Palikot szykuje się do wyborów. Oto jego nowy plan

Wybory samorządowe w przyszłym roku, a Janusz Palikot już się do nich szykuje. Polityk ma, jak zwykle, kontrowersyjny pomysł, którym chce przyciągnąć wyborców. Oto, co planuje.

wróć do artykułu
  • ~uwaga
    (2013-03-09 20:33)
    UWAGA UWAGA - nadchodzi, nastepna SZUJA szykuje sie by oszukiwac, krasc i pluc na Polakow!
  • ~kok
    (2013-03-09 20:35)
    mam nadzieje ze ta partia calkowicie zniknie z polityki --na haju dobre ustawy dla spoleczenstwa nie uchwala a zreszta byl pan w PO i co ---mialo powstac tyle dobrych ustaw i co -- i nic zrobilo sie tylko dobry kabaret
  • ~Tofik
    (2013-03-09 20:35)
    Znowu w dzienniku reklama gumowych narządów płciowych.
  • ~niom
    (2013-03-09 20:35)
    a Grodzilla byla jako zywy bufet, czyli oblozona delicjami, a reszta kosztowala..
  • ~OMEN
    (2013-03-09 20:36)
    Taa... Grodzki/a ! To będzie kandydat/ka na fotel prezia Wa-wy. Czymś Palikot musi mu/jej wynagrodzić PO-rażkę w sejmie...
  • ~UBEK
    (2013-03-09 20:39)
    na pal z nimi judasz
  • ~Wania
    (2013-03-09 20:45)
    Wałesa ci dał wskazówki ty ŚWINSKI RYJU twoje miejsce za murem
  • ~xyz
    (2013-03-09 20:59)
    Podoba mi się profesjonalizm "Dziennika". O Polikocie zawsze sama informacja bez komentarza, natomiast o PIS-ie zawsze praktycznie tylko negatywny komentarz, informacji trzeba szukać. Prawdziwa niemiecka bezstronność. Czyżby szkoła Der Stürmer?
  • ~pilakot
    (2013-03-09 20:59)
    palikot szykować się może tylko do spania
  • ~kret
    (2013-03-09 21:02)
    Palikot to ostatnie twoje pogruszki wylecisz z penisem w mordzie juz po tobie
  • ~GOGUS
    (2013-03-09 21:03)
    a gdzie sie podzial maly faszysta z tabloidem
  • ~panna mania
    (2013-03-09 21:05)
    Niektórzy na tym forum mają zastraszająco krótką pamięć, zatem przypominam:
    Pisi skowyt to dla mnie jest chwila radosna.
    Rada m’ć że ma modlitwa już skutek przyniosła.

    HYMN

    Dobrze mi, Boże! - Dla mnie w czas wyborów
    do Sejmu wprowadziłeś grupę Palikota;
    Niechże się z nimi gromada PISiorów
    Bezsilnie miota...
    Że będzie lepiej, a nie będzie gorzej,
    Dobrze mi, Boże!

    Jako ten spichlerz, ziarnem napełniony
    Stoję rozkoszy pełna od tej pory...
    Dla z PIS-u głupków mam ten hymn natchniony:
    Spadać, PISiory!
    Ale przed Tobą głąb serca otworzę,
    Dobrze mi, Boże!

    Będą się jajczyć, w Palikota walić,
    Będą pluć jadem durnie obelżywe,
    Pokażą wszystkim, na wymiocin fali
    Swe pyski krzywe...
    Wiem już, że jutro błysną nowe zorze,
    Dobrze mi, Boże!

    Już nas nie zmami prezio obłąkany,
    Że krzyża broni, tą PISowską bujdą,
    I razem z preziem PISowskie barany
    Na szczaw już pójdą…
    Że nic nie znaczą w tym o Polskę sporze,
    Dobrze mi, Boże!

    Prezio już przyznał, że gdy jest na prochach
    Albo, gdy sobie wykotłasi skręta,
    To nawet ruskich on już szczerze kocha,
    Nic nie pamięta…
    Że kazał bredzić swej PISdzielskiej sforze,
    Dobrze mi, Boże!

    Kiedy tak prezio mocno podskakuje,
    Z nikim się prezio nie podzieli władzą,
    On wszak do pierdla sam się zapakuje,
    To jego wsadzą!
    Że sobie w pierdlu już rozścieła łoże,
    Dobrze mi, Boże!

    Piździuchy tutaj strasznie wysilają
    Niewielki rozumek, taki mały, PISi.
    Plują okrutnie oraz ostro łają,
    A mnie to wisi!
    Że się tak leją w idiotycznym sporze,
    Dobrze mi, Boże!

    Durnie z durniami tak się wadzić będą,
    Kto z nich dusz naszych prawowitą władzą,
    Że się wykończą. W tym boju polegną,
    Nam żyć zaś dadzą…
    Że ma modlitwa choć trochę pomoże,
    Dobrze mi, Boże!
  • ~obserwer_1
    (2013-03-09 21:06)
    patrzcie ludziska na zdjęcie tego przygłupa, pewnie widzicie ten wysiłek umysłowy na świńskim esbeckim ryju? on stara się pokazać że myśli chociaż wie że w jego przypadku jest to niemożliwe
  • ~znowu zaraza!!
    (2013-03-09 21:08)
    Znowu ta czerwona zaraza atakuje!!! czas na skuteczne lekarstwo na te zarazę!!! Palikociarnia won z zycia publicznego bo w tej zgraji zakamuflowany urban i jego kumple..!!!
  • ~Niedzielna Szkółka Obywatelska, poziom elementarny
    (2013-03-09 21:09)
    Lekcja Pierwsza

    Aksjomat Numer 1. - W Polsce przy władzy są obcy agenci wpływu!

    Jak się dobrze rozejrzysz, sięgniesz pamięcią wstecz i chwilę zastanowisz nad znanymi ci zdarzeniami z historii ostatnich 20 lat - to czy sam od razu dostrzeżesz co najmniej kilku!

    Ćwiczenie Numer 1. - naucz się odróżniać agenta wpływu od nieagenta!
    Ćwiczenie Numer 2. - zorientuj się, po czym poznajemy człowieka uczciwego!
    Ćwiczenie Numer 3. - upowszechniaj swoje spostrzeżenia na forum!
  • ~Tofik
    (2013-03-09 21:11)
    re~GOGUS
    Ty to dopiero musisz być ciemniakiem i głąbem. Nie dość że nie odróżniasz patrioty o faszysty, to jeszcze nie odróżniasz tabletu od tabloidu. Pewnie jeszcze uważasz się z młodego i wykształconego?
  • ~Tofik
    (2013-03-09 21:11)
    e~GOGUS
    Ty to dopiero musisz być ciemniakiem i głąbem. Nie dość że nie odróżniasz patrioty o faszysty, to jeszcze nie odróżniasz tabletu od tabloidu. Pewnie jeszcze uważasz się z młodego i wykształconego?
  • ~Kogel- mogel
    (2013-03-09 21:13)
    Brawo Palikot! Tych durniów i betonów z Sejmu należy przepędzić! Ich miejsce jest na śmietniku! To złodzieje, oszuści i darmozjady! Powodzenia!
  • ~Niedzielna Szkółka Obywatelska, poziom elementarny
    (2013-03-09 21:15)
    Lekcja Druga

    Aksjomat Numer 2. - W Polsce jest więcej ludzi bezmyślnych, leniwych, potulnych, zrezygnowanych i bojaźliwych niż ludzi myślących, aktywnych, dobrze zorientowanych w otaczającej rzeczywistości, odważnych i takich, którzy chcieliby mieć na nią wpływ i wiedzą, dlaczego ten wpływ chcieliby mieć i w którym kierunku powinny iść zmiany!


    Ćwiczenie Numer 1. - zastanów się, czy Aksjomat Numer 2 jest prawdziwy i zorientuj się, do której z tych kategorii byłbyś skłonny zaliczyć siebie samego!
    Ćwiczenie Numer 2. - oceń w ten sam sposób kilku swoich kolegów i członków swojej rodziny (zachowaj swoje spostrzeżenia dla siebie, lecz wyciągnij wnioski na przyszłość i odpowiednio skoryguj swoje działania!).
    Ćwiczenie Numer 3. - zastanów się, na której z ocenionych osób i w jakim stopniu możesz polegać, do kogo możesz mieć pełne, a do kogo tylko ograniczone zaufanie i z którą z nich byłbyś skłonny podjąć śmiały wspólny projekt i go zrealizować!
  • ~lolita
    (2013-03-09 21:17)
    Ej jelopie jedz do tego swojego Biłgoraja ,wez sobie metrowego wibratorka i przy upieczonym swińskim ryju pałuj sie do woli ile wlezie.
    Prosze nie wracaj do polityki bo juz my Polacy mamy takich kre tynow dosyć.