Palikot szykuje się do wyborów. Oto jego nowy plan

Wybory samorządowe w przyszłym roku, a Janusz Palikot już się do nich szykuje. Polityk ma, jak zwykle, kontrowersyjny pomysł, którym chce przyciągnąć wyborców. Oto, co planuje.

wróć do artykułu
  • ~znowu zaraza!!
    (2013-03-09 21:08)
    Znowu ta czerwona zaraza atakuje!!! czas na skuteczne lekarstwo na te zarazę!!! Palikociarnia won z zycia publicznego bo w tej zgraji zakamuflowany urban i jego kumple..!!!
  • ~smyk
    (2013-03-10 06:45)
    demokracja, kazdy ma prawo mowic, mowia przeciwnicy PO,PISu,itd
    jednak forma obowiazuje,dosc chamstwa, nienawisci pogardy!!!
  • ~GHB58
    (2013-03-10 07:30)
    Z tych partyjniaków to już kon by sie uśmiał. Mamią POLAKÓW a dla nich kasa najważniejsza jak los Narodu.Palikot i Kwaśniewski chyba czują Wiosne Ludów. PO tak samo czuje i chce ustawy żeby można było pacyfikować Naród Polski zagranicznymi bojówkami. Ciekawym skąd byliby snajperzy ? Tak naprawde to kon by sie uśmiał.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2013-03-10 03:56)
    Jezdem Wybiórcom PeLO, Chyrzego Rója i Pana Polikota Herbu czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wybiórczej i TVN, NewsFUcKA i SYF-i-Lisa...

    WIERZEM W PaNA TW. BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w seplunioncego CHYZEGO RÒJA – jak w Lenina...i w SONDASZE 140% dla PelO!!! Ji BrZóZKI CO StRONCAJOM SAMOLOTY, jak tesz mondrom PROPAGANDEM + ZAMACHY goownowozem

    POdpaski nie wpycham jusz w buziem, a tylko zarufniesz bynajmnie,j miendzy nogi..
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-03-10 07:23)
    Ciszej nad tą trumną.
  • ~Lolo
    (2013-03-10 07:20)
    Tak trzymać Panie pośle Palikot !
  • ~adam
    (2013-03-10 05:53)
    HA HA HA Dom wariatow pt Ruch Palikota
  • ~WYSTARCZY
    (2013-03-10 04:27)
    Dlaczego media nawet wspomina tego PALANTA.

    WYSTARCZY...NO MORE PALANT PALANTIKOT
  • ~ajax
    (2013-03-10 01:02)
    Re:PO-SLD-Palikot-PSL Do takich imbecyli jak Wiesio13 to i tak nie dociera, oni wierzą w gierkowską propagandę serwowaną w TVN i Gazecie Wyborczej.
  • ~greg
    (2013-03-10 00:47)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-03-10 00:24

    Za to, że jest źle jest chyba ktoś odpowiedzialny w tym kraju, co.
    Od 6 lat rządzi platforma w Polsce.
    I jest odpowiedzialna za to, że się gnębi polskiego przedsiębiorce a zwalnia zagranicznego z podatków, kontroli ZUS itp.
  • ~Na forum internetu
    (2013-03-10 00:45)
    franek ...przedwczoraj, 21:17 Odpowiedz Zgłoś nadużycie
    Dzwoni Michnik do Biedronia i pyta: "gdzie je jesteś?" a Biedroń odpowiada: "w Kaliszu".
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-10 00:26)
    Nie tylko premier ale i fachowcy ekonomiści nie popierający PO wykazali nierealność propozycji prof. Glińskiego,...
    czyli tak naprawdę Kaczyńskiego...
    Mówienie że jest źle, to zwykła polityczna gierka na której spokojnie można zdobyć poparcie.
    Na świecie jaki u nas nigdy nie będzie tak dobrze, żeby wszyscy byli zadowoleni. To normalne.
    spadac dooooo0pki
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-10 00:24)
    Kaczyński był dziwnie dumny, że udało mu się uruchomić to dziwne urządzenie. Pan Gliński nawet z tabletu nie powiedział nic nowego.
    Działa jak św. pamięci Lepper stwierdzając
    "Jest źle!" Nie dostrzega jednak przyczyn tego zła wskazując tylko na PO jako winnego. ...
    samo mówienie, że jest źle robi wrażenie tylko na ludziach bezmyślnych.
  • ~PO-SLD-Palikot-PSL
    (2013-03-10 00:08)
    AKCJA ZASTĘPCZYCH TEMATÓW TRWA.

    A OTO PRAWDZIWA WIADOMOŚĆ DNIA:

    Kolejna POrażka Tuska

    Im więcej informacji dociera z ostatniego posiedzenia Rady Europejskiej w Brukseli, tym bardziej widać porażkę Tuska w tych negocjacjach.

    Chorwacja 8 mld euro = 18.000 Euro na osobę (4,5 mln ludzi)
    Litwa 6 mld euro = 17.000 Euro na osobę (3,5 mln ludzi)
    Portugalia 20 mld euro = 20.000 Euro na osobę (10 mln ludzi)
    Czechy 22 mld euro = 21.000 Euro na osobę (10,5 mln ludzi)
    Wegry 23 mld euro = 23.000 Euro na osobę (10 mln ludzi) - tak, tak - ORBAN wywalczył!
    Slowacja 15 mld euro = 27.000 Euro na osobe (5,5 mln ludzi)

    POLSKA 72,9 mld euro = 15.000 Euro na osobę (38,5 mln) NAJMNIEJ!

    Na dwie najważniejsze polityki: Spójności i Wspólną Politykę Rolną udało się uzyskać około 101 mld euro (72,9 mld euro i 28,5 mld euro), podczas gdy w poprzedniej perspektywie finansowej na lata 2007-2013, była to kwota około 95 mld euro (68 mld euro i 27 mld euro).

    Mamy więc o 5 mld euro więcej tyle tylko, że realnie to zdecydowanie mniejsze mniejsze pieniądze. W latach 2006-2013 mieliśmy bowiem w UE do czynienia z blisko 16% inflacją więc chcąc zachować realną wartość środków z poprzedniej 7-latki powinniśmy otrzymać kwotę około 111 mld euro.

    Jest jeszcze jedna ważna kwestia, znacząco różni się w obydwu porównywanych okresach obciążenie Polski składką członkowską. W latach 2007-2013 zapłacimy około 24 mld składki, natomiast w latach 2014-2020 blisko 40 mld euro (taką prognozę naszej składki przedstawiła KE), a więc aż o 16 mld euro więcej.

    Realnie więc otrzymaliśmy obecnie o 10 mld euro mniej niż w poprzedniej perspektywie finansowej a netto (po odliczeniu wpłaconej składki ) o kolejne 16 mld euro mniej i z tych danych porażkę widać jak na dłoni.

    Polska bowiem uzyskała środki stanowiące niewiele ponad 10% budżetu UE na lata 2014-2020 (101 mld euro z 960 mld euro), natomiast na cięcia dokonane w listopadzie i lutym złożyła się aż w 16% (całościowe ciecia wyniosły 87 mld euro, w tym te dotyczące Polski aż 14 mld euro).

    Polscy rolnicy mogą tylko pomarzyć o wyrównaniu dopłat do średniej unijnej, a z 14 mld euro środków na rozwój obszarów wiejskich zostało zaledwie 7,5 mld euro, bo premier Tusk zgodził się je przesunąć do środków na spójność, żeby ratować twarz i uzyskać tutaj „spotowe” 300 mld zł.

    Wszystko to pokazuje coraz bardziej spektakularną klęskę premiera Tuska w brukselskich negocjacjach.
  • ~vp
    (2013-03-10 07:54)
    Co ta śliwka smaczliwka jeszcze nie wymyśli ? Zastanawiam się jak daleko może sięgać durnota wodza jakiejś grupy,nawet nieuków choćby.
  • ~Olejniczek
    (2013-03-10 00:06)
    Palikot / SLD to tylko pseudo-opozycja, która ma za zadanie odwracać uwagę od PiSu.

    Palikot ZAWSZE głosuje tak, jak chce Tusk!

    Zwolennikami wydłużenia okresu pracy przed emeryturą (do 67 lat -- także dla kobiet) byli wszyscy biorący udział w głosowaniu posłowie PO i PSL. Wyjątkiem był poseł ludowców Eugeniusz Kłopotek, który jako jedyny z biorących udział w głosowaniu członków rządzącej koalicji nie opowiedział się za podniesieniem wieku emerytalnego (głosował przeciw).

    Rzecz jasna, DO RZĄDZĄCEJ KOALICJI W GŁOSOWANIU NAD USTAWĄ EMERYTALNĄ DOŁĄCZYŁ
    *** RUCH PALIKOTA ***


    Palikot ma stałe miejsce w Platformie Opętanych!
  • ~tomek
    (2013-03-09 23:53)
    do ochrzczony bez i cos tam; bez twojej zgody uczyli cie pisac i czytac i to ze sie urodziłes cwiercglupku byl bład zmarnowany czas i kasa , głupi jestes beznadziejnie
  • ~Amber Bąk
    (2013-03-09 23:29)
    I tak p.i.e.r.d.o.l.n.i.e coś a głupcy się zachwycają. Ten idiota wyskakuje z jakimiś pomysłami a jeszcze nic nie zrobił. Był już jakimś szefem Przyjaznego czegoś u Tfuska nawet i brał za damski ch...j kasę. Wymyślił jakieś Przyjazne państwo i co zrobił razem z PO WSI nogami.
  • ~afe
    (2013-03-09 23:23)
    Ten Wasz Januszek p.i.e.r.doli i nabija was w butelkę jak bezmózgowców.
    Co wam się stało debilki. ten głupek tylko wymyśla jakies idiotyzmy co mu w nocy do tego zwariowanego łba przyjdzie. Niech się porządnie wyśpi bo żal doope ściska od jego idiotyzmów.
  • ~REALISTA
    (2013-03-09 23:04)
    GLUPICH NIE TRZEBA SIAC BO SIE SAMI RODZA.CO TEN PAJAC JESZCZE WYMYSLI? CO SLYCHAC W INSTYTUCIE MYSLI POLITYCZNEJ ? JAK MIEWAJA SIE MYSLICIELE,CZYZBY TYLKO STEFAN BYL AKTYWNY ZE SWOJA ZUPA SZCZAWIOWA IMIRABELKAMI .TO TROCHE ZA MALO JAK NA TAKIE TEGIE GLOWY