZEGO RÒJA – jak w Lenina...i w SONDASZE 140% dla PelO!!! Ji BrZóZKI CO StRONCAJOM SAMOLOTY, jak tesz mondrom PROPAGANDEM + ZAMACHY goownowozem

    POdpaski nie wpycham jusz w buziem, a tylko zarufniesz bynajmniej miendzy nogi..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 15:12)
    Prezes... On sie zna na tablecie jak swinia na rózach . Nastawili mu i przyniesli , a potem nawet wylaczyc nie potrafil.
    bezcenne..
    Widok gostka z glupawym usmieszkiem trzymajacego gadajacego gadzeta,hehehe
    Zawsze wiedzialem, ze bedzie Glinskiego za leb trzymal :)
    Przesmieszne.
  • ~zdziwiony
    (2013-03-09 15:14)
    jestem Wiesio pisze bzdury i głupoty bo nie mam niestety roboty
  • ~Emeryt
    (2013-03-09 15:15)
    ~wacus-ta ksywa kojarzy mi się jednoznacznie z durnowatym huiem
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 15:16)
    Czy w grudniu roku 1981 obecny "prezesik"
    (J. Kaczynski) organizowal jakies marsze, czy innego rodzaju demonstracje???
    Mama go nie puscila bo zapomnial zalozyc cieple gacie.
  • ~J-23
    (2013-03-09 15:18)
    ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki-żarty też mają swój kres uważaj bo już przegiełeś mogą być tego następstwa
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 15:23)
    "Uniemożliwienie mi wystąpienia w Sejmie to łamanie reguł demokracji - mówił prof. Gliński."

    ja też nie mogę, a bym chętnie nawsadzał tym wszystkich osłom w Sejmie!

    Co z ciebie za profesor i premier (techniczny), skoro wykazujesz się
    tak kompromitującą nieznajomością regulaminu sejmu ? ? ? ?

    A może czytać ci się nie chce ? ? ?
    Art.115. ust. 6. regulaminu sejmu :
    W debacie nad wnioskiem o wyrażenie wotum nieufności, po wyczerpaniu listy mówców, głos może zabrać tylko Prezes Rady Ministrów.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 15:26)
    Wracaj do tableta, zalosna marinetko. ..mikro-prezesa
    Panie Gliński, czy miejsce na euroliście jest tego warte? Takie zeswinienie sie !!!
  • ~Szyba
    (2013-03-09 15:27)
    Co można zrobić z kimś kto bierze udział w takiej hucpie !? Wyśmiać !
  • ~zatroskany
    (2013-03-09 15:28)
    jestem Wiesio pisze bzdury i głupoty bo mnie szlak trafia wegetuje bo nie mam roboty
  • ~nic
    (2013-03-09 15:29)
    rozważania równie sensowne jak to, co będzie dalej z aktorem, który zagrał w reklamówce wyborczej.
  • ~antek
    (2013-03-09 15:33)
    wykopac glinskiego i wypalowac dziada i blazna